Jump to content



Поп-фолк скандали (ноември 2023)


Препоръчани коментари

преди 11 часа , FikLena каза:

Коментирахте ли догодина Галена ще пее в Арена Армеец

И на кого ще приглася този път? Тя тая зала май я е виждала от вътре само като обслужващ персонал ... 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

WWW.FACEBOOK.COM

1,4 хил. преглеждания, 36 харесвания, 1 коментара, 8 споделяния, Facebook Reels от Milena Records / Милена Рекърдс: #luna #shapkanatoyaga...

 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , Emanuela.Carey каза:

А вие начервирахте ли се днес?

IMG-9551.jpg

Даже и в НАП ползват червило на Петя! ❤️ 
Какво ви казах? Скоро очаквайте и "ЛАК ЗА НОКТИ" :D 

преди 12 часа , BaGaBoNtIn каза:

Значи точно да я нахраня за червилата и календара и бам Пресито качва за новия хит… Меди ми е леко противен,но ако е в дует сигурно ще гръмне повече. Звучи добре за сега…

И аз съм на абсолютно същото мнение за Меди. Къде сте я чули как звучи? Я дайте линк. 
Асенов има яка песен за Преслава - ПРАВО В ОЧИТЕ! Дано не я преебе...

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, DevilWish каза:

Даже и в НАП ползват червило на Петя! ❤️ 
Какво ви казах? Скоро очаквайте и "ЛАК ЗА НОКТИ" :D 

И аз съм на абсолютно същото мнение за Меди. Къде сте я чули как звучи? Я дайте линк. 
Асенов има яка песен за Преслава - ПРАВО В ОЧИТЕ! Дано не я преебе...

CK aka C/\aBka Hu Ka/\4eBa:

INSTAGRAM.COM

Welcome back to Instagram. Sign in to check out what your friends, family & interests have been capturing & sharing around the world.

 

  • Like 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дано не последват дуети на Прес с Азис,Емрах и махалата,че вече става прекалено. Галена ги обходи всичките, дано и нашата не върви натам,че аман от тия цигани…

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

WWW.MAMCHE.NET

Марая Андонова, която е единственото дете на попфолк дивата Мария, вече се съревновава с майка си в няколко направление. 16-годишното девойче засега дори печели. Десетокласничката в Италианския лицей вече е по-секси от майка си. Бюстът й е естествено голям и не се налага да си слага силикон, какт

Когато прохождаше в чалгата, Мария изглеждаше отвратително. Сега пък изглежда неадекватно, тъй като всичките корекции по нея са я направили да прилича на жаба в устата, а и с тези къси крака картинката е пълна.

  • Like 1
  • Haha 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 53 минути, DevilWish каза:
WWW.MAMCHE.NET

Марая Андонова, която е единственото дете на попфолк дивата Мария, вече се съревновава с майка си в няколко направление. 16-годишното девойче засега дори печели. Десетокласничката в Италианския лицей вече е по-секси от майка си. Бюстът й е естествено голям и не се налага да си слага силикон, какт

Когато прохождаше в чалгата, Мария изглеждаше отвратително. Сега пък изглежда неадекватно, тъй като всичките корекции по нея са я направили да прилича на жаба в устата, а и с тези къси крака картинката е пълна.

Обида за жабите е да биват сравнявани с устата на Мария. Животинките не заслужават това! 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Lelqtian каза:

Обида за жабите е да биват сравнявани с устата на Мария. Животинките не заслужават това! 

За извинение следващата песен трябва се казва "ЖАБА" и да бъде последван от албум със заглавие "Голямата уста" който да включва 13 песни определящи, а именно:
1.Голямата уста
2.Старозагорски гъз
3.Жаба
4.Отварачка
5.Чикия
6.Дефиле на рокле
7.Рихана
8.Бейонсе
9.Елементарници
10.Шъмарчето ft. Глория
11.Мара-шамара
12.Свирка за теб
13.Любими мой, богаташУ
 

  • Haha 1
  • Wow 1
  • Casper 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, DevilWish каза:

За извинение следващата песен трябва се казва "ЖАБА" и да бъде последван от албум със заглавие "Голямата уста" който да включва 13 песни определящи, а именно:
1.Голямата уста
2.6umuq гъз

 

 

  • Like 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, DevilWish каза:

За извинение следващата песен трябва се казва "ЖАБА" и да бъде последван от албум със заглавие "Голямата уста" който да включва 13 песни определящи, а именно:
1.Голямата уста
2.Старозагорски гъз
3.Жаба
4.Отварачка
5.Чикия
6.Дефиле на рокле
7.Рихана
8.Бейонсе
9.Елементарници
10.Шъмарчето ft. Глория
11.Мара-шамара
12.Свирка за теб
13.Любими мой, богаташУ
 

Не.  Най добре следваща песен изобщо да няма, а отрепката с приличащата на гъз уста просто да бива пребивана от тъпкачите си срещу обичайните парцалки без това да влиза в светската и криминална хроника. 

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Lelqtian каза:

Не.  Най добре следваща песен изобщо да няма, а отрепката с приличащата на гъз уста просто да бива пребивана от тъпкачите си срещу обичайните парцалки без това да влиза в светската и криминална хроника. 

Преди вадеше егати яките песни. Хитове, албуми, клипове, но сега явно още няма реална преценка и си живее с миналото. То няма лошо ама с тоя имидж в последната година... Голям резил. Обичали да се побийват.... Стига, де. "Повярвахме" Явно е гледала всички части на "50 нюанса сиво" по няколко пъти...

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, DevilWish каза:

Преди вадеше егати яките песни. Хитове, албуми, клипове, но сега явно още няма реална преценка и си живее с миналото. То няма лошо ама с тоя имидж в последната година... Голям резил. Обичали да се побийват.... Стига, де. "Повярвахме" Явно е гледала всички части на "50 нюанса сиво" по няколко пъти...

Яките песни които е вадила не оправдават продължаващия интерес към пачавра, оправдаваща насилника си само защото продължава да я спонсорира. Канцелиране, анатема и цензура за тая. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Кво се чудите на акъла на Мара, народопсихологията в България е щом ме бие, значи ме обича. И всяка трета жена е жертва на домашно насилие.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Andrew Cunanan. каза:

Кво се чудите на акъла на Мара, народопсихологията в България е щом ме бие, значи ме обича. И всяка трета жена е жертва на домашно насилие.

Тук е много смирена и одухотворена. :D

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Andrew Cunanan. каза:

Кво се чудите на акъла на Мара, народопсихологията в България е щом ме бие, значи ме обича. И всяка трета жена е жертва на домашно насилие.

Изобщо връзки изградени от насилие - не са любов. За да мислят така, нещо не е наред с психиката. Нормално е да се чудим... то от толкова гледане на подобни филми затъпяло и объркало значението на думата любов между двама души.... Ни морал, ни уважение...

 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Lelqtian каза:

Яките песни които е вадила не оправдават продължаващия интерес към пачавра, оправдаваща насилника си само защото продължава да я спонсорира. Канцелиране, анатема и цензура за тая. 

Тя ако прави хитове - нека си пее, на никой не пречи.... Аз я харесвах.... и наистина й пожелавам хит, но тия циркове.... Тя и във Вип Брадър си правеше циркове, но това вече е прекалено. Обикновено популярна личност когато излезе с такова изявление - тя се бори за правата си. Подобни неща не трябва да се толерират, а пък било то и със свалено обвинение! Реда в държавата е:

 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...