Jump to content



Поп-фолк скандали (декември 2023)


Препоръчани коментари

Току що, Emanuela.Carey каза:

Глория транса напада Емануела на лайв след като тя отказа да и участва в рубриката няколко поредни пъти.

@xroflx9 с Анди трябва да направят трансфобски съюз срещу това изчадие!

Нали се сещаш защо отказва?

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Току що, Emanuela.Carey каза:

Глория транса напада Емануела на лайв след като тя отказа да и участва в рубриката няколко поредни пъти.

@xroflx9 с Анди трябва да направят трансфобски съюз срещу това изчадие!

Елза Парини ми е съседка във Варна,ще й предам да си укроти дъщерята!

  • Thanks 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 51 минути, meleto каза:

Не бързай. Много такива проекти замръзнаха на милион гледания. Но тук поне има защо жените да се припознаят в текста. Може би ще е по-добре от предната. Много интересно какъв хит е Втори дом с 1.7 млн? Явно само в определени (публични) домове, както би казал кой - @Lelqtian.

Дори не знаех че Манол има песен със заглавие "Втори дом" ... 

  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Fast каза:

Нали се сещаш защо отказва?

Защото Глория замесва гостите си в скандали след всяко интервю. Еменцето е бфф с Елза Парини - обича мъжки жени.

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Lelqtian каза:

Дори не знаех че Манол има песен със заглавие "Втори дом" ... 

аз дълго време мислех, че Втори дом е Към вратата :D Ако не бяха двамата й фена, нямаше и да науча.  После проследих и видях, че не е никакъв хит. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Emanuela.Carey каза:

Защото Глория замесва гостите си в скандали след всяко интервю. Еменцето е бфф с Елза Парини - обича мъжки жени.

Уау, че тя Манола точно това търси. Дори Мартин от Игри на волята я сготви. Общо взето е оприличи на някаква злобна патка, дето прави мръсно на бившите. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, meleto каза:

Уау, че тя Манола точно това търси. Дори Мартин от Игри на волята я сготви. Общо взето е оприличи на някаква злобна патка, дето прави мръсно на бившите. 

Злобна ама не тя го псуваше на Нова година🤡 канселирам го този и повече няма да стъпя в Джанъм!

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, meleto каза:

Уау, че тя Манола точно това търси. Дори Мартин от Игри на волята я сготви. Общо взето е оприличи на някаква злобна патка, дето прави мръсно на бившите. 

За кое я е сготвил? Като тя показа скрийншоти, че е собственик на фирма с 15 лева принос рязко млъкна.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Emanuela.Carey каза:

За кое я е сготвил? Като тя показа скрийншоти, че е собственик на фирма с 15 лева принос рязко млъкна.

Не виждам да е млъкнал. Даже тия дни е навсякъде. Просто от реалитито не им даваха да говорят до сега.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, meleto каза:

Не виждам да е млъкнал. Даже тия дни е навсякъде. Просто от реалитито не им даваха да говорят до сега.

Риалитито не го спира да говори за Емануела. Пускаше си свободно сторита за нея преди тя да го насере и целия Тикток да го нахендри.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Мартин трябва да е благодарен,че Емануела е една истинска дама и го уреди в Игрите,за да си получи няколко минути слава иначе все още щяхме да го знаем като “бившия на Емануела”.

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, xroflx9 каза:

Мартин трябва да е благодарен,че Емануела е една истинска дама и го уреди в Игрите,за да си получи няколко минути слава иначе все още щяхме да го знаем като бившия на Емануела.

Чак пък да го е уредила? Как и кога?

Всъщност аз и като бившия на Емануела не го знаех, а съм гледал сезона на ВИП Брадър. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, meleto каза:

Чак пък да го е уредила? Как и кога?

Всъщност аз и като бившия на Емануела не го знаех, а съм гледал сезона на ВИП Брадър. 

Елза каза че първо са поканили Емануела, но тя не е искала да ходи и понеже на него му е било мечта да участва го е предложила като участник.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, xroflx9 каза:

Твърдо или меко няма значение. Засега върви като по-голям хит от Втори дом. Иронията е,че Свекървище е сигурно два пъти по евтин проект.

Моля???????
Я, питай партньорите на галин!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Emanuela.Carey каза:

Денсинг Старс 2024 ще има чалга певица - аз номинирам Андреа и Мария!

Бюджета на предаването ще отиде за подсилване на сцената с тройно закалена стомана.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, zai4eto82 каза:

Вие сте хора без работа. Толкова време не съм влизала и след повече от година вие коментирате живота ми и живота на Рики и Коце. Толкова ли си нямате работа, че говорите само за мен и живота ми? А тая патка слънчева светлина която ме имитира я видях. Това е наказателно. Толкова ли нямате срам, нямате ценности? С мен седнали да се занимават.

image.png

Коце яко ли чука? Шиха ли те в Пирогов след последната ви среща????

  • Haha 2
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, zai4eto82 каза:

Вие сте хора без работа. Толкова време не съм влизала и след повече от година вие коментирате живота ми и живота на Рики и Коце. Толкова ли си нямате работа, че говорите само за мен и живота ми? А тая патка слънчева светлина която ме имитира я видях. Това е наказателно. Толкова ли нямате срам, нямате ценности? С мен седнали да се занимават.

Ти не си влизала тук една година, а Коцето и Рики влизаха ли в теб за тази една година или не? ПРИЗНАЙ!

 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, Emanuela.Carey каза:

Денсинг Старс 2024 ще има чалга певица - аз номинирам Андреа и Мария!

HoMEHupBaM Ek/\ePeHu!

преди 20 минути, zai4eto82 каза:

Вие сте хора без работа. Толкова време не съм влизала и след повече от година вие коментирате живота ми и живота на Рики и Коце. Толкова ли си нямате работа, че говорите само за мен и живота ми? А тая патка слънчева светлина която ме имитира я видях. Това е наказателно. Толкова ли нямате срам, нямате ценности? С мен седнали да се занимават.

Tu >

 

  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

След Деси Слава и Ивана рекламира червилата на Преслава ❤️ 😘 
Ivana

35 мин  · 
Преси, прекрасни са! PS Cosmetics 💄
С ухание на плодове, фина, лека текстура, която хидратира, не оставят лепкав слой и да, дълготрайни са. 💋
image.png.69640b3280345c21eb5847a42f2ee413.png
преди 29 минути, zai4eto82 каза:

Мръсник!

Без обиди!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Напълно откачихте тука. Не сте се променили и след толкова време. откакто ме е нямало. Кой се представя за мен, не знам. 

преди 1 минута, DevilWish каза:

След Деси Слава и Ивана рекламира червилата на Преслава ❤️ 😘 
Ivana

35 мин  · 
Преси, прекрасни са! PS Cosmetics 💄
С ухание на плодове, фина, лека текстура, която хидратира, не оставят лепкав слой и да, дълготрайни са. 💋
image.png.69640b3280345c21eb5847a42f2ee413.png

 

И аз имам червило на Преслава- Infinity Love. Ухае на дъвка. 

  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...