Jump to content



Поп-фолк скандали (февруари 2024)


Препоръчани коментари

преди 2 минути, DevilWish каза:

Ей, точно щях да я постна тая новина. Аз пък разбрах от едно интервю, че майка й е живяла в чужбина и за това не са прекарвали време заедно..... Те си знаят най-добре, но е нормално родител да защити детето си.... И ние да сме на нейно място със сигурност бихме взели отношение..... Даже мисля, че бих бил много по-остър, все пак е тоя човек ти е семейство и го обичаш, дори да не е бил прав. Специално на майката, разбирам отношението.

Точно и аз това четох, че била в чужбина и не се е грижела за Дида. Много хора са имали/имат труден живот, това обаче не трябва да им е оправдание, че са се превърнали в утайки и застрашават другите с действията си.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DevilWish каза:

Ти нали си наясно, че ще открием концерта и с тази песен?

Не забравяй куклата бебе от Джъмбо, да я поръчаш онлайн! Специално Бейби Борн с биберона и розова панделка за моето представяне! Куплетите са твои, припевите мои! Мисли с коя песен на Рени ще се представиш. Започвам да ти шия костюм с еклерова форма.

Трибютът на Рени от моя страна ще бъде за after party-то 😎💪🏆🏆💪

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Gerganafen каза:

Точно и аз това четох, че била в чужбина и не се е грижела за Дида. Много хора са имали/имат труден живот, това обаче не трябва да им е оправдание, че са се превърнали в утайки и застрашават другите с действията си.

Особено липсата на родител..... голям % от хората са. Не мисля, че ако има някакъв проблем с наркотиците е заради това. Тези неща се получават от глезотия, превземане и слава..... Но Диониция най-добре си знае как стоят нещата. Не я хейтя, не я упреквам, но не я и защитавам.....

  • Like 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Yamall каза:

@meleto Искахме нови реакции, а не нови места за показване на реклами...

 

Мелето да дойде да снимаме видеа за онлифенс. Ще изкара повече пари от тия реклами

  • Haha 5
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Klaus каза:

Трибютът на Рени от моя страна ще бъде за after party-то 😎💪🏆🏆💪

Утре за Св.Валентин да очакват новата версия на "И това е любов" от нас 😘 
Ние и на 6-те секунди сме добре, ама това е друг въпрос! 

 

  • Love 1
  • Hug 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

В сферата на възможност за 20-годишнината на форума. Какво би било ако... spacer.png

  • Haha 5
  • Wow 1
  • disgusting 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Sunlight каза:

И на св. Валентин ще е сама Паломс. Мъжа й пак ще го няма. Всеки път била сама на тоя ден, но щяла да се обади на мъжа си и да го подсети да й поръча цветя. И вик да се наслаждавам на деня дори и да сме. Ето как парите не могат да купят щастието. Палома живее в лукс, но е самотна. 

Горката Папилома. Ако е знаела колко е богат и зает в началото бъдещия й мъж, сигурно изобщо нямаше да го вземе. :(

Мама й кЪза, но тя не е от кротките деца...

  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Klaus каза:

В сферата на възможност за 20-годишнината на форума. Какво би било ако... spacer.png

Аз и Глория ще забиваме шЪмари , аз на Лъвов, тя на Дунав мост! 

 

  • Like 1
  • Haha 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Меди не успя ли да купи малко гледания на Габриелитта? :( То срамно направо за 20ч. - 60К. Двете пикли на Галин имат повече, ама той е добър продуцент и знае кога да купи и кога не...

 

  • Like 2
  • Sad 1
  • disgusting 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, xroflx9 каза:

За 20 години Рамания няма ли да има поне награди? Това ми е най-големия успех в живота😍

2-F05-F908-505-F-4-A08-8-C08-23-FA0-BAE4

Липсва кандидат за Певица на форума 🤔

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Yamall каза:

Айде, някой да спретне едни награди на форума. По-вероятно е да хвана някоя болест, отколкото да спечеля нещо, но човек никога не знае.

 

Тя 2023 мина, преди ги правихме винаги в края на годината! :D 
Не помня кога бях спечелил Потребител на годината, @Gerganafen също е печелил! :P 

  • Tongue 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, DevilWish каза:

Тя 2023 мина, преди ги правихме винаги в края на годината! :D 
Не помня кога бях спечелил Потребител на годината, @Gerganafen също е печелил! :P 

Култов момент в моя житейски път! Джанер роптаеше, че не съм бил достоен за тази престижна награда. Като всяка звезда, и аз си имах хейтъри! Е, както блеснах, така и угаснах, но това е друга тема. :D Нищо де, никога не е късно да си върна наградата (табелката), както Прес триумфално направи през 2011!

  • Like 2
  • Haha 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Gerganafen каза:

Култов момент в моя житейски път! Джанер роптаеше, че не съм бил достоен за тази престижна награда. Като всяка звезда, и аз си имах хейтъри! Е, както блеснах, така и угаснах, но това е друга тема. :D Нищо де, никога не е късно да си върна наградата (табелката), както Прес триумфално направи през 2011!

През коя година всъщност се случи това? Толкова много години минаха, че и аз не помня но в периода на 2010-2014 я взех някъде.... Награди след 2018-та май не е имало? 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DevilWish каза:

През коя година всъщност се случи това? Толкова много години минаха, че и аз не помня но в периода на 2010-2014 я взех някъде.... Награди след 2018-та май не е имало? 

Не помня и аз.:confused:

Предполагам тази кралица ще се завърне на сцената за концерта на Преслава - ще бъде епично!:ba:

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Gerganafen каза:

Не помня и аз.:confused:

Предполагам тази кралица ще се завърне на сцената за концерта на Преслава - ще бъде епично!:ba:

 

И аз се надявам. Дуета им е един от най-добрите през последните години за мен. ❤️ 
Вярно, че чуква 14 години през май, но си е супер! ❤️ 

  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, Yamall каза:

Айде, някой да спретне едни награди на форума. По-вероятно е да хвана някоя болест, отколкото да спечеля нещо, но човек никога не знае.

 

Последния път когато опитах, не можах да събера достатъчно гласове за номинациите с хиляда удължавания на сроковете, така че е тотално изключено.
 

 

  • Sad 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Цялостно мисля че вече няма толкова интерес към форумските афери, но може би е за добро, защото когато не се втренчваме един в друг, сякаш не е толкова токсично. Новите сте хванали златна среда.

  • Like 2
  • Love 1
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Готини са, какво? Артистични, пеещи. В началото не ги възприемах, но след година бутане...  

явно няма да се отървем от тях. По-добре да свикваме ххх

  • Haha 2
  • Casper 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Fast каза:

Цялостно мисля че вече няма толкова интерес към форумските афери, но може би е за добро, защото когато не се втренчваме един в друг, сякаш не е толкова токсично. Новите сте хванали златна среда.

Колкото повече хора се появяват - толкова повече характери. Нормално е сега да е по-спокойно. Макар че в последната половин година доста се раздвижи активността. 

 

Каква е тая пенсионерска песен? Въобще не й ходи. Повече би пасвала на Ваня Калудова или Екстра Нина. Клип - 2 лева. Визия - 2 лева. Изпълнение - без капка емоция... все едно са й казали да рецитира. Усеща се, че дажи и тя не харесва парчето. Как да стане. Даже и 60к са й много.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...