Jump to content

Поп-фолк скандали (януари 2024)


Препоръчани коментари

Честита 20 години! ❤️ Да си припомним тази промоция на най-любимият ми албум НЕ СЪМ АНГЕЛ! ❤️ 

финалът е запазен за най-добрата песен в албума , естествено ПОСЛЕДЕН АДРЕС ❤️ Любимата ми! ❤️ 😘 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, asylum каза:

 

 

преди 3 минути, DevilWish каза:

Честита 20 години! ❤️ Да си припомним тази промоция на най-любимият ми албум НЕ СЪМ АНГЕЛ! ❤️ 

финалът е запазен за най-добрата песен в албума , естествено ПОСЛЕДЕН АДРЕС ❤️ Любимата ми! ❤️ 😘 

Минетчийка!

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , GSA каза:

Какво имаше вакарелска, когато Джини изкърти държавата с мегахитовете Докога, 100 жени и Засрами се? За социална песен като Пясъчен часовник въобще не коментирам. 

Какви мегахитове са това? Не знам нито една от тези.

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 1
  • Hug 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Lelqtian каза:

имаше период в който течеше от всякви чешми с Докога, Безумната нощ, 100 жени и други. 

  Само безумната нощ знам от тези. Не знаех, че са течали от чешмата.

  • Haha 1
  • Hug 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , GSA каза:

Хит до хит. Ася вакарелска няма балади като тези на Джина. 

От седмица имам в главата Скрий се на Ася. Много повече й отива да пее балада. Не забравяме, че и Ася първа направи теле моста между Ара и Пайнер с дуета с Константин. 😉 Джина никога не е била новаторка, дори в к*рвенското поведение да я мине целия футболен отбор и продължи да ходи. 🏆

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Klaus каза:

От седмица имам в главата Скрий се на Ася. Много повече й отива да пее балада. Не забравяме, че и Ася първа направи теле моста между Ара и Пайнер с дуета с Константин. 😉 Джина никога не е била новаторка, дори в к*рвенското поведение да я мине целия футболен отбор и продължи да ходи. 🏆

Знам, че не е като шоколада, но ..... 😘 

 

  • Hug 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DevilWish каза:

Знам, че не е като шоколада, но ..... 😘 

 

Джина такива хитачки няма 😁

 

@DevilWish

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 47 минути, DarkChild каза:

Какви мегахитове са това? Не знам нито една от тези.

През 2007 година бяха мегахитове покрай Сървайвър също, където Джина смаза, а вакарелската се занимаваше с Божинката и ревеше за него по всички медии до към 2011 година, след това започна да Циври за Михайлов, скандали със Златка, Николета и така си помпаше кариерата изкуствено та да се задържи в бранша. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, GSA каза:

През 2007 година бяха мегахитове покрай Сървайвър също, където Джина смаза, а вакарелската се занимаваше с Божинката и ревеше за него по всички медии до към 2011 година, след това започна да Циври за Михайлов, скандали със Златка, Николета и така си помпаше кариерата изкуствено та да се задържи в бранша. 

И извади оня жесток албум от Оцко, който и днес може да се слуша все едно вчера го е пуснала. 😁 И за скандала трябва талант, Джина не успя да предизвика кой знае какъв скандал след напускането на Ара, дори това не й се отдаде. Да не кажа, че дълго време мислех, че с Ивена са двойка 🤣🤣🤣🤣

  • Like 2
  • Kiss 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Klaus каза:

И извади оня жесток албум от Оцко, който и днес може да се слуша все едно вчера го е пуснала. 😁 И за скандала трябва талант, Джина не успя да предизвика кой знае какъв скандал след напускането на Ара, дори това не й се отдаде. Да не кажа, че дълго време мислех, че с Ивена са двойка 🤣🤣🤣🤣

Всъщност какво лошо има ако са двойка? :D 😘 
И аз много го харесвам "Неизлечимо влюбена", но и в "Изкушение" има добри неща, не може да отречеш. 😘 

  • Hug 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, DevilWish каза:

Всъщност какво лошо има ако са двойка? :D 😘 
И аз много го харесвам "Неизлечимо влюбена", но и в "Изкушение" има добри неща, не може да отречеш. 😘 

То дъщерята на Джина се казваше Ивая ако не се лъжа? Мислех, че на Ивена (бащата) е кръстена. Няма лошо да са двойка 😁😘

 

  • Haha 4
  • Kiss 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Klaus каза:

То дъщерята на Джина се казваше Ивая ако не се лъжа? Мислех, че на Ивена (бащата) е кръстена. Няма лошо да са двойка 😁😘

 

Ивая се казва, да 😘 Гуш, гуш 😘❤️ 

😘 😘 😘

  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, Klaus каза:

То дъщерята на Джина се казваше Ивая ако не се лъжа? Мислех, че на Ивена (бащата) е кръстена. Няма лошо да са двойка 😁😘

 

Що за изчанчено име.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...