Jump to content



20 години Гергана (2003-2023)


Препоръчани коментари

Експерименталната песен със саксофон:

И този клип естествен пик на рекламирането на "Планета ТВ" от Гергана, която редовно си слагаше Планетарското лого по концерти:

Около това видео също имаше циркове - първоначално имаше кадри с танцуващи монахини, но после ги замениха. :D

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 112
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 27 минути, Gerganafen каза:

Експерименталната песен със саксофон:

И този клип естествен пик на рекламирането на "Планета ТВ" от Гергана, която редовно си слагаше Планетарското лого по концерти:

Около това видео също имаше циркове - първоначално имаше кадри с танцуващи монахини, но после ги замениха. :D

 

Май само във Фолкмаратон ги излъчиха тия кадри. Нямаше ги във финалния клип. Все очаквах да ги видя, ама нъц.

П.С. честита 20 годишнина и от мен. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Fast каза:

Май само във Фолкмаратон ги излъчиха тия кадри. Нямаше ги във финалния клип. Все очаквах да ги видя, ама нъц.

Май Нестле бяха против да присъстват, за да избегнат скандал.

От колекцията Любими "пълнежи":

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 53 минути, Gerganafen каза:

Експерименталната песен със саксофон:

И този клип естествен пик на рекламирането на "Планета ТВ" от Гергана, която редовно си слагаше Планетарското лого по концерти:

Около това видео също имаше циркове - първоначално имаше кадри с танцуващи монахини, но после ги замениха. :D

 

Доста слаб пилотен сингъл на фона на останалите хитачки от другите албуми. :( 

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

преди 56 минути, Andrew Cunanan. каза:

Доста слаб пилотен сингъл на фона на останалите хитачки от другите албуми. :( 

Всъщност си беше доста голям и дълготраен хит, с месеци се задържа в класациите.

преди 54 минути, Andrew Cunanan. каза:

тук дори пее на живо!

Тя от Наградите през 2006 (когато наложиха масовото живо пеене) до 2010 някъде пееше почти винаги на живо, обикновено освен песни със силна обработка на гласа: Последна вечер, Сладката страна, Защото те обичам... Турнета 2006 и 2007 + концерти за награди и РД + нейния концерт "Сладката страна на нещата"... На Турне Булсатком 2008 с Дичо и Шанел също припяваше върху плейбека. Новите никога няма да стигнат бройката й лайв изпълнения на голяма сцена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Gerganafen каза:

 

Всъщност си беше доста голям и дълготраен хит, с месеци се задържа в класациите.

Тя от Наградите през 2006 (когато наложиха масовото живо пеене) до 2010 някъде пееше почти винаги на живо, обикновено освен песни със силна обработка на гласа: Последна вечер, Сладката страна, Защото те обичам... Турнета 2006 и 2007 + концерти за награди и РД + нейния концерт "Сладката страна на нещата"... На Турне Булсатком 2008 с Дичо и Шанел също припяваше върху плейбека. Новите никога няма да стигнат бройката й лайв изпълнения на голяма сцена.

Много тъпо, че не я поканиха на Планета Дерби 2009. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Andrew Cunanan. каза:

Много тъпо, че не я поканиха на Планета Дерби 2009. 

Тя се изложи тогава без песен за лятото. "Защото те обичам" Януари, "Благодаря ти" през пролетта, за лятото - нищо. Чак през есента и зимата се засили с топ комерсите "Имам нужда" и "Докога".

Трябваше да клипира този хит, или поне да го беше изпяла на Наградите вместо "Защото те обичам":

Имаше и лайв версия от шоуто на Азис, където Василка и Катето Евро й бяха балет.:lol:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Gerganafen каза:

Тя се изложи тогава без песен за лятото. "Защото те обичам" Януари, "Благодаря ти" през пролетта, за лятото - нищо. Чак през есента и зимата се засили с топ комерсите "Имам нужда" и "Докога".

Трябваше да клипира този хит, или поне да го беше изпяла на Наградите вместо "Защото те обичам":

Имаше и лайв версия от шоуто на Азис, където Василка и Катето Евро й бяха балет.:lol:

"Имам нужда" май беше флоп. "Защото те обичам" макар и синтезаторен комерс е много яка!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гергана като красота и излъчване е това, което Андреа, Деса, Счетоводителката и една сюрия други бездарнички няма да бъдат!!!

Камелия не я слагам в това число, тя винаги е излъчвала перверзия!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Andrew Cunanan. каза:

"Имам нужда" май беше флоп. "Защото те обичам" макар и синтезаторен комерс е много яка!

Въртяха я "Имам нужда", помня. След голямата пауза беше нещо като завръщане. "Защото те обичам" е супер, аз си харесвам такива електронизирани песни с роботски глас. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

@SG Като малък си мислех, че това е официален машъп:lol:

WWW.VBOX7.COM

Desi i Geri :)

Токича беше наслагал в ремикса на "Тъжно сърце" от онова прословуто "Аааааа" от песните на Гергана и Анелия. :lol:

Link to comment
Сподели в други сайтове


Наистина ли всеки следващ албум на Гери е продавал двойно по-малко от предходния?! ☠️

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Andrew Cunanan. каза:


Наистина ли всеки следващ албум на Гери е продавал двойно по-малко от предходния?! ☠️

Кое точно те изненадва в тая градация от 2003та до 2007ма? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Lelqtian каза:

Кое точно те изненадва в тая градация от 2003та до 2007ма? 

Че вторият албум е продал само 40К.
И Сини очи - 20К? Аз мислех, че са поне 30-35.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 часа , Andrew Cunanan. каза:

Доста слаб пилотен сингъл на фона на останалите хитачки от другите албуми. :( 

Според мен пък "Карма" е най-силната песен в последният й албум. Имаше шансове да наложи Лятна нощ, Нея вместо мен и Мразя те, защото те обичам, но тогава пускаха най-много 1-2 клипа и минаваха на следващ албум. 

 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

KLIUKI.WS

Западналата певица от, Димитровград Гергана няма. да пее за „Пайнер".  „Нека други да се изявяват на лятното турне тази година, има толкова желаещи колежки, нека отидат те", изцепи се изрусеното създание. „Ами аз съм пяла 4 години на тези турнета, с

не знам кой е писал това, но ☠️

В много статии от 2008-ма е записано, че към онзи момент вече не е произвеждала хитове като преди :( 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Andrew Cunanan. каза:

Че вторият албум е продал само 40К.
И Сини очи - 20К? Аз мислех, че са поне 30-35.

НЕ, че нещо, но пиратството се задълбочаваше с всяка година. Към 2006-2007 беше в апогей и все по-малко хора купуваха оригинални дискове. ТЪй че този спад не е заради друго. 

Дори Рамания имаше доста сериозен принос в тази работа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, meleto каза:

НЕ, че нещо, но пиратството се задълбочаваше с всяка година. Към 2006-2007 беше в апогей и все по-малко хора купуваха оригинални дискове. ТЪй че този спад не е заради друго. 

Дори Рамания имаше доста сериозен принос в тази работа.

Факт! Няма да забравя случая с "Мъж на хоризонта" :D 
Колкото до "Сладката страна на нещата" не знам как беше като продажби, но предните й три албума бяха супер силни и във всеки имаше поне три хита!
Губя те бавно - Губя те бавно, Гасна по теб, Както преди

Както никой друг - Последна вечер, Боли, Измама (която даже нямаше клип)
Сини очи - Сини очи, Някой ден, може би, До утре, Искам само любовта ти
ССНН - Карма, а честно казано и Una pasion се въртеше.... но не е като предните албуми....

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, meleto каза:

НЕ, че нещо, но пиратството се задълбочаваше с всяка година. Към 2006-2007 беше в апогей и все по-малко хора купуваха оригинални дискове. ТЪй че този спад не е заради друго. 

Това не попречи на Персил и Кама сутра да продадат по 60+ 000 копия от Еротика и Пази се от приятелки с помощта на Булсатком.

Нито на Глория да продаде с "Благодаря" 16 000 в дебютната седмица само, в годината, когато излиза последния албум на Гери.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Andrew Cunanan. каза:
KLIUKI.WS

Западналата певица от, Димитровград Гергана няма. да пее за „Пайнер".  „Нека други да се изявяват на лятното турне тази година, има толкова желаещи колежки, нека отидат те", изцепи се изрусеното създание. „Ами аз съм пяла 4 години на тези турнета, с

не знам кой е писал това, но ☠️

В много статии от 2008-ма е записано, че към онзи момент вече не е произвеждала хитове като преди :( 

Песните не се приеха така силно като големите хитове от предишните години, но пък изкара едни от най-добрите си клипове - "Върви си" май дори беше номиниран от "Нов Фолк". Също така беше рекламно лице на "Булсатком" с Тв реклама + турне, така че броя 2008 към силните й години. 

Все пак Гергана и Ивана бяха "атакувани" от цяло ново поколение нови участници на Пайнерското турне: Джена, Елена, Андреа, Галена. Нормално е това да окаже ефект и при двете.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...