Jump to content



Поп-фолк скандали (декември 2023)


Препоръчани коментари

Башурова е в критическата, това научих от интервюто.

ПАйнера трябвало да се извини на майка й, че не й е бутал наградки. А уж било бизнес. По тая логика Пайнера ще трябва да си направи гореща линия за извинения. Тъпо.

Била станала Емилия с "Не виждам"... тоест плюе 3 години от кариерата си.

Международните й проекти били концептуални. Няма нищо последователно да пускаш по 1 такава песен на година. И междувременно да омесваш песните на български и чужди езици. Затова последните й проекти секват. Алгоритъмът на Ютуб е най-важен, а той не може да разбере какво и как да препоръчва.

Счети никога не е била в Топ 3 за годината. Каква ПЕВИЦА на годината бълнува. 

 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 2 часа , GSA каза:

Уникално интервю от Емилия. Личи си как наградите са смачкали психиката на толкова много певици през годините. Жалко за Пайнер и жалко за алчните пачи, които не искаха да пуснат кокала до последно и се бутаха да взимат незаслужени награди. 

Искам интервю и от Райна да ги насоли още повече. Тя да вземе да напусне тая умряла фирма веднъж за винаги. Калво стои там още не знам. 

Много се радвам, че Преслава е счупила психиката на тъпата Счетоводителка и останалите евтини кур ви и миндили. Да горят в ада!

 

  • Haha 2
  • Love 3
  • Angry 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Andrew Cunanan. каза:

Много се радвам, че Преслава е счупила психиката на тъпата Счетоводителка и останалите евтини кур ви и миндили. Да горят в ада!

 

Точно това си помислих и аз… колко психики е счупила нашата през всичките тези години. 😃

  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, -A. каза:

Супер интервю от Емилия.

В него тя НЕ ВИНИ фирмата а себе си, че не е отстоявала позицията си. Не е лъжа, че през годините винаги и даваха ''Артистично присъствие'' или поделяне на награда с някоя друга певица. Може да не е била най-заслужилата, но не е като ''Брой ме'' да беше топ клипа когато спечели, албума на Мара Отварачката да е бил най-добрия или най-продавания или ''Генерал'' да е топ хита на годината. Всички имат незаслужени награди!

Има вече готова самостоятелна песен и дует. Явно няма да клипира нищо от албума.

Брой ме е по-скъп и добър клип от цялата кариера на Счета. Генерал беше един от топ хитовете на 2015-та. Емилия такъв голям самостоятелен хит никога не е имала.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , meleto каза:

Башурова е в критическата, това научих от интервюто.

ПАйнера трябвало да се извини на майка й, че не й е бутал наградки. А уж било бизнес. По тая логика Пайнера ще трябва да си направи гореща линия за извинения. Тъпо.

Била станала Емилия с "Не виждам"... тоест плюе 3 години от кариерата си.

Международните й проекти били концептуални. Няма нищо последователно да пускаш по 1 такава песен на година. И междувременно да омесваш песните на български и чужди езици. Затова последните й проекти секват. Алгоритъмът на Ютуб е най-важен, а той не може да разбере какво и как да препоръчва.

Счети никога не е била в Топ 3 за годината. Каква ПЕВИЦА на годината бълнува. 

 

Пайнера наистина е редно да се извини да се извина на майка и ... на майка и п0тката. 

 

  • Thanks 1
  • Haha 4
  • drunk 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Lelqtian каза:

Пайнера наистина е редно да се извини да се извина на майка и ... на майка и п0тката. 

 

Той, ако влезе там, ще се загуби и после ще влезе в списъка на "Интерпол" с безследно изчезнали!

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен Счета е очаквала и награда за видеоклип на годината с това, нищо че Галена беше закарала цял екип в Куба. Тогава го буташе и налагаше като топ клип на световно ниво. Даже клипа налагаше повече от песента.

 

  • Casper 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как си носи шлейфа на роклята, все едно е чувал с картофи - никаква грация, никаква женственост. Има осанката на продавачка на зарват на женския пазар и харизмата на изтривалка за под.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Willy каза:

Според мен Счета е очаквала и награда за видеоклип на годината с това, нищо че Галена беше закарала цял екип в Куба. Тогава го буташе и налагаше като топ клип на световно ниво. Даже клипа налагаше повече от песента.

 

при конкуренцията на

и

АБСУРД!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Willy каза:

Според мен Счета е очаквала и награда за видеоклип на годината с това, нищо че Галена беше закарала цял екип в Куба. Тогава го буташе и налагаше като топ клип на световно ниво. Даже клипа налагаше повече от песента.

 

За първи път виждам и чувам това.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DarkChild каза:

За първи път виждам и чувам това.

Как се чувстваш след това преживяване? 💋
Аз още се чувствам травмиран от тази фризура:
image.png.71a0bbfdd15c132ad494f2da051dc7d0.png

Току що, Lelqtian каза:

Елементарник. Ена птичка ластовичка не прави. 

Абе, една пичка птичка не прави - за по-просто и толкоз!

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 часа , Andrew Cunanan. каза:

Счетоводителката може да си мечтае за такива англичански хитове:

 

Не само си мечтае, тя направо ги осъществя като песента на живота си. Кой друг може да се похвали с толкова смислен текст на англицки? 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

Как се чувстваш след това преживяване? 💋
Аз още се чувствам травмиран от тази фризура:
image.png.71a0bbfdd15c132ad494f2da051dc7d0.png

 

Другарката Емилия след партиен съвет в данъчното през 1964г.

  • Haha 7
  • Casper 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

Как се чувстваш след това преживяване? 💋
Аз още се чувствам травмиран от тази фризура:
image.png.71a0bbfdd15c132ad494f2da051dc7d0.png

Абе, една пичка птичка не прави - за по-просто и толкоз!

А за най-просто - самата Мара с двете пички. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Andrew Cunanan. каза:

при конкуренцията на

и

АБСУРД!

 

преди 3 минути, DarkChild каза:

За първи път виждам и чувам това.

image.png.648cdbfee39fdfeeb5f17e45b175a4ae.png

Номинираните за клип 2014

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Willy каза:

 

image.png.648cdbfee39fdfeeb5f17e45b175a4ae.png

Номинираните за клип 2014

Клиповете на Яница и Андреа са просто курвенско чекнене на бял/зелен фон. А този на Андреа и е краден 1:1

Клипът на Галин е абсурдно, че изабщо е номиниран. 

Само Цура и Галош са висока летва, останалото е траджик.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...