Jump to content



Поп-фолк скандали (декември 2023)


Препоръчани коментари

  • Отговори 3,3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 13 минути, SG каза:

БНТ отново бяха с най-добрата програма вчера - за всеки по нещо. А БТВ толкова ли са го закъсали, че да залагат не на един, а на два vintage концерта на Планета?

Добро, ама буфосинхронада както винаги. Щръклицата не беше лошо, но калейдоскопа беше под всякаква критика.

Съгласен съм за БТВ,  а на нова концерта след полунощ на сръбските баби няма да го коментирам. Тая държава няма оправия.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , Gerganafen каза:

Дано Райна пуска само народно тази година!:angry:

Ми тя сигурно и без да кълнеш пак само народно ще пуска. Ама поне пуска за разлика от някои касиерки в Лидл. 

  • Like 1
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, DarkChild каза:

Добро, ама буфосинхронада както винаги. Щръклицата не беше лошо, но калейдоскопа беше под всякаква критика.

Съгласен съм за БТВ,  а на нова концерта след полунощ на сръбските баби няма да го коментирам. Тая държава няма оправия.

На сръбкините не съм голям фен попринцип, ама се почувствах много неловко само като превключвах от техният стабилен 3-часов концерт със здраво пеене и препълнена зала, към онова, което до скоро зачитахме за връх в нашите концерти - 50 чалгарки да излязат за по 2-3 безлични комерса и дори и това да им дойде в повече.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...