Jump to content



Поп-фолк скандали (февруари 2024)


Препоръчани коментари

преди 9 минути, Gerganafen каза:

20 години Пайнер отбелязаха с култов концерт. 30-34 години Пайнер отбелязват с мижави статии. Дори за една плейбек програма в Пайнерското мазе не си правят труда вече. Смятай за какво пропадане и липса на желание става въпрос.

Ама с кого да я направят тая програма? Те 70% от изпълнителите ги напуснаха, с 20% не са в добри отношения, а 10% дето са минали през Пайнер не се занимават с музика вече. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Yamall каза:

Ама с кого да я направят тая програма? Те 70% от изпълнителите ги напуснаха, с 20% не са в добри отношения, а 10% дето са минали през Пайнер не се занимават с музика вече. 

Напуснали са ги в последните години Емилия, Десислава, Фики и Емрах. Галена до скоро си беше там.
Андреа и Камелия отдавна не са им фактори.

Алфа въпреки че се водят отделни са си партньори с Пайнер. 
Имат си и Преслава, Глория, Ивана, Емануела, Яница, Джена, Джордан, Александрова, Илиян, Даймънд + други - достатъчно изпълнители за концерти.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, Emanuela.Carey каза:

34 години Пайнер

WWW.INSTAGRAM.COM

36 likes, 1 comments - paynerlive on February 13, 2024: "Днес, 13 февруари, отбелязваме 34 години от създаването..."

Кога ще са 20 г Рамания? 2026 ли? Ще има ли концерт? 😀

  • Like 1
  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Emanuela.Carey каза:

Напуснали са ги в последните години Емилия, Десислава, Фики и Емрах. Галена до скоро си беше там.
Андреа и Камелия отдавна не са им фактори.

Алфа въпреки че се водят отделни са си партньори с Пайнер. 
Имат си и Преслава, Глория, Ивана, Емануела, Яница, Джена, Джордан, Александрова, Илиян, Даймънд + други - достатъчно изпълнители за концерти.

Ако изключим Преслава, Глория и Ивана... концертите им ще са в коридорите на НДК с тези изпълнители, които остават. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Klaus каза:

Кога ще са 20 г Рамания? 2026 ли? Ще има ли концерт? 😀

Щеше да има но не можахме да се разберем кой да открива, кой да закрива и кой да вземе “Певица на годината”.

Аз щях да пея “20 лева” и “Аре Дърпай”

  • Haha 3
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Emanuela.Carey каза:

Щеше да има но не можахме да се разберем кой да открива, кой да закрива и кой да вземе “Певица на годината”.

Аз щях да пея “20 лева” и “Аре Дърпай”

Мислех, че ще пеят Графа и Белослава (ако е свободна)? 😀

преди 4 минути, Yamall каза:

Ако изключим Преслава, Глория и Ивана... концертите им ще са в коридорите на НДК с тези изпълнители, които остават. 

Или в Дубай 💪😎

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Klaus каза:

Мислех, че ще пеят Графа и Белослава (ако е свободна)? 😀

Не можем да си позволим тези звезди. :( Мелето явно затова ги слага тия реклами, току виж ни огрее за 30-годишнината. :D Засега ще се задоволите с моя баладичен микс от:

 

 

Абе, Гафа май не гостува във форума, както беше обещано? Язък.

  • Like 4
  • Haha 1
  • Love 2
  • Casper 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Gerganafen каза:

Не можем да си позволим тези звезди. :( Мелето явно затова ги слага тия реклами, току виж ни огрее за 30-годишнината. :D Засега ще се задоволите с моя баладичен микс от:

 

 

Абе, Гафа май не гостува във форума, както беше обещано? Язък.

Защо не тогава с Рени? Мост на Балканите 👍💪🏆

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз ще изпея микс от Докрай,Дай ми всичко,Най-добрата,Момиче от лед,Дежа ву и ще завърша представянето си с дуетно изпълнение с @Emanuela.Carey на хипотетично нереализирания дует на Андреа и Емануела “и като лека жена се предлагам,твърде безсрамно знам!”

 

  • Love 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

АЗ ще закривам концерта с Последен адрес, Режим неприлична, Как ти стои, Моят нов любовник, Кур на хоризонта, Лъжа е и дуета ни с @Klaus 😘 

 

  • Haha 2
  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, xroflx9 каза:

Аз ще изпея микс от Докрай,Дай ми всичко,Най-добрата,Момиче от лед,Дежа ву и ще завърша представянето си с дуетно изпълнение с @Emanuela.Carey на хипотетично нереализирания дует на Андреа и Емануела “и като лека жена се предлагам,твърде безсрамно знам!”

 

Поне ще бъдеш ли на 100 кила ракия като Андреа? :P Трябва да падаш и ставаш, няма как.

  • Haha 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Emanuela.Carey каза:

Видяха че само с пълни графици за дискотеки изкарват достатъчно пари.
Явно дъщеря му на Пайнера няма чак толкова големи амбиции като баща си и не ѝ се занимава допълнително.

Ако беше той в пика си нямаше да позволи изобщо такива странични лейбъли като Мегастар да виреят или Сашка да го играе боса на организациите.

Почнали са да стъпват на краката си. Върнали са Автограф. Няма да се изненадам ако направят концерт в Арената в края на годината.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, DevilWish каза:

АЗ ще закривам концерта с Последен адрес, Режим неприлична, Как ти стои, Моят нов любовник, Кур на хоризонта, Лъжа е и дуета ни с @Klaus 😘 

 

Нямаше ли Графа да закрива с изпълнение пред 70 000 души?

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Yamall каза:

Нямаше ли Графа да закрива с изпълнение пред 70 000 души?

Тази година ще му взема закриването. Какво Ви е дал толкова? Ще му направя черна магия да отиде при Татяна и да го приспи от аромата на акотата във фитнеса...

 

  • Thanks 1
  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Fast каза:

Почнали са да стъпват на краката си. Върнали са Автограф. Няма да се изненадам ако направят концерт в Арената в края на годината.

Не вярвам да е тази година заради концерта на Преслава.

Ако има нещо сигурно ще е догодина за 35 годишнината.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега пък и майката на Дилдона се набута между шамарите.

SIGNAL.BG

Майката на Диона избухна разгневена в социалната мрежа, като защити дъщеря си от яростните нападки по повод това, че е заловена да...

Нали уж той/тя/то търсеше съжаление, че било израснало без нея, госпожата пък твърди, че винаги е била до детето си и го подкрепяла.:confused1: Сума ти хора по една или друга причина са без майки, но не са тръгнали да трепят невинни. Гергана, Траяна, Райна, коя ли не изгубиха майките си, но не са тръгнали да се дрогират и да застрашават околните.

  • Like 2
  • disgusting 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, DevilWish каза:

Поне ще бъдеш ли на 100 кила ракия като Андреа? :P Трябва да падаш и ставаш, няма как.

Да,дори мисля да изкопирам тази хореография

WWW.INSTAGRAM.COM

3,438 likes, 197 comments - falshgruba on March 11, 2020: "Има причина да затворят само културните мероприятия...."

 

  • Haha 3
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Gerganafen каза:

Сега пък и майката на Дилдона се набута между шамарите.

SIGNAL.BG

Майката на Диона избухна разгневена в социалната мрежа, като защити дъщеря си от яростните нападки по повод това, че е заловена да...

Нали уж той/тя/то търсеше съжаление, че било израснало без нея, госпожата пък твърди, че винаги е била до детето си и го подкрепяла.:confused1: Сума ти хора по една или друга причина са без майки, но не са тръгнали да трепят невинни. Гергана, Траяна, Райна, коя ли не изгубиха майките си, но не са тръгнали да се дрогират и да застрашават околните.

Ей, точно щях да я постна тая новина. Аз пък разбрах от едно интервю, че майка й е живяла в чужбина и за това не са прекарвали време заедно..... Те си знаят най-добре, но е нормално родител да защити детето си.... И ние да сме на нейно място със сигурност бихме взели отношение..... Даже мисля, че бих бил много по-остър, все пак е тоя човек ти е семейство и го обичаш, дори да не е бил прав. Специално на майката, разбирам отношението.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, xroflx9 каза:

Да,дори мисля да изкопирам тази хореография

WWW.INSTAGRAM.COM

3,438 likes, 197 comments - falshgruba on March 11, 2020: "Има причина да затворят само културните мероприятия...."

 

Ще ти трябва и носна кърпичка и лилава рокля.... :D От сега искам дует!!! Конкуренция си ми, а аз правя дуети с всеки който ми е конкуренция :D 

  • Haha 3
  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Gerganafen каза:

Сега пък и майката на Дилдона се набута между шамарите.

SIGNAL.BG

Майката на Диона избухна разгневена в социалната мрежа, като защити дъщеря си от яростните нападки по повод това, че е заловена да...

Нали уж той/тя/то търсеше съжаление, че било израснало без нея, госпожата пък твърди, че винаги е била до детето си и го подкрепяла.:confused1: Сума ти хора по една или друга причина са без майки, но не са тръгнали да трепят невинни. Гергана, Траяна, Райна, коя ли не изгубиха майките си, но не са тръгнали да се дрогират и да застрашават околните.

А как да постъпят хората с "детето й", при положение, че то само се навираше две седмици между шамарите?! Снимки с нурофени, участия с думата "наркос" до името й. Та тя сама си правеше реклама, сега седнала да реве. 

Да, не е Диона най-големия проблем на обществото ни, но колкото повече хейт отнасят хора като нея, толкова по-добре за следващите такива, които смятат да наглеят, след като сгафят. 

  • Like 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Yamall каза:

Нямаше ли Графа да закрива с изпълнение пред 70 000 души?

За 20 годишнината на форума предлагам да сложим кутия с дарения и да съберем за Графа & Белослава, ако остане може и за някоя Алфа (ако са на промоция!). Направи ли се live на събитието, със сигурност 700 000 не мърдат! 

43286_2.jpg

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Yamall каза:

А как да постъпят хората с "детето й", при положение, че то само се навираше две седмици между шамарите?! Снимки с нурофени, участия с думата "наркос" до името й. Та тя сама си правеше реклама, сега седнала да реве. 

Да, не е Диона най-големия проблем на обществото ни, но колкото повече хейт отнасят хора като нея, толкова по-добре за следващите такива, които смятат да наглеят, след като сгафят. 

След нея има и някаква друга последователка.... Мис България ли, какво беше.... не обърнах внимание.... но някаква пак карала надрусана.... В случая наистина не е проблема ни...

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Klaus каза:

За 20 годишнината на форума предлагам да сложим кутия с дарения и да съберем за Графа & Белослава, ако остане може и за някоя Алфа (ако са на промоция!). Направи ли се live на събитието, със сигурност 700 000 не мърдат! 

43286_2.jpg

Ти нали си наясно, че ще открием концерта и с тази песен?

Не забравяй куклата бебе от Джъмбо, да я поръчаш онлайн! Специално Бейби Борн с биберона и розова панделка за моето представяне! Куплетите са твои, припевите мои! Мисли с коя песен на Рени ще се представиш. Започвам да ти шия костюм с еклерова форма.

  • Wow 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

И на св. Валентин ще е сама Паломс. Мъжа й пак ще го няма. Всеки път била сама на тоя ден, но щяла да се обади на мъжа си и да го подсети да й поръча цветя. И вик да се наслаждавам на деня дори и да сме. Ето как парите не могат да купят щастието. Палома живее в лукс, но е самотна. 

  • Like 2
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...