Jump to content



Поп-фолк скандали (декември 2023)


Препоръчани коментари

преди 7 минути, DevilWish каза:

Добре говорите за Оцко. А с любимия ни Гущер какво става? Отказа ли се вече от музиката? Отдавна не е пускало крещящо зелените си песни.
 

Разделиха се с Оцко, няма мангизи, какви песни да пуска? :D 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 2 минути, Bunn каза:

Разделиха се с Оцко, няма мангизи, какви песни да пуска? :D 

Ами в Пайнер нали пусна две песни, "Сериал" и една за рози, а тази година никаква я няма. Някъде изпълзя и тя. :D 
Май раздялата няма да подейства творчески при нея, както при други.

  • Haha 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Emanuela.Carey каза:

Ванеса ще пусне трета песен за годината

nponycka6 mepaxuma 

 

преди 5 часа , meleto каза:

Ми кво? Стъпката на Гло с 3 песни е супер добра. Особено както тя го беше измислила - 1 нова, 1 златна и 1 компромисна. 

А това дето Ванеса прави изобщо не е ново. Ивана правеше същото преди 15 години. Само че при баба Ваня Калудова нещата бяха 3 от 3. А Ванесица ще си остане с Бавария.

Gürültü, BaH4a u Ekcmpa HuHa BuHaGu ca cnaMu/\u c no 3-4 k/\una u mB Bepcuu 3a 30 gHu

 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, DevilWish каза:

Ами в Пайнер нали пусна две песни, "Сериал" и една за рози, а тази година никаква я няма. Някъде изпълзя и тя. :D 
Май раздялата няма да подейства творчески при нея, както при други.

Просто плати на Пайнер за ротация, не се е върнала като изпълнител на фирмата. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , GSA каза:

С на Преси албума какво стана? За догодина ли го отложи? За Галена няма и да питам, защото нейното е срамота направо. 

Май Галена не пускаше, защото не си вярваше в самостоятелната продукция.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , meleto каза:

Мъчно ми е да го кажа, но и трите песни на Глора ме зарибиха :D Включително оная мазната, за феновете й. Ютуб ми ги пусна няколко пъти + някакъв дует със Симона и ... не знам за Планета ТВ, но Ютуб е още по-токсичен.

 

 

И следвай се заКОВИД, първо Графа, сега и "Най-добрите", осезаемо си загубил вкус. 

  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Emanuela.Carey каза:

Има някаква драма с Оцко така да си загуби и най-преданите клиентки.

Докато слушах някаква негова песен, прочетох в коментар че бил пребивал бившата си жена (преди Криса), обаче не откривам нищо в нета по темата.

  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , THE IIconic каза:

Минавам да кажа, че туко що покрай нас мина една кола цигани и бяха надули Абракадабра на Свинята и Порцелановото лице. ХИТ

Ся не стана ясно коя е свинята и коя е порцелановото лице, щото и двете влизат и в двете категории. 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, DevilWish каза:

Добре говорите за Оцко. А с любимия ни Гущер какво става? Отказа ли се вече от музиката? Отдавна не е пускало крещящо зелените си песни.
 

Тричайте ме, но Гущериана > Галош. 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 54 минути, Fast каза:

Докато слушах някаква негова песен, прочетох в коментар че бил пребивал бившата си жена (преди Криса), обаче не откривам нищо в нета по темата.

За тая май става дума

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Andrew Cunanan. каза:

И следвай се заКОВИД, първо Графа, сега и "Най-добрите", осезаемо си загубил вкус. 

Ковид? Колко демоде.

На мода сега е китайската детска пневмония

  • Like 1
  • Casper 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, Emanuela.Carey каза:

Най-добрия си, С най-голям ли си - не объркал си

spacer.png

 

В тоя форум всички са с малки, ако ме разбираш. ☺️

Циците на Ивка Бейбе. 

FB_IMG_1702069054973.jpg

  • Haha 5
  • Casper 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , DarkChild каза:

Контингент, де. Не континент.

Бона спечели Черешката с хитруване. Не даде 10 точки никому маймуната.

Аз гледах финала на фермата

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Andrew Cunanan. каза:

Ся не стана ясно коя е свинята и коя е порцелановото лице, щото и двете влизат и в двете категории. 

Сръбския миндил и пишман свиркаджийката

  • Casper 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

@Andrew Cunanan.

През 2008 г. Пепа Секса първа повлече хорото на спасилите си от компанията. Тогава Синята прашка се изправи заедно с Бриана и Габриела срещу фирмата, която ги продуцираше на музикалния пазар. Недоволството им от услугите на „АРА Мюзик" стигна и до съда. Като главна причина Пепа изтъкна толерирането на Алисия от продуцентите. „По-добре стара мома отколкото футболна топка, която всеки подритва като парцал от член на член... Айде да не забравяме преди безлимитните кредитни карти на Божинката "Ася" на какво приличаше... Всеки може да претендира за класа и ниво с чуждите пари, когато е платила с П....А си!!! Отдавна спрях да взимам отношение за българския ни поп фолк,“ избухна в профила си Пепа. Тя директно обвини колежките си, че не са се застъпили за нея, когато се е опълчила срещу несправедливостта в компанията. „Когато аз и Кали, и други добри изпълнители напускаха "АРА" и искахме да ни подкрепите и да се съберем в едно общо изказване и насиране на тази измислена фирма... Когато трябваше да ни подкрепите и сега тази мижава фирмичка да е минало... Вие тогава се уплашихте, още се надявахте, че видиш ли Касъмов ще се смили и над васи все ще дойде и вашият ред на слава... Не разбрахте ли, че в тази фирма всичко е "шуробаджанащина", не даваш - не получаваш!!!"

 

koMeHmupaū u3ka3a!

  • Thanks 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , asylum каза:

@Andrew Cunanan.

През 2008 г. Пепа Секса първа повлече хорото на спасилите си от компанията. Тогава Синята прашка се изправи заедно с Бриана и Габриела срещу фирмата, която ги продуцираше на музикалния пазар. Недоволството им от услугите на „АРА Мюзик" стигна и до съда. Като главна причина Пепа изтъкна толерирането на Алисия от продуцентите. „По-добре стара мома отколкото футболна топка, която всеки подритва като парцал от член на член... Айде да не забравяме преди безлимитните кредитни карти на Божинката "Ася" на какво приличаше... Всеки може да претендира за класа и ниво с чуждите пари, когато е платила с П....А си!!! Отдавна спрях да взимам отношение за българския ни поп фолк,“ избухна в профила си Пепа. Тя директно обвини колежките си, че не са се застъпили за нея, когато се е опълчила срещу несправедливостта в компанията. „Когато аз и Кали, и други добри изпълнители напускаха "АРА" и искахме да ни подкрепите и да се съберем в едно общо изказване и насиране на тази измислена фирма... Когато трябваше да ни подкрепите и сега тази мижава фирмичка да е минало... Вие тогава се уплашихте, още се надявахте, че видиш ли Касъмов ще се смили и над васи все ще дойде и вашият ред на слава... Не разбрахте ли, че в тази фирма всичко е "шуробаджанащина", не даваш - не получаваш!!!"

 

koMeHmupaū u3ka3a!

Коментарно предаване на Пепа, Албена Ву и Силвия ще ни прекрати, както заслужаваме! 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не сте похвалили, че са изтопосали стоянка за софийските миндил.. чалгаджийки баш в идеалния център на столицата. Даже черга са им постлали, за да се чувстват като в родното си село. 

 

FB_IMG_1702073721360.jpg

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...