Jump to content



Анелия - Не можеш да ме замениш


Препоръчани коментари

преди 57 минути, DarkChild каза:

Лъжа ли е, че Анелия има 1 "голям" концерт и той беше в коридора на НДК?

"Скандау" имаха концерт в Арена Армеец. Това прави ли ги по-голямо име от Глория, Ивана или Галена? 

Има си изпълнители, които запълват дадена браншова ниша и оттам се радват на медиен и финансов комфорт. Същото се случва в момента с Михаела Маринова и Дара Екимова - песните им са популярни само в детските градини, но имат умопомрачителна радио ротация въпреки трагичните си гледания, пеят във всеки мол и на откриването на всеки магазин за техника, задължително звучат във всеки супермаркет Фантастико и Билла заради споразумение с "Мюзикаутор", а и присъстваха на НГ програмите и на трите музикални телевизии - всичко като представители на БГ попа. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 43
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Този глас със звученето на Токича не е ок. Тя преди не пееше така неговите песни, бяха повече към попа. Откакто си прецака гласа трудно се търпи.

Песента е постна, имал е доста по-яки песни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Andrew Cunanan. каза:

image.png.7320a348668ba4a293d6bf3a68c69aa5.png

както пророкувах - флоп.

В днешно време, ако не е маане няма да натрупа гледания за отрицателно време :D

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, FolkEmpire каза:

В днешно време, ако не е маане няма да натрупа гледания за отрицателно време :D

Значи народът има вкус ❤️ 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 часа , FolkEmpire каза:

 

Това ако е мудно, какви ли са бозите на Графа първа абзац втори? :D

Време е да се образоваш - пусни си творчеството на Графича преди да се изказваш.

преди 20 часа , FolkEmpire каза:

Годините и обстоятелствата са различни все пак.

 

Обстоятелствата зависят от изпълнителите.

преди 18 часа , DenFevgo каза:

На концерта на Графа е имало 7000 души. :)

WWW.24CHASA.BG

Влади Ампов-Графа обеща да направи концерт на световно ниво и това се случи. 20 хиляди зрители на всякаква възраст, включително 4-5-годишни деца присъстваха на събитие, каквото у нас досега са правили само големи западни звезди. Графа реализира няколко неща за първи път. Той е първият български поп изпълнител

Мечтите са безплатни. Кога ще излъчат топ концерт на Анелия по национална ТВ? Пък нека да е в Зала 3 на НДК, където капацитетът е около 1000 души.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, meleto каза:

 

Мечтите са безплатни. Кога ще излъчат топ концерт на Анелия по национална ТВ? Пък нека да е в Зала 3 на НДК, където капацитетът е около 1000 души.

Капацитетът е 1200 места

НО сцената на Анелия заемаше половината зала:
image.png.3704b2582fa52e00587f0ab3123f8756.pngimage.png.6d41a031793d7e27e61dab9b9201058e.png

Което ще рече, че около 600 са чистите места, като махнем поканите, които тя раздаваше на участия - 200-300 бр, остават 300-400 човека, купили си билети. ☠️ Аз не знам защо това се брои като концерт, като реално капацитетът на посещаемостта беше като на едно лятно участие в рандъм дискотека по морето. Престижът е само от това, че е в НДК, независимо, че е в конгресна зала с безумно малък капацитет.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Andrew Cunanan. каза:

Капацитетът е 1200 места

НО сцената на Анелия заемаше половината зала:
image.png.3704b2582fa52e00587f0ab3123f8756.pngimage.png.6d41a031793d7e27e61dab9b9201058e.png

Което ще рече, че около 600 са чистите места, като махнем поканите, които тя раздаваше на участия - 200-300 бр, остават 300-400 човека, купили си билети. ☠️ Аз не знам защо това се брои като концерт, като реално капацитетът на посещаемостта беше като на едно лятно участие в рандъм дискотека по морето. Престижът е само от това, че е в НДК, независимо, че е в конгресна зала с безумно малък капацитет.

Знам, че е 1200, но помня, че не беше препълнено. Затова закръглих. 

И аз не знам защо го броят като концерт. Може би защото е с бенд? А и го брандираха, за да й дадат Певица на 2012. 

Но да - нищо значимо. Друго е в зала 1.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, meleto каза:

Знам, че е 1200, но помня, че не беше препълнено. Затова закръглих. 

И аз не знам защо го броят като концерт. Може би защото е с бенд? А и го брандираха, за да й дадат Певица на 2012. 

Но да - нищо значимо. Друго е в зала 1.

 

Според @foxy_vd Анелия е дала 60 000 на Пайнера за този т. нар "концерт", затова и той я е наградил, иначе Преслава е била избора му.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , meleto каза:

Време е да се образоваш - пусни си творчеството на Графича преди да се изказваш.

Обстоятелствата зависят от изпълнителите.

WWW.24CHASA.BG

Влади Ампов-Графа обеща да направи концерт на световно ниво и това се случи. 20 хиляди зрители на всякаква възраст, включително 4-5-годишни деца присъстваха на събитие, каквото у нас досега са правили само големи западни звезди. Графа реализира няколко неща за първи път. Той е първият български поп изпълнител

Мечтите са безплатни. Кога ще излъчат топ концерт на Анелия по национална ТВ? Пък нека да е в Зала 3 на НДК, където капацитетът е около 1000 души.

Знам какво пише в пресата, казвам ти какво е било реално. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , DenFevgo каза:

Знам какво пише в пресата, казвам ти какво е било реално. 

Базирайки се на какво? Брои ги от птичи поглед ли? 2 месеца преди събитието гледахме билетите и стигнахме до извода, че са продадени поне 10 хиляди. Твоето е дезинформация.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 часа , meleto каза:

Време е да се образоваш - пусни си творчеството на Графича преди да се изказваш.

Обстоятелствата зависят от изпълнителите.

WWW.24CHASA.BG

Влади Ампов-Графа обеща да направи концерт на световно ниво и това се случи. 20 хиляди зрители на всякаква възраст, включително 4-5-годишни деца присъстваха на събитие, каквото у нас досега са правили само големи западни звезди. Графа реализира няколко неща за първи път. Той е първият български поп изпълнител

Мечтите са безплатни. Кога ще излъчат топ концерт на Анелия по национална ТВ? Пък нека да е в Зала 3 на НДК, където капацитетът е около 1000 души.

Антипатични бг попаджии не си пускам - не мерси!

Предпочитам да си пусна Scorpions, Metallica или Queen пред това подобие на изпълнител :D

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е лоша песента. Носи ретро носталгията в себе си, но и на мен ми липсва малко тръпка и заряд. Иначе адмирирам, че прави опит с такава песен. Изпяването ме върна в дебюта на Анка. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Yamall каза:

Добър проект е като цяло, но за ценители на ретрото. Феновете на Ариа едва ли ще разберат защо е толкова важна тази песен.

не ни дискриминирай по този начин

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...