Jump to content



Емануела - Казах ти


Препоръчани коментари

преди 22 минути, Emanuela.Carey каза:

Не мога да повярвам че успешно изгонихме плондира от песента!

8ef42798ffeade9c7a5b9cfa36c09047.gif

Кралица на феновете и ВОКАЛИСТКА!

Поне в клипа го е оставила

Screenshot-2024-02-12-152945.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Yamall каза:

Хем ми харесва, хем нещо ми липсва. И не, не ми липсва Супер Сме6.

Да разкара най-накрая тва бабешко русо, черното й стои най-яко. 

Явно я е презаписвала в последния момент, за да махнат частите му. Във всичките ѝ социални мрежи топ коментарите бяха да я направи без него.

На мен песента ми харесва, но няма да е хит. Освен ако Тикток не решат да я направят такъв.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, meleto каза:

Прекрасен флоп.

Добро изпяване, но банална мелодия и текст. 

Съгласен съм за мелодията и текста, особено текста, можеше и по-добре, но колкото толкова. Приемам песента за отбиване на номера и започвам още поне 2-3 месеца да чакам за следваща, с надежда да е по-хубава. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Emanuela.Carey каза:

Явно я е презаписвала в последния момент, за да махнат частите му. Във всичките ѝ социални мрежи топ коментарите бяха да я направи без него.

На мен песента ми харесва, но няма да е хит. Освен ако Тикток не решат да я направят такъв.

Принципно, според мен, е напълно възможно за 1 уикенд да се направи наново откъм изпяване и да ползват старите кадри с евентуално някакви добавени, ама не много. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Супер куплети, ама що е рециклирала същата мелодия на припева, буквално мозъкът ми веднага я възпроизведе:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Andrew Cunanan. каза:

Супер куплети, ама що е рециклирала същата мелодия на припева, буквално мозъкът ми веднага я възпроизведе:

 

Защото първия път не я направихме химна на България както заслужава и Ема ни дава втори шанс да се поправим

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, meleto каза:

Когато дори феновете на Емануеля пръскат с обективен хейт :D Обожавам.

Ние винаги сме обективни, реални и истински.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Колкото повече време минава разбирам какъв шедьовър е този хит и дори за самата Манол е трудно да прескочи летвата, която сама си е поставила:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Andrew Cunanan. каза:

Супер куплети, ама що е рециклирала същата мелодия на припева, буквално мозъкът ми веднага я възпроизведе:

 

Според мен е преработена уикенда и е трябвало друго да получим, така че, аз така си го обяснявам. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...