Jump to content



Поп-фолк скандали (януари 2024)


Препоръчани коментари

преди 4 минути, Stela каза:

2️⃣0️⃣ години Галена ❤❤❤

 

Обожавам яяяяяяяяяяяяяяяяя!!! ❤️ 
Честити 20 години, Гале! ❤️ 😘 

 

  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Andrew Cunanan. каза:

Стриймвайте тоя хит да удари поне 10 мильона 😘 

Ау! Вярно, че още малко и ще станат 10! Айде, давайте! Имат годишнина!!! ❤️ 

E  лелелелелелелелеле ляляляляляляяляляяля ляляляляляляяляляляя е лелелелелелее лииииии мммммммммм... ееееее леееей шаааа леееееееееииии лелелелее лиииииииииии е лелеле ляля лееей лелелелелееееееее лаааааааааааааааааааааааааааа.... ❤️ 

  • Thanks 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

FB.WATCH

В Diamond Clinic подчертаваме блясъка на нашите пациенти, за да се чувстват красиви отвътре и отвън.💎 🎁50% НАМАЛЕНИЕ продължава да тече на ВСИЧКИ...

Нина на процедури, за да може да е Екстра Нина за цял живот.

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, pacho каза:

Галена и Преслава трябваше двете заедно да подготвят един общ концерт по случай тези 20 години, щяха да гръмнат и да напълнят Арена.

Чудесна идея и аз си мислех същото. Но да се надяваме, че ще го направят до края на годината? Защо пък не? Това ще бъде голямо събитие. Дано някоя чете тук и се решат. :D 
Пък ако бяха и по-умни, щяха да предложат дуетен албум с познатите колаборации и няколко нови песни! Не, че щяха да открият топлата вода, но в последните години..... кой след Деси Слава и Азис е правил дуетен албум? След 20 години това ще е нещо невероятно и то от Преслава и Галена!

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Emanuela.Carey каза:

Оф нали той беше най-голямата неповторима звезда, с най-голяма гледаемост - сега Галена го учила

 

Поправка!!! Констинброд е центъра на Вселената. 🤭

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, pacho каза:

Галена и Преслава трябваше двете заедно да подготвят един общ концерт по случай тези 20 години, щяха да гръмнат и да напълнят Арена.

Те феновете им го спамеха това още за 10тата годишнина. Сега за 20тата също им го повтаряха, но се видя че няма да стане.

Сега гледам Галена в сторитата си е отразила дуетите с Десислава, Фики, Янева и тн но за годините с Преслава ги е пропуснала. Явно още не са толкова близки.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Emanuela.Carey каза:

Те феновете им го спамеха това още за 10тата годишнина. Сега за 20тата също им го повтаряха, но се видя че няма да стане.

Сега гледам Галена в сторитата си е отразила дуетите с Десислава, Фики, Янева и тн но за годините с Преслава ги е пропуснала. Явно още не са толкова близки.

Тя качва по една песен за всяка година. Сложила е най-емблематичните. Кой и Пей сърце са по-големи хитове от дуетите с Преслава. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Stela каза:

Тя качва по една песен за всяка година. Сложила е най-емблематичните. Кой и Пей сърце са по-големи хитове от дуетите с Преслава. 

Е за 2011 можеше да ползва Хайде Откажи Ме вместо DJ-я

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен, след като и двете са уж толкова големи звезди, няма да им е проблем да напълнят Арена и по отделно, нали така?

Тази е брутална:

 

преди 2 минути, Emanuela.Carey каза:

Е за 2011 можеше да ползва Хайде Откажи Ме вместо DJ-я

DJ-я, че и Да ти го дам ли бяха по-големи хитове от Хайде, откажи ме. 

  • Like 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Няколко пъти спомена в постове че най-доброто предстои и няма да е само албум, а ппц никога не си хвали проектите. Т.е ще има и концерт, сигурно есен/зима.

  • Like 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Emanuela.Carey каза:

Галена пуска хронологични сторита за всяка година от кариерата си на всеки кръгъл час

Да видим дали ще обяви албума с последното стори за 2024

Видях във Facebook, че днес пускала албум ХХ

  • Haha 1
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Emanuela.Carey каза:

Е за 2011 можеше да ползва Хайде Откажи Ме вместо DJ-я

Dj-я ме издаде също е по-голям хит, които реално си остана и до днес и се върти по клубовете. Нормално е да сложи нея. Няма нищо общо с отношенията им.

преди 2 минути, THE IIconic каза:

Видях във Facebook, че днес пускала албум ХХ

Не е казала, че албума излиза днес. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, Emanuela.Carey каза:

Те феновете им го спамеха това още за 10тата годишнина. Сега за 20тата също им го повтаряха, но се видя че няма да стане.

Сега гледам Галена в сторитата си е отразила дуетите с Десислава, Фики, Янева и тн но за годините с Преслава ги е пропуснала. Явно още не са толкова близки.

He e uMa/\a xum c npeca, a c gpyGume, ga

преди 16 минути, Emanuela.Carey каза:

Е за 2011 можеше да ползва Хайде Откажи Ме вместо DJ-я

Mu Bmopama e xum, a 1-Bama - He

преди 1 минута, Stela каза:

Галена днес и завинаги ❤

 

Ton xum, kakmo u

 

  • Like 1
  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е въпроса до хитове. И двете са наясно че всеки път когато споменат една друга става фурор сред феновете и всички популярни страници бързат да го обявят като новина.

DJ-ят, Кой, Пей Сърце може да са по-големи хитове, но ако беше качила Хайде Откажи Ме щеше да има масова истерия.

Но може би точно затова и двете ще избегнат да се споменават, за да не превръщат юбилеите си в някакво общо събитие.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Хайде, честити 20 години на сцена на Галчикс.

Нека да е здрава, щастлива и нека грачи по-малко. Също да започне да прави концерти, че вече е излагация толкова години по дискотеките на пияните студенти.

 

 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

WWW.VBOX7.COM

Никол и Денис - Искам да забравя(FHD By Planetcho)

В този клип на "Блясък на кристали" Галена изглежда жестоко.

  • Haha 4
  • drunk 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Stela каза:

Dj-я ме издаде също е по-голям хит, които реално си остана и до днес и се върти по клубовете. Нормално е да сложи нея. Няма нищо общо с отношенията им.

Не е казала, че албума излиза днес. 

Може да лъжат. Не знам

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , THE IIconic каза:

Видях във Facebook, че днес пускала албум ХХ

А казала ли е кой албум и откъде ще го пуска? 

Изобщо кво се занимава и тя с глупости, ами не свърши полезно вкъщи, да пусне една 

 

  • Haha 1
  • Kiss 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

C/\eg muq cmopuma gaHo nycHe He6mo qko - npuMepHo k/\un gHec u/\u a/\byM ympe, a He npocmo ga obqBu He6mo 3a c/\eg cmo /\ema.

Haū-qkomo cmopu

WWW.INSTAGRAM.COM

714K Followers, 1,756 Following, 2,592 Posts

 

  • Like 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обиденият Наско: Кали е дърта и лъжлива мастия! Не е чувала за кондом, а не иска да забременява

 

WWW.MAMCHE.NET

Кали никога не е бликала от интелект. Ако ще няколко дипломи за висше образование да вземе, тя си остава едно просто момиче, което бъркаше в гащите на мутрите под масите в дискотеките. Днес Кали е вече на 48 години, но развратната й същност изобщо не се е променила. Макар през последните 5 години да беше обвързана, певицата така и не пожела

 

  • Like 2
  • Haha 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...