Jump to content



Поп-фолк скандали (октомври 2023)


Препоръчани коментари

преди 57 минути, DarkChild каза:

Този не шляпаше ли Галин?

Дъ сейм. 

NOVINI247.COM

Нови пикантни истории около Благо Солов, собственик на мебелната фирма Явор се завъртяха в публичното пространство, писа  Аларма“.   Отлично осведомени източници издават, че освен с поп-фолк певецът Галин, Солов е имал интимни отношения с Адриан Зурков, който стана известен с участието си в сериала София ден и нощ“. Солов си пада

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , plambata каза:

На това: 

Най-големият хит в чалгата не помня откога. Не понасям гръцката версия, а нашата не я спирам. Галена и Азис паузират кариери вече!

Галена паузираше. Може би 2021-ра й беше последният истински пик. След това не е баш чак толкова крещящо голяма и огромна. Соловите й песни едва минават 10 милиона (което за сегашния климат е супер, но е твърде малко за най-голямото женско име в жанра в момента). В момента се държи на инерцията от тогава, но чудно фийта с Емрах е най-успешната й песен тази година, както и дуета със Саби. Миналата година битата карта Джуна имаше най-големия самостоятелен женски хит в чалгата, а не Галош.

Азо е бита карта и ако не са мангалите, Диджей Дамян, Галена и Северина - ша си заминава в Столипиново.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , GSA каза:

Остави ги да броят и да се залъгват. Празните стадиони на вход обаче говорят достатъчно кой къде е. 

 

Няма какво да се лъжем, ако имаше стадион във Филиповци или Факултето - нашите чалгореси одма щяха да го напълнят. Засега обаче само тях ги пълнят... хора със съмнителни по начин  на придобиване благосъстояния.

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

VM.TIKTOK.COM

Luda po tebe

поздрав за @meleto. И сега коментирайте, че семейство стругарови са с два уруса на стойност един милион лева. Това е хипер странно като се има предвид, че те печелят толкова за година. Останалите разноски? 

  • Like 2
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, WindWalkerMonk каза:
 
VM.TIKTOK.COM

Luda po tebe

поздрав за @meleto. И сега коментирайте, че семейство стругарови са с два уруса на стойност един милион лева. Това е хипер странно като се има предвид, че те печелят толкова за година. Останалите разноски? 

Деса звучи и изглежда страхотно както никога :) 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Andrew Cunanan. каза:

391603510_683521550372950_5041868157461576686_n.jpg

Разбира се че не е фотошоп, не е изкривила фотьойла, масата и цялата реалност. Просто е залепила ваденка от преди 15 години, да поздравим производителя за дълготрайното лепило! 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Emanuela.Carey каза:

Петра: Аз не съм чалгарка - аз съм рок певица.

Утре ще е гост при Мондьо.

Вдигна ми се очите като каза, че се е завивала гола с пари! ИКОНА!

 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Andrew Cunanan. каза:

На погребението на империята Пайнер.

Поне да беше изчакала кръглата годишнина, вместо да си организира пътя с Интернет екплорър ... 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , -A. каза:

Ти да се опитваш да иронизираш тази тема при положение, че броиш всеки стрийм, гледане и последовател на Галена не върви много, да знаеш.

Иначе виждам, че доста сърби факта, че Джордан и Цура в най-силните си дни правеха почти 25 хиляди в спотифай без да са правят някакви брутални рекорди в youtube като другите двама. При тези гледания, лайкове и т.н. статистически трябваше да имат поне едно 25-30к в спотифай а виждаме, че са наполовина. :D 

Най-стриймваната песен на Галена тази година е "Името ти", на фона на 3 песни с над 10М в ютуб, а Името ти заби на 7М. Дори "Спомени" е по-стрийвана от дуета с Теа и Емрах, скоро ще мине и "Горчиво". 
Не е заяждане нито нищо, просто статистика. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Пак ли за Галчуна говорим, издала е 50 песни тая години, 50! Има бая хитове сред тях, повечето готови. Сега Ергенът е хит, но и оригинала е дори по - голям хит. Гръцката е по - голям хит от по,по,по. За не си ме давай, бабо няма какво да кажем, това и е може би топ хита тая година. Тва името ти не е лошо, но не е хит. Горчиво и тя не е кой знае къв хит, Абъркадабър и тя си е хит, но не мегахит. 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, Гальо каза:

Най-стриймваната песен на Галена тази година е "Името ти", на фона на 3 песни с над 10М в ютуб, а Името ти заби на 7М. Дори "Спомени" е по-стрийвана от дуета с Теа и Емрах, скоро ще мине и "Горчиво". 
Не е заяждане нито нищо, просто статистика. 

Ммм, откъде е тази статистика, защото “Спомени” е с 633К, “Горчиво” е с 794K, дуетът с Емрах - 554К, дуетът с Теа е с 1,363,038М.
 

Това са цифрите в Спотифай. “Името ти” не е най-стриймваната й песен. 

Да не би да използваш друга платформа?

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Bunn каза:

Ммм, откъде е тази статистика, защото “Спомени” е с 633К, “Горчиво” е с 794K, дуетът с Емрах - 554К, дуетът с Теа е с 1,363,038М.
 

Това са цифрите в Спотифай. “Името ти” не е най-стриймваната й песен. 

Да не би да използваш друга платформа?

И на мен "Абракадабра" ми е фаворит от песните й тази година. ❤️ 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, Гальо каза:

Най-стриймваната песен на Галена тази година е "Името ти", на фона на 3 песни с над 10М в ютуб, а Името ти заби на 7М. Дори "Спомени" е по-стрийвана от дуета с Теа и Емрах, скоро ще мине и "Горчиво". 
Не е заяждане нито нищо, просто статистика. 

Кой каквото иска да говори, но хитмейкър на годината е Джордан, без конкуренция! Да не говорим, че ''Абракадабра'' в моите очи е провал защото се събраха най-голямата бг чалгарка за последните години и кючекинята на Югославия и гледам, че имат само 1.5 милиона в спотифай а песни на кючекинята от последния албум вече гонят 5-6 милиона.

В тубата от край време се случват някакви странни неща и аномалии. Песни като ''Малката беля'' или ''Драскай клечката'' доказали се в тикток и спотифай са около 10 милиона а после ''Горчиво'', която не отричам, че е топ хит, но не мисля, че имаше отзвука на другите две и в спотифай е с половината стрийминг със същите или дори повече гледания. xD

Но нека си ги прави Галка, така поне Уили ще се кефи.

  • Like 5
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, xroflx9 каза:

Галенови просто завиждат,че Джуджи може да участва в две категории-Певец и Певица на 2023!

 

Певиц❤️

  • Love 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...