Jump to content



Поп-фолк скандали (септември 2023)


Препоръчани коментари

преди 5 часа , meleto каза:

Обедняването не е лесно за приемане.

Тя пък все едно ще вземе някаква пара от това участие. Ретро. Със Сашо Роман. В понеделник. Вход свободен. 50% офф. Ако остане да изчисти помещението след като затворят, вероятно може да я оставят да поспи с възглавничката на пода. 

  • Like 2
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 2 часа , Andrew Cunanan. каза:

Просто Златка нема толкова пари, за да зареди достатъчно за поркане за кака ви Андрушани.

Мернах някво заглавие, разправяла че изхарчила 500 бона за тая сватба. Не казва чии, но били заминали. 

Та вероятно не е това, финансите явно не са проблем. Подозирам е търсила подходящо помещение, способно да събере всичките гости + Дора, готова да пръсне поне още 500 хилки за целта, все пак не са нейни, просто не е намерила. 

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Lelqtian каза:

Мернах някво заглавие, разправяла че изхарчила 500 бона за тая сватба. Не казва чии, но били заминали. 

Та вероятно не е това, финансите явно не са проблем. Подозирам е търсила подходящо помещение, способно да събере всичките гости + Дора, готова да пръсне поне още 500 хилки за целта, все пак не са нейни, просто не е намерила. 

Нямало е толкоз голямо помещение, в което хем гостите да са изявят, хем Дора да има място да се влачи, да припада и да се чекне.
 

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

Нямало е толкоз голямо помещение, в което хем гостите да са изявят, хем Дора да има място да се влачи, да припада и да се чекне.
 

Уви, няма. То и затова никога няма да видим Деса и еклеРени в общ клип ... 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 25.09.2023 г. от 13:48, xroflx9 каза:

Хората се избиват да слушат единствената лидерка в жанра-Соня Немска!

WWW.FACEBOOK.COM

31 хил. преглеждания, 91 харесвания, 11 коментара, 67 споделяния, Facebook Reels от Мариам Тасева: #bulgaria #смяхдоскъсване. Мариам...

 

Ако бях чалгореса щеше да ме е срам да се изявявам сред такива хора. Иначе кво осъждате Сончето Френска да не мислите, че зад кулисите на наградите не са ставали по-големи боища????

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

"Никоя музикална компания не ме иска в музикалната си компания..."

"Говорих лично с Галин, говорих с Галин, ама не говорих лично с Галин, говори един приятел с Галин"...

"Имах доста певчески гласови данни, потресена съм, просто съм потресена, жестоко съм разочарована!"

 

Рашия е по-неграмотна от Мария с нейните "Рейхана и Бейонсе" и "Две птички лястовички не правят".

 

Относно сватбата на принцеса Златка и принц Карен - залата не е била достатъчна голяма за побере Андрюша и е нямало къде да се изляга. Иначе всичко е било топ. Даже тя си харесала къде да легне докато пее "Пробвай се"... :D

 

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

@SG чакаме Джеси да качи този клип + клипът на "Истинска нощ" в канала си:

WWW.VBOX7.COM

Деси Слава - Love above the ocean

 

  • Like 2
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , Lelqtian каза:

Тя пък все едно ще вземе някаква пара от това участие. Ретро. Със Сашо Роман. В понеделник. Вход свободен. 50% офф. Ако остане да изчисти помещението след като затворят, вероятно може да я оставят да поспи с възглавничката на пода. 

Гюрюлту го е предрекла преди десетилетия

 

  • Thanks 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 часа , meleto каза:

Обедняването не е лесно за приемане.

Че тя кога е била от богатите?! Има ли като Гюрулту басейн, пълен с разсад- картофи в двора? НЕ!

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Andrew Cunanan. каза:

Че тя кога е била от богатите?! Има ли като Гюрулту басейн, пълен с разсад- картофи в двора? НЕ!

А трактор има ли като Гло?

Или този от клипа на "Нивата" е взет само за клипа? ПУУУУУУУ!

  • Haha 3
  • Casper 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Andrew Cunanan. каза:

Че тя кога е била от богатите?! Има ли като Гюрулту басейн, пълен с разсад- картофи в двора? НЕ!

Богата не, но има нива и реализация в професионалната сфера на икономката на еклеРени. 

 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Lelqtian каза:

Богата не, но има нива и реализация в професионалната сфера на икономката на еклеРени. 

 

Фсички искат да са трактористки като Гло, но не им е дадено отгоре да са толкова сръчни с ралото и мотиката като баба им от Павлово. Просто Съдба!

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , alisali1234 каза:

"Никоя музикална компания не ме иска в музикалната си компания..."

"Говорих лично с Галин, говорих с Галин, ама не говорих лично с Галин, говори един приятел с Галин"...

"Имах доста певчески гласови данни, потресена съм, просто съм потресена, жестоко съм разочарована!"

 

Рашия е по-неграмотна от Мария с нейните "Рейхана и Бейонсе" и "Две птички лястовички не правят".

 

Относно сватбата на принцеса Златка и принц Карен - залата не е била достатъчна голяма за побере Андрюша и е нямало къде да се изляга. Иначе всичко е било топ. Даже тя си харесала къде да легне докато пее "Пробвай се"... :D

 

Ние с Рашия може да сме потресени, но загубата е изцяло за Доня Галина. Рашия може да мъжко момиче, но е повече и мъж, и момиче, но най-вече повече певица от целия им педофилски курник.

Колко си е много добре даже и без да я иска някоя музикална компания в музикалната си компания! 

 

 

  • Thanks 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Lelqtian каза:

Ние с Рашия може да сме потресени, но загубата е изцяло за Доня Галина. Рашия може да мъжко момиче, но е повече и мъж, и момиче, но най-вече повече певица от целия им педофилски курник.

Колко си е много добре даже и без да я иска някоя музикална компания в музикалната си компания! 

 

 

Рашия има по-голем уй от Доня Галина и моеше безплатно да я прави на гъба, ама отде толкова акъл у нея?!

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Вий чули ли сте, видели ли сте коя е най-оборотната кралица на фолка?

Рени посреща есента с два нови имота и хитов дует с една от най-харесваните попфолк певици

Изпълнителката на "Като птица" се радва на многобройни изяви

Рени, която от години е сред най-харесваните попфолк певици както в България, така и в съседна Сърбия, продължава да радва почитателите си с многобройни срещи и нови проекти.

Предстоящият й сингъл ще бъде дует с нейната изключително добра приятелка Деси Слава, с която навремето бяха в редиците на “Пайнер”. По думите на близки до изпълнителките дуетът носи голям хитов заряд и със сигурност ще спечели сърцата на меломаните. Очаква се проектът на двете гласовити изпълнителки да бъде факт съвсем скоро.

2023 година е поредната успешна година за Рени, като досега може да се похвали с над 100 сценични изяви, което я поставя редом до най-актуалните изпълнители от родната попфолк сцена, а  хонорарът й никак не е за подценяване. В личен план се радва на придобити два нови имота – един в България и друг в Гърция.

 

Сред най-хитовите й песни са “Като птица”, “Плакала съм”, “Искам те” и други, които се радват на добър прием от няколко поколения фенове.

От обкръжението на Рени разказват любопитна история за едно от последните й участията в легендарен хотел в София, когато на певицата се наложило да изпълни няколко пъти вечния си хит “Слободна съм као птица” за сръбски бизнесмен, за което била възнаградена с внушителен бакшиш.

 

Нема Галени, нема Малени! Най-яката е кака Рени!

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 25.09.2023 г. от 13:48, xroflx9 каза:

Хората се избиват да слушат единствената лидерка в жанра-Соня Немска!

WWW.FACEBOOK.COM

31 хил. преглеждания, 91 харесвания, 11 коментара, 67 споделяния, Facebook Reels от Мариам Тасева: #bulgaria #смяхдоскъсване. Мариам...

 

Горката Соня. Не е лош човек, но и изглежда, и пее като спряла. Навсякъде по света има такива инциденти, телефони се мятат по сцената, но тука наистина е потресно положението. Само циганин може да се оправи с публика цигани. 

  • Like 2
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 часа , Andrew Cunanan. каза:

@SG чакаме Джеси да качи този клип + клипът на "Истинска нощ" в канала си:

WWW.VBOX7.COM

Деси Слава - Love above the ocean

 

Единственият ДС клип, който Петя Киронова, когато още беше на светлата страна, не бе успяла да открие, за да си го запише на CD.

20 години по-късно пак няма да може да го открие целия с добро качество, защото за Доня вече не съществува нищо друго освен чалга.

  • Thanks 1
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, pacho каза:

Вий чули ли сте, видели ли сте коя е най-оборотната кралица на фолка?

Рени посреща есента с два нови имота и хитов дует с една от най-харесваните попфолк певици

Изпълнителката на "Като птица" се радва на многобройни изяви

Рени, която от години е сред най-харесваните попфолк певици както в България, така и в съседна Сърбия, продължава да радва почитателите си с многобройни срещи и нови проекти.

Предстоящият й сингъл ще бъде дует с нейната изключително добра приятелка Деси Слава, с която навремето бяха в редиците на “Пайнер”. По думите на близки до изпълнителките дуетът носи голям хитов заряд и със сигурност ще спечели сърцата на меломаните. Очаква се проектът на двете гласовити изпълнителки да бъде факт съвсем скоро.

2023 година е поредната успешна година за Рени, като досега може да се похвали с над 100 сценични изяви, което я поставя редом до най-актуалните изпълнители от родната попфолк сцена, а  хонорарът й никак не е за подценяване. В личен план се радва на придобити два нови имота – един в България и друг в Гърция.

 

Сред най-хитовите й песни са “Като птица”, “Плакала съм”, “Искам те” и други, които се радват на добър прием от няколко поколения фенове.

От обкръжението на Рени разказват любопитна история за едно от последните й участията в легендарен хотел в София, когато на певицата се наложило да изпълни няколко пъти вечния си хит “Слободна съм као птица” за сръбски бизнесмен, за което била възнаградена с внушителен бакшиш.

 

Нема Галени, нема Малени! Най-яката е кака Рени!

Пише 2 имота, като нищо са две ниви, на гръцката ша кара трактора Гюрултията, на другата феКали и ша има жито-брашно и за еклери, и за баници, и за тутманици, и милинки, и сичко. 

Баничка - 15 обяви

 

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Lelqtian каза:

Пише 2 имота, като нищо са две ниви, на гръцката ша кара трактора Гюрултията, на другата феКали и ша има жито-брашно и за еклери, и за баници, и за тутманици, и милинки, и сичко. 

Баничка - 15 обяви

 

И бюреци

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Thecranfan каза:

Горката Соня. Не е лош човек, но и изглежда, и пее като спряла. Навсякъде по света има такива инциденти, телефони се мятат по сцената, но тука наистина е потресно положението. Само циганин може да се оправи с публика цигани. 

За мен скандалното е, че е тръгнала по участия без охрана. Явно Пайнер не плащат за такава, а на нея ѝ се свиди да плати от себе си.

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...