Jump to content



20 години Гергана (2003-2023)


Препоръчани коментари

преди 13 часа , Gerganafen каза:

@SG Като малък си мислех, че това е официален машъп:lol:

WWW.VBOX7.COM

Desi i Geri :)

Токича беше наслагал в ремикса на "Тъжно сърце" от онова прословуто "Аааааа" от песните на Гергана и Анелия. :lol:

То добрия въпрос е дали оригиналните вокали не идат именно от Тъжно сърце. :D Пайнера добре си се опита на прави на Гергана и Емилия песни, които да ги докарат съвсем до Десс, добре е че и двете с времето си намериха своя ниша.

Една от любимите ми песни на Гери. Мачкаше на next level за чалгата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 112
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

"Сини очи" е топ парче, смаза тогава с албум с модерни танцувални песни след предишния по-скоро баладичен диск.:heart:

Поздрав и с това парче с фолклорни мотиви - едно от най-интересните в репертоара й, и за съжаление единствената й песен без дори лайв версия.

WWW.VBOX7.COM

това е песента на Гергана от албума й "Сладката страна на нещата"

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Gerganafen каза:

"Сини очи" е топ парче, смаза тогава с албум с модерни танцувални песни след предишния по-скоро баладичен диск.:heart:

Поздрав и с това парче с фолклорни мотиви - едно от най-интересните в репертоара й, и за съжаление единствената й песен без дори лайв версия.

WWW.VBOX7.COM

това е песента на Гергана от албума й "Сладката страна на нещата"

 

 

Обожавам тази песен! Имаше потенциал за онова време. ❤️ 

Когато баладите ставаха за слушане! ❤️ 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DevilWish каза:

Обожавам тази песен! Имаше потенциал за онова време. ❤️ 

Когато баладите ставаха за слушане! ❤️ 

Както и тази:

Топ неклипирани балади от дебютния албум, и двете успяха да се наложат без клипове. :ba:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Gerganafen каза:

Както и тази:

Топ неклипирани балади от дебютния албум, и двете успяха да се наложат без клипове. :ba:

 

Да, страхотни са. ❤️ Във вторият албум тази ми е още по-любима от "Без теб не мога"

Уникална е! Много я обичам! ❤️ 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Gerganafen каза:

"Сини очи" е топ парче, смаза тогава с албум с модерни танцувални песни след предишния по-скоро баладичен диск.:heart:

Поздрав и с това парче с фолклорни мотиви - едно от най-интересните в репертоара й, и за съжаление единствената й песен без дори лайв версия.

WWW.VBOX7.COM

това е песента на Гергана от албума й "Сладката страна на нещата"

 

 

O, ma3u Me kefe6e. He q /\u q nq/\a Ha npoMozuq?

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

O, ma3u Me kefe6e. He q /\u q nq/\a Ha npoMozuq?

Нямаше я на промоцията на втория албум, не знам защо. Имаше акустична версия на "Губя те бавно" и другите 9 песни от "ССНН"

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, asylum каза:

O, ma3u Me kefe6e. He q /\u q nq/\a Ha npoMozuq?

Не, за съжаление. И аз не знам защо не я включи в концерта, хем целта му беше именно промоция на третия албум. Може би са забравили плейбека/синбека.:lol:

Току що, DevilWish каза:

Нямаше я на промоцията на втория албум, не знам защо. Имаше акустична версия на "Губя те бавно" и другите 9 песни от "ССНН"

Както и "Без теб не мога" лайв, което беше супер приятна изненада.:ba:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Gerganafen каза:

Не, за съжаление. И аз не знам защо не я включи в концерта, хем целта му беше именно промоция на третия албум. Може би са забравили плейбека/синбека.:lol:

Както и "Без теб не мога" лайв, което беше супер приятна изненада.:ba:

Да и беше много различно, не си спомням точно на кой стадион в Димитровград, но беше супер яка идея, точно защото и малките можеха да посетят промоцията, докато в дискотека нямаше как тогава.

Una pasion от концерта.. Други клипчета има ли? 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, DevilWish каза:

Да и беше много различно, не си спомням точно на кой стадион в Димитровград, но беше супер яка идея, точно защото и малките можеха да посетят промоцията, докато в дискотека нямаше как тогава.

Una pasion от концерта.. Други клипчета има ли? 

"Планета" бяха качили целия концерт, но не го намирам вече. :( Само разни отделни клипчета.

Нека отчетем и факта, че Гери беше сред най-канените певици за рекламно лице: M Tel, Nestle, Bulsatcom, UB Jeans... Концертът в София "Планета Мура Мега" се състоя именно защото Гери им беше рекламно лице. ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Gerganafen каза:

"Планета" бяха качили целия концерт, но не го намирам вече. :( Само разни отделни клипчета.

Нека отчетем и факта, че Гери беше сред най-канените певици за рекламно лице: M Tel, Nestle, Bulsatcom, UB Jeans... Концертът в София "Планета Мура Мега" се състоя именно защото Гери им беше рекламно лице. ;)

По-скоро, защото собственика на Мура беше дългогодишната ѝ тогава половинка. :3fdb8960598fa63e: 


Иначе много ми е кофти за Гергана, дори инстаграма си е изтрила, явно вече не желае по никакъв начин да е в медийното пространство...

Link to comment
Сподели в други сайтове

@Jouey @ICEbergпомните ли продуцентът на кой чуждестранен изпълнител искал да прави от нашето Гери световна звезда, но "Пайнер" спънали нещата? За  някаква известна песен на английски се говореше, че продуцентът й искал да издаде английска версия на песен на Гери + евентуално още песни на английски?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Gerganafen каза:

@Jouey @ICEbergпомните ли продуцентът на кой чуждестранен изпълнител искал да прави от нашето Гери световна звезда, но "Пайнер" спънали нещата? За  някаква известна песен на английски се говореше, че продуцентът й искал да издаде английска версия на песен на Гери + евентуално още песни на английски?

Аз лично за пръв път чувам тази история, някой по-запознат да разкаже, стана ми интересно!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 часа , Gerganafen каза:

@Jouey @ICEbergпомните ли продуцентът на кой чуждестранен изпълнител искал да прави от нашето Гери световна звезда, но "Пайнер" спънали нещата? За  някаква известна песен на английски се говореше, че продуцентът й искал да издаде английска версия на песен на Гери + евентуално още песни на английски?

Всъщност - да. Имаше нещо такова, говореше се, но Пайнер или пък Гергана не е искала, тя искаше да си работи с Токича.
Иначе клипът към "Върви си" е бил за "Спри болката в мен", бяха го обявили като нещо невиждано.... 1 година се монтираше.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 часа , DevilWish каза:

Всъщност - да. Имаше нещо такова, говореше се, но Пайнер или пък Гергана не е искала, тя искаше да си работи с Токича.
Иначе клипът към "Върви си" е бил за "Спри болката в мен", бяха го обявили като нещо невиждано.... 1 година се монтираше.

Това е клипът дето Гери е на луната, нали? Поне малките гертруди бяха във възторг и очакване за извънземен клип. Накрая беше доста... 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

9 месечната пауза между "Може би точно ти" до "Забрави" беше голяма глупост и много надолу заби Гертруд.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , meleto каза:

Това е клипът дето Гери е на луната, нали? Поне малките гертруди бяха във възторг и очакване за извънземен клип. Накрая беше доста... 

 

Да, това беше снимано на луната. :D 
Трябваше да е на друга песен ама..... тая е с вокали на Преслава

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Забравили сме да отчетем и че нейни песни редовно бяха ползвани за фон на реклами и концерти. :heart: "Измама" с години озвучаваше концертите, както и примерно "Обичам да усещам" от албума "Сини очи" звучеше в рекламите на Турне 2006.:heart: “Истинска емблема на "Планета ТВ"!:heart:

Нека и този лайв присъства в темата.:heart:

Онова изпълнение на "Измама" публикувано през Април обаче май е изтрито от ТикТок. :(

 

Цитат

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гери винаги е пяла само и единствено стойностни песни! Да беше отпразнувала юбилея поне с един прочувствен микс от тези балади:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...