Jump to content



ДЕБОРА И ЛИДИЯ - РАЗБИТИ МЕЧТИ


Препоръчани коментари

Не е лоша песента, но странна тематика имайки предвид контекста за Дебора и очакванията на хората.

Трябвало е да си остане на Лидия и Десита.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре, че Соня Френска не е във фирмата на Галин, че като нищо с нея щеше да е дебютния сингъл на Дебора!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ми е тъпа песента и не възлагах надежди. Не мисля, че ще има по-голям успех от последните песни на Лидия - Нека забравя и Гледай ме щастлива, които даже са по-силни.
Дано момичето пусне и въпросния дует с Галин, още не мога да я възприема като поп-фолк певица? 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много чалгарско за първа песен. Толкова хубаво беше изпяла баладата на Десислава, а сега й натресоха тая чалгийка. Трябваше да направят нещо с поп звучене.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Emanuela.Carey каза:

Не е лоша песента, но странна тематика имайки предвид контекста за Дебора и очакванията на хората.

Трябвало е да си остане на Лидия и Десита.

Това беше дуета на Мирела и Ивайла и на всичкото отгоре е по текст и музика на Мирела... 

Дебора е безлична, не става за изпълнител, а Лидия с тази прическа гони 50 годишна лелка.

пп: можеха да добавят фамилията на Дебора, понеже вече си имам една Дебора!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Поредната Алфаджийска шитня...

Томата пак със скапана музика.

Вече има певица с такова име в жанра. Да бяха й измислили на тая някое друго.

  

преди 19 минути, pacho каза:

Много чалгарско за първа песен. Толкова хубаво беше изпяла баладата на Десислава, а сега й натресоха тая чалгийка. Трябваше да направят нещо с поп звучене.

Че Гъбин и неговите труженички кога са правили нещо различно от тъпа чалгия? :D Новата труженичка е на лице :D

Тази с това лице на бухал не става за снимане.

Лудгидия си я знаем - Пинокио с перука!

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Andrew Cunanan. каза:

Лиди изглежда като Световна звезда, а Дебора като Пепеляшка до нея. :( 

Лидка излгежда като извадена от Хелоунско парти и това всеки път. Освен сплесканото лице вече и кокалите й се виждат, Галин на вода ли ги държи.... :D 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако тази подпише с Алфа Галин ще трябва да започне да реже състава. Първи на опашката е Доньо защото нито му докара Галена, нито привлича сексуално някой…

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Emanuela.Carey каза:

Ако тази подпише с Алфа Галин ще трябва да започне да реже състава. Първи на опашката е Доньо защото нито му докара Галена, нито привлича сексуално някой…

Как да й доведе Галена на Маман като тя за почти година дори 100к не й купи. А за хит да не говорим.🥲

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само Галин е способен да направи такава песен за дебют на жертвата на най-обсъжданото престъпление в България. Ненормалник, буквално налива вода в мелницата на нейния насилник. 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз не мога да я възприема. Но не изглежда по-кринджаво от Преслава в първия си клип, моля.

По-скоро аз не разбрах къде Дебора пее в тая песен. Гласовете им са прекалено еднакви. Песента е абсолютен боклук. Нищо запомнящо се. А визията на Дебора напомня на Доника :D 

Нека да си кажем, че трудно възприеамаме всички нови. Дебора има едно преимущество. Личната й история... но благодарение на тая умряла, нелепа песен и текст  - хейтът ще превземе имиджа й на жертва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента сама по себе си е много добра като за чалга комерс, Лиди е сладка в клипа въпреки късата прическа. Как може обаче Гъбин да даде на Дебора текст "дано ми звънне в 2 през нощта" все едно му се моли или извинява на оня. :1000(10):По-добре изобщо да не беше ставала певица ако ще е с такива шаблонни чалги. А и наистина, от около 15 години вече има Дебора, не е някоя останала си с една песен да кажем. Трябва да се добави фамилия. Ако утре някой новоизлюпен продуцент реши да представи своя Десита, приятно ли ще му е на Гъбин?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Gerganafen каза:

Песента сама по себе си е много добра като за чалга комерс, Лиди е сладка в клипа въпреки късата прическа. Как може обаче Гъбин да даде на Дебора текст "дано ми звънне в 2 през нощта" все едно му се моли или извинява на оня. :1000(10):По-добре изобщо да не беше ставала певица ако ще е с такива шаблонни чалги. А и наистина, от около 15 години вече има Дебора, не е някоя останала си с една песен да кажем. Трябва да се добави фамилия. Ако утре някой новоизлюпен продуцент реши да представи своя Десита, приятно ли ще му е на Гъбин?

Сложили са М накрая. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Gerganafen каза:

Песента сама по себе си е много добра като за чалга комерс, Лиди е сладка в клипа въпреки късата прическа. Как може обаче Гъбин да даде на Дебора текст "дано ми звънне в 2 през нощта" все едно му се моли или извинява на оня. :1000(10):По-добре изобщо да не беше ставала певица ако ще е с такива шаблонни чалги. А и наистина, от около 15 години вече има Дебора, не е някоя останала си с една песен да кажем. Трябва да се добави фамилия. Ако утре някой новоизлюпен продуцент реши да представи своя Десита, приятно ли ще му е на Гъбин?

Десита е артистичен псевдоним на Десислава - Дебора ѝ е името по лична карта.

Мисля че има разлика между псевдоними и имена. Реално ако така се казваш няма кой да те спре да си ползваш своето име. 
А и онази Дебора така или иначе няма изгледи да се връща.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, Emanuela.Carey каза:

Десита е артистичен псевдоним на Десислава - Дебора ѝ е името по лична карта.

Мисля че има разлика между псевдоними и имена. Реално ако така се казваш няма кой да те спре да си ползваш своето име. 
А и онази Дебора така или иначе няма изгледи да се връща.

Не си спомням, но миналата или по-миналата година говореше, че имала нова песен от Оцко и щяла да се завръща на сцената, но уви. 😄

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , Gerganafen каза:

Само в заглавието, затова ми е убягнало. На корицата - йок.

Сложиха го след вашия коментар, господине, Джофран и Алоха мюзик ви четат. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...