Jump to content



Поп-фолк скандали (декември 2023)


Препоръчани коментари

преди 45 минути, Tommy каза:

Да, имах предвид 2009-2014-та, но вече не мога да едитна. Самата 2014-та беше някак си преходна година.

Че в периода 2013-2016/17 имаше много готини песни от Оцко, Ганев и Пашев. Да не говорим в този период Оцко колко кариери съживи и колко нови направи. 
 

2018 беше леко слаба година, но не липсваха хитове. Веднага се сещам за Въртележката, Зоопарк, Да гори в любов, Феноменален, Шефката и тн. 2019 беше доста силна година.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Тия тъпунгери от Планета какъв Фолкмаратон бълнуват, че излъчват - само песнички с плочките им както всеки друг ден само, че подредени :D

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами на мен онзи период ми беше нулев откъм интерес към повечето фолк песни. Повече световна музика следях, но и тя не беше в своя апогей, от 2019-та насам и тя е по-добре. Освен спомената "Да гори в любов" другите изброени не ми харесват.

Когато дойде ерата на Денис Т. той сякаш направи рестарт на жанра. Доста чакан такъв поврат.

Той сякаш пръв или поне най-успешно и ефектно въведе фолк за новото поколение, с леко RnB уклон във визия и клипове, но на моменти дори и в звученето дори. Но и не беше само той, "Пиян" и още 1-2 песни преди и след нея бяха изключително добри попадения на Преслава. Мойте папки с фолк музика са от незнам си кога до 2014 и от 2019 до 2022 включително.

А относно миналата година само една Еуфория да беше размаза всичко от тая година за мен, но имаше още доста добри попадения. Разбира се, всичко си е изцяло въпрос на личен вкус.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 часа , Stela каза:

10 години по-късно пак има клип с вълк 😍

периодично ни напомня за съществуването на Анал, снимайки я в клипове.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , GSA каза:

Всъщност, клипът към нея беше по-успешен, отколкото самата песен. Не мисля, че тя беше хит, дори когато излезна през 2008 година. Пуснете си турнето от 2009 или РД-то от края на 2008 да видите не особен прием. 
“Усещам те още” и “Оставяш петна” бяха много по-успешни. 

Номинациите на Андреа, Галена, Малина и Азис за сметка на Райна. 😂

Същото беше и с 

но буквално един от най-добрите проекти за 2009-та, ако не и най-добрия цялостен.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , GSA каза:

@-A. Коментирай и тези пародийни номинации за сметка на Нанковите “Нещо неморално” и “Грешка”, които са брутални клипове. 

“Като вирус”, “Не ми пречи”, “Леля Яно”, “Харесва ми” wtf? Кой ги е правил тези номинации не знам.. 

Оргазъм+

+

трябваше задължително да присъстват!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , SG каза:

Те за жалост почти всички по-големи в чалгата са така, да не кажа всички. Дошли са от провинцията и искат да се доказват и да се правят на каквито не са. Някои грабват богаташите и почват да се правят на класни дами, други всеки ден са с по двама-трима от същия пол, а пред камерите - мачовци. Някои са и двете в едно. Поне в творчеството да влагаха наистина душата си, а пък то всичко е за временни пари и слава...

Те нямат душа, ти искаш да я "влагат в проектите си"...🤡

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава в новогодишните програми на трите национални.

Обаче по Нова беше плашещо грозна. Значи не бих я оприличил на човек. Как можа да се обезобрази така?

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 43 минути, DarkChild каза:

Преслава в новогодишните програми на трите национални.

Обаче по Нова беше плашещо грозна. Значи не бих я оприличил на човек. Как можа да се обезобрази така?

Кои песни пя по БТВ и Нова?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, GSA каза:

“По-влюбен от всякога” и “Наивница на годината”. 

ТОП! :oСтига да не се бъзикаш, разбира се.:D Хубаво е, че е решила да припомни недооценени песни, вместо да пее Дяволско желание/Лъжа е/Водка с утеха за стотен път. Дано качи изпълненията в канала си, както качи акапелата на "Горчиви спомени" от вкъщи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Gerganafen каза:

ТОП! :oСтига да не се бъзикаш, разбира се.:D Хубаво е, че е решила да припомни недооценени песни, вместо да пее Дяволско желание/Лъжа е/Водка с утеха за стотен път. Дано качи изпълненията в канала си, както качи акапелата на "Горчиви спомени" от вкъщи.

Шегувах се, кака. Мечтите ни няма как да се сбъднат за съжаление. Прости ми. 

  • Haha 4
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, GSA каза:

Шегувах се, кака. Мечтите ни няма как да се сбъднат за съжаление. Прости ми. 

Дано Райна пуска само народно тази година!:angry:

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, Andrew Cunanan. каза:

 

В детските ясли и градини е известна като песента за месеците. Така ги учат. Поради тази причина масово децата не знаят, че има 12 месеца, а не 7-8, както в песента.

Майка ми каза, че Графа бил бездарник 🫣

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, DarkChild каза:

В детските ясли и градини е известна като песента за месеците. Така ги учат. Поради тази причина масово децата не знаят, че има 12 месеца, а не 7-8, както в песента.

А в часовете по анатомия им дават безплатно по един брой с Кама в Плейбой - от малки да се учат! 

брутална тупалка, не разбирам защо не е била МЕГАХИТ.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...