Jump to content



Поп-фолк скандали (декември 2023)


Препоръчани коментари

Днес - нови песни от Ванеса и Джена

Утре - Емилия “Прощавам ти” и нещо от Меди

WWW.INSTAGRAM.COM

822 likes, 10 comments - emilia.online on December 6, 2023: "“Прощавам ти” - Песен, която много дълго време търси�..."

 

  • Thanks 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

На Ванеса - Бавария е много яка, нямаше смисъл толкова бързо да пуска нова песен. Не пускат песен 1 година и накрая 2-3 песни през 2 седмици. Глупачка!

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, DevilWish каза:

На Ванеса - Бавария е много яка, нямаше смисъл толкова бързо да пуска нова песен. Не пускат песен 1 година и накрая 2-3 песни през 2 седмици. Глупачка!

То не зависи от нея, а от глиста Пашев.

Песните ѝ са готови още от лятото.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

3a bpoq4ume myk 😘

Първият ѝ самостоятелен албум Животе мой, съдържа хитове като Хайде, хайде, и Обичайте се, хора. Албумът достига до рекордния тираж от 170 000 бройки.

4ecmum uMeH geH Ha c/\agkama HuHa!

 

 

IMG_9688.png

  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 40 минути, Andrew Cunanan. каза:

Mi to i az sam Ники

 

4ecmumo u om

WWW.INSTAGRAM.COM

273 likes, 17 comments - malina.official on December 6, 2023 ❤️😘


nponycHa

преди 57 минути, Emanuela.Carey каза:

Днес - нови песни от Ванеса и Джена

Утре - Емилия Прощавам ти и нещо от Меди

WWW.INSTAGRAM.COM

22 likes, 0 comments - fentv.bg on December 5, 2023: "🎬🎬🎬 ПРЕМИЕРА 🫨 ЕМИЛИАНО - Земетресение 🕓 07.12 - 16:..."

 

  • Like 2
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Yamall каза:

Снощи, на рождения ден на Софи, Преслава и Меди са пяли заедно няколко песни. Дано в крайна сметка вземат, че направят дует.

Kou ca me3u?

cHo6mu, 3HaeM, ca ne/\u:

INSTAGRAM.COM

Welcome back to Instagram. Sign in to check out what your friends, family & interests have been capturing & sharing around the world.

 

IMG_9672.png

  • Like 1
  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, asylum каза:

Kou ca me3u?

cHo6mu, 3HaeM, ca ne/\u:

INSTAGRAM.COM

Welcome back to Instagram. Sign in to check out what your friends, family & interests have been capturing & sharing around the world.

 

IMG_9672.png

Някви никому неизвестни, бедни хорица от малцинствата са тормозили Софка на рождения и ден за да видят какво е това микрофон, яде ли се, пече ли се, от кой край е редно да го държат ...

Та такива мити работи, а тя знаем е широка душа и не отказва.

  • Haha 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 часа , meleto каза:

Все още имам чувството, че някой е направил фотошопнат месинджър скрийншот :D 

Мисля е време да спрем тая пародия, връчваш банана на всички претенденти и отключване само след снимка по скрънчи и плажна чанта на каквато там измислена марка парцалки беше че забравих. 

 

  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Emanuela.Carey каза:

То не зависи от нея, а от глиста Пашев.

Песните ѝ са готови още от лятото.

Пфф, тоя се самопоздравява явно с новата й песен. Винаги на тоя ден пуска някакви неща. Никаква концепция, никаква мисъл не влага в продуцирането си. Я да се отказва бързичко.

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, Lelqtian каза:

Мисля е време да спрем тая пародия, връчваш банана на всички претенденти и отключване само след снимка по скрънчи и плажна чанта на каквато там измислена марка парцалки беше че забравих. 

 


 

@pacho😂

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, DevilWish каза:

Пфф, тоя се самопоздравява явно с новата й песен. Винаги на тоя ден пуска някакви неща. Никаква концепция, никаква мисъл не влага в продуцирането си. Я да се отказва бързичко.

Ама защо да се отказва, виж как умело ни спасява от самоповярвали си бездарници, които не стигат дори до отговор на вечния въпрос ... или постоянно заглавие ...  

Или поне част от тях, то от цялата сган и паплач отърване няма, но прави каквото може човека. 

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 43 минути, Lelqtian каза:

Мисля е време да спрем тая пародия, връчваш банана на всички претенденти и отключване само след снимка по скрънчи и плажна чанта на каквато там измислена марка парцалки беше че забравих. 

 

Може и направо нова Коледна фотосесия, че и времето от годината е тамън за снимки на Коледни зайчета.:heart:

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, -A. каза:

Отиде си кариерата на Симона. Гледам, че дуета с Джена вече е паднал на под 30к дневно и не може да се добере дори до топ 50 на спотифай.

Мимолетен е успехът на Лолитите. Прехвърлят ли пълнолетие, вече е време за друга професия. Продавачки на билети, например, или инкасаторки на ВиК.

  • Like 1
  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 51 минути, Lelqtian каза:

Мисля е време да спрем тая пародия, връчваш банана на всички претенденти и отключване само след снимка по скрънчи и плажна чанта на каквато там измислена марка парцалки беше че забравих. 

 

Реално супер извратена песен и клип. 

Припев: (x2)Ох, банана, ах, банана,кеф ми става, щом го хвана.(х2):Колко е сладък, лъскав и гладък,леко извит е и страховит е!Припев: (х2)(х2):Лапнеш го с чувство става ти густо –по–гот от него няма, но де го.Припев: (х5)(х2):Налапах го аз, изпаднах в екстаз,вкусих и дръпнах, как да го глътна?Припев: (х2)

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, meleto каза:

Реално супер извратена песен и клип. 

Припев: (x2)Ох, банана, ах, банана,кеф ми става, щом го хвана.(х2):Колко е сладък, лъскав и гладък,леко извит е и страховит е!Припев: (х2)(х2):Лапнеш го с чувство става ти густо –по–гот от него няма, но де го.Припев: (х5)(х2):Налапах го аз, изпаднах в екстаз,вкусих и дръпнах, как да го глътна?Припев: (х2)

В 4ти клас научих едно съседче да я пее и родителите му забраниха повече да комуникира с мен

  • Haha 7
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Emanuela.Carey каза:

В 4ти клас научих едно съседче да я пее и родителите му забраниха повече да комуникира с мен

Щом не си му дал банана в устата, пак добре..

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...