Jump to content



20 години Гергана (2003-2023)


Препоръчани коментари

преди 4 минути, Andrew Cunanan. каза:

2024: МЕГАКОНЦЕРТ НА ПРЕСЛАВА, ГАЛЕНА и ГЕРГАНА 20 ГОДИНИ НА СЦЕНА!
АРЕНА АРМЕЕЦ
 

На Гертрудис за какво са и тия две повлекани? Тя няма нужда от такъв пълнеж. Може да присъстват като простите бедни жени от народа които са или в най-добрия случай, да обслужват санитарните помещения по време на мегасъбитието! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 112
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

това беше доста голям сезонен хит, на пук на това, че го беше оставила само с ТВ версия от коледна програма.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Andrew Cunanan. каза:

Оригиналният видеоклип на 2008, Сори Каме, ама това и до днес изглежда добре!
Коя беше плануваната първоначална песен, чиято екранизация щеше да е това?

Пуснаха я в лятна компилация 2007, а клипът беше готов чак Юни 2008, затова я смениха с "Върви си", преправяха клипа и доснимаха кадри. Даже режисьорите нещо се бяха скарали, единият, аниматорът - "Бетовен" пишеше във форума на "Планета" и ние го тормозехме кога ще излезе видеото. :D Вторият беше Тенчо Янчев мисля.

Мен доста ме кефеше "Болката", имаше много интересно звучене - поне й снима лайв версия на концерта-промоция на третия албум. Но пък "Върви си" е с Преслава, така че според мен постъпиха правилно. :)

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

по-айконик от нечии кариери!
На същия рожден ден освен, че се успа за гостуване при Гала, не успя и да снима планувания клип на "Ще издържиш ли", голям сакатлък.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Голяма! Една от малкото, които могат да се похвалят с чак такава истерия. Жалко, че послучай 2 десетиления на сцена напълно се е заличила от картата, но може би е по-добре за нея да не се мъчи да е вървежна в днешния отчайващ вид на този мръсен бизнес.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гергана беше интересно явление за времето си. С тая тема някак се връщам в едно време, което вече позабравям, че е съществувало. Толкова много са се променили и извратили нещата в тоя бизнес, че Гергана ми се струва като от друга ера, а всъщност тя много отдавна се отказа.

Според мен случаят с "Твоите думи" съвсем я смачка, а тя точно тогава беше супер нахъсана и аха да се случат нещата и... отиде конят У рЯката.

Токича даде основата там, няма спор. Беше успешна, беше по турнета, радваха ѝ се децата, много танцуваше, пееше прилично на живо и беше свежарка голяма. Но сега... сякаш все едно не е съществувало. Парадоксално. "Губя те бавно", разбира се, остава класика. Някак с тоя клип и песен много хора решиха, че тя ще има дълго бъдеще. Според мен самата система я смаза, просто е добър и наивен човек.

Много нейни песни харесвам, особено първите два албума, колкото и да имаха пълнежи.

И имаше много приятни мелодии, нямаше маанета. Дано е добре и щастлива.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Andrew Cunanan. каза:

по-айконик от нечии кариери!
На същия рожден ден освен, че се успа за гостуване при Гала, не успя и да снима планувания клип на "Ще издържиш ли", голям сакатлък.

Даже бях чел, че Биолчев й се разсърдил, че не е клипирала парчето. :D Но пък му снима още ТВ реализации - пя го на Награди 2012, както и мисля на промоцията на Анелия през 2011. 3 лайв версии, постара се да наложи този скандален хит и без клип. :heart:

https://dai.ly/xpjhttps://www.dailymotion.com/video/xpi

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Andrew Cunanan. каза:

по-айконик от нечии кариери!
На същия рожден ден освен, че се успа за гостуване при Гала, не успя и да снима планувания клип на "Ще издържиш ли", голям сакатлък.

Гала, голямата професионалистка, дето години по-късно стои на стола като пън и гледа празно и с досада. Да се пенсионира. Голям праз, че заспивала със сценария. То па един сценарий.

Link to comment
Сподели в други сайтове

тая песен заслужава поне още един пост!
Освен, че е може би първата техно песен, която сме чули в онзи момент, беше тотален мегахит и къртеше мивки отвсякъде, май е и първият клип в чалгата, заснет на тая прословута кариера. Гергана сервираше стандарти!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, adorable каза:

Гала, голямата професионалистка, дето години по-късно стои на стола като пън и гледа празно и с досада. Да се пенсионира. Голям праз, че заспивала със сценария. То па един сценарий.

Голямата професионалистка, цял живот забила в това повърхностно предаване, а няма подготвени резервни варианти за извънредни ситуации. След няколко месеца покани отново Гера, нещо готвеха и не пропусна отново да й натякне за гафа. Пача.

Link to comment
Сподели в други сайтове

О, забравяте един още по-айконик момент - интервю при Ема Стоянова с Галин, ще намеря точния момент, където нарежда онази Симона, която участва във филма за Димитровград...

и Гергана се изрепчи: "Тя е бургазлийка, тя нищо не знае за нашия град, изложи се"... и Галин - още зелен и срамежлив, се ухили и я сръчка: "Стига!". Беше много смешно и как изяла у тях набързо няколко кебапчета преди участие. :D :D :D Много е първична и забавна. Абе, зодия Стрелец.

Действително тя помогна много на Галин, дано някой му го припомня от време на време. И малко по-късно взе да се прави на оборотен, че щял да ѝ подбира песни и не знам си какво. Ало, кака ти е направила триумф още 2003.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, adorable каза:

Гергана беше интересно явление за времето си. С тая тема някак се връщам в едно време, което вече позабравям, че е съществувало. Толкова много са се променили и извратили нещата в тоя бизнес, че Гергана ми се струва като от друга ера, а всъщност тя много отдавна се отказа.

Според мен случаят с "Твоите думи" съвсем я смачка, а тя беше супер нахъсана. Токича даде основата там, няма спор. Беше успешна, беше по турнета, радваха ѝ се децата, много танцуваше, пееше прилично на живо и беше свежарка голяма. Но сега... сякаш все едно не е съществувало. Парадоксално. "Губя те бавно", разбира се, остава класика. Някак с тоя клип и песен много хора решиха, че тя ще има дълго бъдеще. Според мен самата система я смаза, просто е добър човек.

Много нейни песни харесвам, особено първите два албума, колкото и да имаха пълнежи.

И имаше много приятни мелодии, нямаше маанета. Дано е добре и щастлива.

Не й се занимаваше да хвърля пари без да има усет - и накрая да се стига до флопове или до гафове като Твоите думи. Гергана е идеалния продукт в западен стил - да си има нормален продуцент, който да й зададе насоката, а тя просто да го слуша и да мачка. Токича имаше усет за такива изпълнители и неслучайно тя, Анелия, Емилия и Малина бяха мега звезди. Не знам защо днес е решил да залага само на онова момче и на нито една нова жена.

Сега разбрах, че на днешната дата преди 25 години била излязла и дебютната Baby One More Time на Бритни. Специална дата е явно за старт на потенциални сладки певици, щеше да е хубаво и Гери да дебютира едно сладко бебе, което след едни 20 години също да стане звезда за денонощие.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Gerganafen каза:

Голямата професионалистка, цял живот забила в това повърхностно предаване, а няма подготвени резервни варианти за извънредни ситуации. След няколко месеца покани отново Гера, нещо готвеха и не пропусна отново да й натякне за гафа. Пача.

То ако слушаш тая, да се успиш за нейното предаване е като да пропуснеш да пиеш чай с Чарлз със или без Камила. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Andrew Cunanan. каза:

тая песен заслужава поне още един пост!
Освен, че е може би първата техно песен, която сме чули в онзи момент, беше тотален мегахит и къртеше мивки отвсякъде, май е и първият клип в чалгата, заснет на тая прословута кариера. Гергана сервираше стандарти!

Друга такава песен в поп-фолка просто - няма! Уникална в истинския смисъл на думата! Различна! Най-различната песен за жанра която някога съм чувал. Толкова е яка, просто е върхът! Заслужава поне още 100 поста! Няма как! Айде! ХИТА! Да се насладим на представянето й за първи път от албума "Както никой друг"!

 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, SG каза:

Не й се занимаваше да хвърля пари без да има усет - и накрая да се стига до флопове или до гафове като Твоите думи. Гергана е идеалния продукт в западен стил - да си има нормален продуцент, който да й зададе насоката, а тя просто да го слуша и да мачка. Токича имаше усет за такива изпълнители и неслучайно тя, Анелия, Емилия и Малина бяха мега звезди. Не знам защо днес е решил да залага само на онова момче и на нито една нова жена.

Сега разбрах, че на днешната дата преди 25 години била излязла и дебютната Baby One More Time на Бритни. Специална дата е явно за старт на потенциални сладки певици, щеше да е хубаво и Гери да дебютира едно сладко бебе, което след едни 20 години също да стане звезда за денонощие.

Ама тя тогава цялата плейлиста беше от Узбекистан и Камбоджа, както Кама се гавреше при Ема Стоянова... и всички песни бяха изтрити, но случаят се разшумя точно около Гергана. Тя го прие много лично... а можеше да обърне този скандал в своя полза и оттам да надгради, но тя не е хитра. Честно, беше ми малко мъчно за нея тогава - на едно от интервютата в Сигнал почти заплака. Определено има някаква съвест и май и заради това се отказа. Колко са вървели участията не знам... но тя не е тип певица, дето ще тръгне да пее в кръчмите с подходящ за целта репертоар. Тя дойде и я направиха готов продукт, даже май е завършила и поп пеене... беше си тийн звезда...

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, adorable каза:

Ама тя тогава цялата плейлиста беше от Узбекистан и Камбоджа, както Кама се гавреше при Ема Стоянова... и всички песни бяха изтрити, но случаят се разшумя точно около Гергана. Тя го прие много лично... а можеше да обърне този скандал в своя полза и оттам да надгради, но тя не е хитра. Честно, беше ми малко мъчно за нея тогава - на едно от интервютата в Сигнал почти заплака. Определено има някаква съвест и май и заради това се отказа. Колко са вървели участията не знам... но тя не е тип певица, дето ще тръгне да пее кръчмарски и сватбарски неща, за да се преориентира в кръчмите с подходящ за целта репертоар. Тя дойде и я направиха готов продукт, даже май е завършила и поп пеене... беше си тийн звезда...

Така е, тя не е по кючекчийския и просташкия стил. Направи си яките песни, яки клипове, яки албуми. И за разлика от някои простакеши ще се помни с добри проекти които са били на ниво и от големите хитове. Много скромен човек и наистина имаше сценично присъствие и добър контакт с публиката. Беше забавна, симпатична и не се буташе да е номер 1 на всяка цена тогава. А не че не можеше. ❤️ 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Lelqtian каза:

То ако слушаш тая, да се успиш за нейното предаване е като да пропуснеш да пиеш чай с Чарлз със или без Камила. 

Мило, сбъркал си името, пише се КАМЕЛИЯ!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, adorable каза:

Ама тя тогава цялата плейлиста беше от Узбекистан и Камбоджа, както Кама се гавреше при Ема Стоянова... и всички песни бяха изтрити, но случаят се разшумя точно около Гергана. Тя го прие много лично... а можеше да обърне този скандал в своя полза и оттам да надгради, но тя не е хитра. Честно, беше ми малко мъчно за нея тогава - на едно от интервютата в Сигнал почти не заплака. Определено има някаква съвест и май и заради това се отказа. Колко са вървели участията не знам... но тя не е тип певица, дето ще тръгне да пее кръчмарски и сватбарски неща, за да се преориентира в кръчмите с подходящ за целта репертоар. Тя дойде и я направиха готов продукт, даже май е завършила и поп пеене... беше си тийн звезда...

Ема Стоянова е отвратителна - не стига, че Гера й направи посещения на сайта гостувайки часове след скандала с "танковете", а после викна и Кама и се присмиваха заедно на Гера. Доста грозна история. Гергана се извини по 1000 пъти и за Гала, и за "Твоите думи" - поредното доказателство, че е съвестна. Галин също не я подкрепи тогава, нищо че и той участва в скандалната песен - даже продължи да си работи с Оцко, докато не се понаучи да прави сам песнички с подобно звучене.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Gerganafen каза:

Ема Стоянова е отвратителна - не стига, че Гера й направи посещения на сайта гостувайки часове след скандала с "танковете", а после викна и Кама и се присмиваха заедно на Гера. Доста грозна история. Гергана се извини по 1000 пъти и за Гала, и за "Твоите думи" - поредното доказателство, че е съвестна. Галин също не я подкрепи тогава, нищо че и той участва в скандалната песен - даже продължи да си работи с Оцко, докато не се понаучи да прави сам песнички с подобно звучене.

 

Винаги е лъхала на соц-лелченски прованс, лизачество и никакви устои. Една идея по-добре е от Маргарит дьо Лозан, но пак не е създала никаква квалитетна журналистика и няма принципна позиция, която отстоява.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Andrew Cunanan. каза:

Винаги е лъхала на соц-лелченски прованс, лизачество и никакви устои. Една идея по-добре е от Маргарит дьо Лозан, но пак не е създала никаква квалитетна журналистика и няма принципна позиция, която отстоява.

А пък на Кама й се върна когато й изтриха засилващият се краден хит "План Б".

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мисля, че тя е единствената пенсионирана изпълнителка, която има шанс за завръщане. Макар че сигурно вече е станала 80 кг. Не е лесно да си служител в хранителен магазин. 

Не е ли тъпо, че Галин иска да я продуцира, а Гуца да се дърпа. Странно ми е, че се отказа така. Мога да си го обясня само ако е станала лелка. Но дори и дебела, мисля ще е симпатична. Вече ако е минала през вариола, на точки, не знам дали ще има достатъчно фетишисти.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гергана имаше енергия и хубави идеи, ама нямаше кой да я подкрепи да ги реализира... да си го кажем - без гръб у нас не става, особено след 35 г.

Галин да си продуцира себе си, че и там е потъващ кораб. Да видим него с коя песен ще го запомнят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...