Jump to content

Поп-фолк скандали (януари 2024)


Препоръчани коментари

преди 2 часа , Andrew Cunanan. каза:

Относно изказването на Сима Заглорова - друга е Лили-ту на чалгата, даже в песните им на места има постановка тип г-жа Иванова:

 

 Тя не говори за най-добра имитаторка. А и в случая най-добра такава е Софи. На Преслава дори в Капките я порязаха, че не имитира, а пародира.

  • Like 1
  • Angry 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

В ТикТок се появиха няколко клипа, в които се подиграват на пеенето на Джия и КОНика от участието на Галена за GalenaXX. И видях това противно същество СуперСмеш, че и той се подиграва.
IMG_0403.jpeg.8f0f8cbe29bca519ece6589303cfb3f7.jpeg

Явно още са скарани СуперСмеш и Емануела с Джия.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

WWW.MAMCHE.NET

Феновете на чалгата са в шок, а мнозина ронят сълзи затова, че една епоха си отива. Краят на Митко Димитров – Пайнера накара едни да скубят коси, а други да избухнат в несдържана радост и викове „Ура!“… Не, на самия човек му няма нищо – жив и здрав да е, просто Пайнера стана на 72 години и реши да вдигне ръце

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Andrew Cunanan. каза:
WWW.MAMCHE.NET

Феновете на чалгата са в шок, а мнозина ронят сълзи затова, че една епоха си отива. Краят на Митко Димитров – Пайнера накара едни да скубят коси, а други да избухнат в несдържана радост и викове „Ура!“… Не, на самия човек му няма нищо – жив и здрав да е, просто Пайнера стана на 72 години и реши да вдигне ръце

 

Съвсем очаквано... Време е да се закрие компанията и телевизиите... Ако не му се занимава, може и да ги продаде на друг. Според мен без "Пайнер" най-добре ще лъснат на бял свят възможностите на всички, които ще се самопродуцират. За повечето от тях с времето ще забравим. Имам предвид основно онези, които все още се страхуват да се справят сами с кариерите си. Но неволята учи.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, i810 каза:

Съвсем очаквано... Време е да се закрие компанията и телевизиите... Ако не му се занимава, може и да ги продаде на друг. Според мен без "Пайнер" най-добре ще лъснат на бял свят възможностите на всички, които ще се самопродуцират. За повечето от тях с времето ще забравим. Имам предвид основно онези, които все още се страхуват да се справят сами с кариерите си. Но неволята учи.

Без Пайнер Крисия Д ще смачка Галена, Преслава и Емилия.

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

Fake сватбата на годината. И този ще я зареже след няколко месеца 

M.BGDNES.BG

Напълно е прежалила Кобрата Емре Озмен идва в България, за да се запознае с родата на певицата Най-голямата мечта на Андреа...

 

  • Like 1
  • Kiss 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Klaus каза:

Fake сватбата на годината. И този ще я зареже след няколко месеца 

M.BGDNES.BG

Напълно е прежалила Кобрата Емре Озмен идва в България, за да се запознае с родата на певицата Най-голямата мечта на Андреа...

 

Това са клюки. Не мисля, че е вярно? 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, DevilWish каза:

Това са клюки. Не мисля, че е вярно? 

PR-ът й Атанас Лазаров потвърдил 😂😂😂 Този е такава кофа без дъно, че чак гнусно да го гледаш 🤢

Атанас-Лазаров.jpg

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Andrew Cunanan. каза:
WWW.MAMCHE.NET

Феновете на чалгата са в шок, а мнозина ронят сълзи затова, че една епоха си отива. Краят на Митко Димитров – Пайнера накара едни да скубят коси, а други да избухнат в несдържана радост и викове „Ура!“… Не, на самия човек му няма нищо – жив и здрав да е, просто Пайнера стана на 72 години и реши да вдигне ръце

 

Митко да даде фирмата на Глория, поне да я довършат и закопаят с класа.

Диона-шмъркона е позитивна на всички тестове. Знаех, че е парцал, ама чак пък толкова... :D

 

И кръвната проба на Диона положителна за кокаин
Певицата беше задържана след проверка в София

И кръвната проба на певицата Диона е била положителна за кокаин, а в урината ѝ - кокаин и марихуана, съобщи bTV, като се позова на свои източници.


Известната поп-фолк певица Диона беше задържана да шофира след употребата на наркотици. Тя е била зад волана на колата си, когато е спряна за проверка на столичния бул. „България“. На място ѝ е направен тест, който е отчел наличие на кокаин.


 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Klaus каза:

PR-ът й Атанас Лазаров потвърдил 😂😂😂 Този е такава кофа без дъно, че чак гнусно да го гледаш 🤢

Атанас-Лазаров.jpg

Не по-голяма от онова нещо което ми показа вчера, медузата. :D :D :D 
Не вярвам на тия сайтове. Докато не се потвърди официално..... Иначе ако е така, нека е щастлива. Всеки човек заслужава според мен да има половинка и да се обичат? 

  • Haha 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, pacho каза:

Митко да даде фирмата на Глория, поне да я довършат и закопаят с класа.

Диона-шмъркона е позитивна на всички тестове. Знаех, че е парцал, ама чак пък толкова... :D


 

Всички за това говорят. С какво стана известна. :D 
Вчера най-добрата приятелка на майка ми и тя разбрала, но каза, че можело и да не е вярно. А тя ги познава повечето чалгарки, защото са ходили в техни заведения. 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, DevilWish каза:

Не по-голяма от онова нещо което ми показа вчера, медузата. :D :D :D 
Не вярвам на тия сайтове. Докато не се потвърди официално..... Иначе ако е така, нека е щастлива. Всеки човек заслужава според мен да има половинка и да се обичат? 

Лошо няма. Но уж искаше да си пази личния живот за себе си, пък сега без пръстен или официално, хоплаааа, ще се омъжва. Надявам се не си е въобразила всичко. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, DevilWish каза:

Не по-голяма от онова нещо което ми показа вчера, медузата. :D :D :D 
Не вярвам на тия сайтове. Докато не се потвърди официално..... Иначе ако е така, нека е щастлива. Всеки човек заслужава според мен да има половинка и да се обичат? 

Когато спешно ти трябва виза и се наложи да се загубиш в необятното ... 

  • Haha 3
  • Casper 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 48 минути, Klaus каза:

Fake сватбата на годината. И този ще я зареже след няколко месеца 

M.BGDNES.BG

Напълно е прежалила Кобрата Емре Озмен идва в България, за да се запознае с родата на певицата Най-голямата мечта на Андреа...

 

Мъжът е готин, но за какво му е 300 килограмова ханъма, дето е дърво в леглото, не готви, не чести, не е богата и известна, а по цял ден  порка и забърсва подовете на дискотеките с увисналите си цици и огромният си като канара гръб????

  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Andrew Cunanan. каза:

Мъжът е готин, но за какво му е 300 килограмова ханъма, дето е дърво в леглото, не готви, не чести, не е богата и известна, а по цял ден  порка и забърсва подовете на дискотеките с увисналите си цици и огромният си като канара гръб????

За Рени ли говорим, че се обърках вече 🤭

EZINE.BG

Фолкпевицата Рени от месеци не спира да се оплаква от мъжа си Борис и това как я е зарязал без пукнат лев. Мъжът не...

 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Klaus каза:

За Рени ли говорим, че се обърках вече 🤭

EZINE.BG

Фолкпевицата Рени от месеци не спира да се оплаква от мъжа си Борис и това как я е зарязал без пукнат лев. Мъжът не...

 

Едната е бор, другата е смърч ... в леглото.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Andrew Cunanan. каза:

Едната е бор, другата е смърч ... в леглото.

Остави, аз онзи ден разбрах, че жените имали 3 дупки 😂 Ще им трябва тогава мечка гризли за да стигнат до оргазъм. 

Явно само по клиповете са пластични, секси и перверзни 🙄

Link to comment
Сподели в други сайтове

МИтю ПАйнера - той вече не е продуцент, а издател и импресарио. Реално клубовете му  са сладък бизнес. Прибира процент от изпълнителите и няма грижа за тях.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Klaus каза:

Остави, аз онзи ден разбрах, че жените имали 3 дупки 😂 Ще им трябва тогава мечка гризли за да стигнат до оргазъм. 

Явно само по клиповете са пластични, секси и перверзни 🙄

яко е усещането, двама да ти изпълнят двете дупки едновременно и да ти натискат толкова силно ципата, че да си ги усещат един друг.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Andrew Cunanan. каза:

яко е усещането, двама да ти изпълнят двете дупки едновременно и да ти натискат толкова силно ципата, че да си ги усещат един друг.

То могат и двама в една и пак да ми натискат цицата 😉

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Klaus каза:

То могат и двама в една и пак да ми натискат цицата 😉

и после теб ще те шият като Марето в Пирогов.

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...