Jump to content



Поп-фолк скандали (януари 2024)


Препоръчани коментари

преди 6 минути, Andrew Cunanan. каза:

Честити 20 години на сцената, скъпи Джако. Ужасни обици дано носа ти не падне през тази година 😘

Снимката едва ли е само фотосесия? Концерт или албум? Даже прочетох цялото четиво за подобна информация, ама нищо.

  • Like 3
  • Casper 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, DevilWish каза:
31 мин  · 
Днес с радост и благодарност отбелязвам 20 години на сцената, 20 години напълно посветени на моята страст - Музиката. ❤️
20 години пълни с щастие, песни и много емоции!
Сякаш е сън, от който не искам да ме будите никога, защото аз все още съм онова момиче, което иска просто да пее! 😇
Да съм до ВАС, без да искам другаде!❤️
Вие сте моята вдъхновителна сила за всяка нота и текст, моето гориво и сърцето на моята творческа душа.
Благодаря ви от сърце за всички моменти на магия и страст през тези години. Благодаря ви, че сте с мен и празнуваме този ден заедно!🎤🎶
Това е моята сбъдната реалност…
Благодаря ви за това изживяване, за цялата неописуема обич и подкрепа през годините, за всички моменти, в които сте изпълвали сърцето ми с безброй усмивки! 🙏
Обичам ви!!!❤️❤️❤️
Музиката е моят живот, а вие сте най-любимата ми песен! ❤️
image.png.0bb957b0de8a834c1bf9f4b25917d874.png

Това прилича на обложка на албум?

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, Emanuela.Carey каза:

Джина Стоева си беше ясно, че няма да остане в актуалните имена на чалгата.

Още когато напусна Ара си каза, че я е срам да пее на пубертети в дискотеките и ще се ориентира към по-възрастния таргет в механите.

Тя още поне 7-8 години преди това беше западнала и я слушаха само роднини и познати. В деситилетието 09-19 има само 1 хит и то благодарение на Ивена - Една новина.

  • Haha 2
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, GSA каза:

Това прилича на обложка на албум?

И аз си помислих същото, но хитрушата нищо не споменава. Беше казала още за 2023 година, че има желание да направи албум. Ако е албум..... ще е голяма изненада. Тя пуска албуми винаги в края на годината, ноември или декември, само Пази се от приятелки и Да гори в любов ги е пускала септември. Много нетипично и непредвидимо, а на мен ми е лесно предвидима :D 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, DevilWish каза:

Че какво й е на тая песен? Мен ме кефи. За нея не знам дали е била хит или не, но споменатите от мен - категорично да.
Ами най-добрата беше в Ара. Защо трябва да нападаме и нея или Джина Стоева? Всяка се е старала и е влагала в продукцията си. Друг е въпросът какво са харесали хората. Факт ли е че старите им песни са по-добри и по-хитови от последните 3 години в поп-фолка, че продукцията е доста евтина. Ми факт е..... защо сега няма такива хитове? Всеки от тук със сигурност знае.... дискутирали сме го и преди.
Лично аз мога да слушам всичко от 2003 до 2021 максимум до сега, но последните години дали кавър или не, повечето неща са наистина еднодневки. Андра поне за едно нещо не излъга.

Може да те кефи само ако не си чувал оргинала :) И аз не виждам защо има да мерим успехите на Джина с неуспехите на Йосмата по повод как последната изгони всички други от Ара, но вече сме почнали :) 

 

 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Lelqtian каза:

Може да те кефи само ако не си чувал оргинала :) И аз не виждам защо има да мерим успехите на Джина с неуспехите на Йосмата по повод как последната изгони всички други от Ара, но вече сме почнали :) 

 

 

Много ясно, че съм чувал оригинала. Това беше мегахит при нас. Не е Йосма, а ПАСТИЧКА, ако обичаш! И то КАРАМЕЛЕНА!

NI-KAI.COM

Нежен крем с домашен карамел и фъстъчен крокант, между пандишпанови платки, декорирана с карамелена сметана, карамел и фъстъчен крокант.

 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, GSA каза:

Това прилича на обложка на албум?

Да, казала е, че пуска албум с над 30 песни - всички песни от Лудата дойде до не се изтриваш, на магнетофонна плоча с Бонус хитовете: "Да си го покажа ли (члена в Инстаграм): фт. Павел и "Какво съм ви дала толкова" и "Ще й я вземем догодина обещавам" фт. Галош.

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Willy каза:

Снимката едва ли е само фотосесия? Концерт или албум? Даже прочетох цялото четиво за подобна информация, ама нищо.

Реклама на червила. Очаквам да видя и останалите разцветки от серията да си харесам 

  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Andrew Cunanan. каза:

Да, казала е, че пуска албум с над 30 песни - всички песни от Лудата дойде до не се изтриваш, на магнетофонна плоча с Бонус хитовете: "Да си го покажа ли (члена в Инстаграм): фт. Павел и "Какво съм ви дала толкова" и "Ще й я вземем догодина обещавам" фт. Галош.

Как не те е срам да забравиш и ЛАК ЗА НОКТИ?

  • Like 1
  • Haha 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, DevilWish каза:

Тук е с дълга коса. Коментирай :D 

Прилича на бедна обикновена женшина от народа. Никога не е имала излъчване и харизма, заради това и не стана любимка на народа.

  • Thanks 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Andrew Cunanan. каза:

Прилича на бедна обикновена женшина от народа. Никога не е имала излъчване и харизма, заради това и не стана любимка на народа.

На бас, че ако беше направила песен със заглавие "Късата, руса коса" щеше да е хит! 
 

  • Haha 1
  • Wow 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DevilWish каза:

Много ясно, че съм чувал оригинала. Това беше мегахит при нас. Не е Йосма, а ПАСТИЧКА, ако обичаш! И то КАРАМЕЛЕНА!

NI-KAI.COM

Нежен крем с домашен карамел и фъстъчен крокант, между пандишпанови платки, декорирана с карамелена сметана, карамел и фъстъчен крокант.

 

Пастичката е другаде, а Ася просто лишава сергия в провинциален пазар да гледа накриво докато подава торбичките със зарзават. 

 

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Lelqtian каза:

Пастичката е другаде, а Ася просто лишава сергия в провинциален пазар да гледа накриво докато подава торбичките със зарзават. 

 

Не бъди лош! Първата посветила песен на Коя34? е Алисия!

 

  • Haha 2
  • Casper 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Lelqtian каза:

Може да те кефи само ако не си чувал оргинала :) И аз не виждам защо има да мерим успехите на Джина с неуспехите на Йосмата по повод как последната изгони всички други от Ара, но вече сме почнали :) 

 

 

Ане Франк от обложката, хелоу @Kitty, трябва да се ограмоти, че "докога" е една дума.

преди 4 минути, Lelqtian каза:

Реклама на червила. Очаквам да видя и останалите разцветки от серията да си харесам 

Може и да е на Савекс/Пуфис/Емека.

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, xroflx9 каза:

Джина Стоева е прародителят на Дион,Доник и останалите транс икони.

С тази разлика, че те са икони. А тя е мъж от народа.

  • Like 1
  • Haha 2
  • Casper 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 56 минути, Lelqtian каза:

 

Това не си спомням да е било хит. Може би по Фен Тв, сред 7 сезонни песни, да. 🤔

  • Like 1
  • Casper 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

ЖЪЛТА ПАТКА С ПЕРА

Изненадваща промяна! Вече знам, че мислиш за ДЖИН!
От нощта в която беше от очите ми ти запленен!
Ще съм твоята малка патка, ще играя и с твоята,
ще бъда твоята причина, да повярваш в патица

Жълта патка имам, пълна със пера!
Любовта е рошла, знаеш ли това?
Женска патка имам, пълна със пера!
От Улица Сезам е, патка е за това!

 

  • Wow 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Джин с Тоник ден? Мне, не... без тоник! И тъй като сме на тема Джинове от нощната лампа....
@Klaus ИЗБЕРИИИИИ, ИЗБЕРИИИИИИ 😘 

 

 

  • Like 1
  • Love 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...