Jump to content



Поп-фолк скандали (септември 2023)


Препоръчани коментари

Интервю на Гло с Венета Райкова от 98ма - наричали я “интелектуалката на чалгата”

“Двора ми е 700 квадрата, няма да садя картофи, ще си построя басейн!” - най-истинските думи които е казвала, жена на народа!

WWW.INSTAGRAM.COM

70 likes, 8 comments - veneta_raikova on September 17, 2023
  • Haha 3
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

FB.WATCH

Петя Киронова не успя да присисътва на последното участие на Преслава 😮🫣

 

  • Haha 2
  • Wow 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , xroflx9 каза:

Ама наистина тази година двете приятелки нямат ни един хит в топ 5  засега😆. Дори “сдобряването” им предизвика по-голям интерес от песните им. Новата кралица Джуджи ги мачка като валяк!

А кои са топ 5 според теб? Смисъл наистина питам, че аз едва топ 5 трудно бих изнамерил. "Къв съм як, Драскай клечката, Обичам те, ти мене не. Не са ли там някъде и Спомени и Горчиво/Ергенът? За други песни тази година мега гига хитове честно не се сещам

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Гальо каза:

А кои са топ 5 според теб? Смисъл наистина питам, че аз едва топ 5 трудно бих изнамерил. "Къв съм як, Драскай клечката, Обичам те, ти мене не. Не са ли там някъде и Спомени и Горчиво/Ергенът? За други песни тази година мега гига хитове честно не се сещам

Къв съм як, Малката беля, Драскай клечката, Живей мило мое, Обичам те ти мене не - според мен са най-въртяните чалги тази година.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Emanuela.Carey каза:

Интервю на Гло с Венета Райкова от 98ма - наричали я “интелектуалката на чалгата”

“Двора ми е 700 квадрата, няма да садя картофи, ще си построя басейн!” - най-истинските думи които е казвала, жена на народа!

WWW.INSTAGRAM.COM

70 likes, 8 comments - veneta_raikova on September 17, 2023

После така и не отиде никога в Горещо.

Сега Гюра не е дори на 1/3 толкова адекватна в интервютата си, а Райкова е откачалка тип Андреа.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, DarkChild каза:

После така и не отиде никога в Горещо.

Сега Гюра не е дори на 1/3 толкова адекватна в интервютата си, а Райкова е откачалка тип Андреа.

Райкова се чатна заради немалко фактори - развода, после като я осъди Юксел Кадриев и щеше да ѝ вземе всичко, спряха ѝ предаването, имаше някаква сериозна операция на краката.

И все пак не е толкова неадекватна като Анди, която реве за един Кубрат. Просто от време на време я удря астрологията между очите.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Гальо каза:

А кои са топ 5 според теб? Смисъл наистина питам, че аз едва топ 5 трудно бих изнамерил. "Къв съм як, Драскай клечката, Обичам те, ти мене не. Не са ли там някъде и Спомени и Горчиво/Ергенът? За други песни тази година мега гига хитове честно не се сещам

@Emanuela.Carey ги е изброил. Дуетът на Галин и Лидия от началото на годината също се оказа стабилен хит. Гледам че все още държи позиции в нейбъла,а не ми се вярва Галин да го помпа с още манипулирани гледания при положение,че са минали 7 месеца от примиерата му. Дуетът на Торино и Пашата с онзи грък също беше голям хит,но не знам дали го броим за чалгата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , DarkChild каза:

После така и не отиде никога в Горещо.

Сега Гюра не е дори на 1/3 толкова адекватна в интервютата си, а Райкова е откачалка тип Андреа.

Тя не отиде в Горещо, но Горещо отиде при нея:

 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Emanuela.Carey каза:

Райкова се чатна заради немалко фактори - развода, после като я осъди Юксел Кадриев и щеше да ѝ вземе всичко, спряха ѝ предаването, имаше някаква сериозна операция на краката.

И все пак не е толкова неадекватна като Анди, която реве за един Кубрат. Просто от време на време я удря астрологията между очите.

Райкова винаги е била на нивото на една селска клюкарка. Никога не е блестяла с речник или остра мисъл. Предаването й бе на махленското ниво на жълтите парцали, дето гърмяха с тираж, затова имаше и зрители. И колкото малоумно да го водеше - имаше успех и се запомни. Последните години обаче започна да издъхва и затова му сложиха по 2 госта и нови рубрики. После имаше някакво по ТВ 7 тип "Споделено с Камелия"/"Искрено и лично", даже 1:1 беше, което не си спомням да е имало някакви успехи или рейтинг. После по БИТ за няколко месеца - пак твърде посредствено и като рейтинг, и като водене. И после "Папараци", което беше софт версия на "Сигнално жълто".... И какво направи тя в живота си - цял живот е яла от клюките, дето ги разправяше и създаваше за по-успешните от нея, към днешна дата едвали някой доброволно я помни.

Че и няколко "книги" надраска с нещата, дето й бяха споделяни лично - пълна головодница и лузърка.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , Emanuela.Carey каза:

Къв съм як, Малката беля, Драскай клечката, Живей мило мое, Обичам те ти мене не - според мен са най-въртяните чалги тази година.

Малката беля да, бях я забравил. Ама това Живей мило мое какъв хит е. Напомпано изцяло с много фалшив трафик, а като никакъв хит не се усеща

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Гальо каза:

Малката беля да, бях я забравил. Ама това Живей мило мое какъв хит е. Напомпано изцяло с много фалшив трафик, а като никакъв хит не се усеща

Не знам за трафика в Ютуб, но беше навсякъде в Тикток и Инстаграм + дори Фейсбук където е рядкост чалга в днешно време да се хареса.

Казвам го като човек, който не понася и избягва Меди, а от тази песен нямаше спасение.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , xroflx9 каза:

@Emanuela.Carey ги е изброил. Дуетът на Галин и Лидия от началото на годината също се оказа стабилен хит. Гледам че все още държи позиции в нейбъла,а не ми се вярва Галин да го помпа с още манипулирани гледания при положение,че са минали 7 месеца от примиерата му. Дуетът на Торино и Пашата с онзи грък също беше голям хит,но не знам дали го броим за чалгата.

Всъщност да. Галин все още помпа този изкуствен дует с купени гледания. :) 

На 14-ти септ е направила 15к и от 15-ти досега всеки ден пак по 40к.

Единствената им песен която помириса топ 10 на спотифай от тази година е ''От кеф да умирам''.

  • Thanks 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, THE IIconic каза:

Великова я кани ли в Пайнер

Тя отдавна изпя тази покана, но явни ние сме с албански реотани и ни метна с историята за Яша Данчо сотажията ;) 

 

 

 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Emanuela.Carey каза:

Дъщерята на Мария прави лайв по време на час, говори си и пее чалга.

Как така ДАМА като Мария да е дала такова възпитание?

IMG-7965.jpg

Мара е дама само на думи. Тя самата няма възпитание, какво остава да дава на други.

А щерката сигурно е в някое частно училище, в което им мълчат, за да не се лишат от таксата.

Знам, че не си сериозен за "дамата", реагирам с "лайно", защото разглезената щерка не заслужава друго.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Emanuela.Carey каза:

Дъщерята на Мария прави лайв по време на час, говори си и пее чалга.

Как така ДАМА като Мария да е дала такова възпитание?

IMG-7965.jpg

А нужно ли е да учи изобщо?

По-добре да върви по стъпките на майка си, повече ще прокопса...

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 часа , Emanuela.Carey каза:

Интервю на Гло с Венета Райкова от 98ма - наричали я “интелектуалката на чалгата”

“Двора ми е 700 квадрата, няма да садя картофи, ще си построя басейн!” - най-истинските думи които е казвала, жена на народа!

WWW.INSTAGRAM.COM

70 likes, 8 comments - veneta_raikova on September 17, 2023

- Вашата ... 

- Преслава! 

- Нашата ... 

- Преслава! 

- Коооооя? 

- Преслава! 

- ... Глория, разбира се! 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 40 минути, Gerganafen каза:

Мара е дама само на думи. Тя самата няма възпитание, какво остава да дава на други.

А щерката сигурно е в някое частно училище, в което им мълчат, за да не се лишат от таксата.

Знам, че не си сериозен за "дамата", реагирам с "лайно", защото разглезената щерка не заслужава друго.

Май е в американския колеж защото им преподаваха на английски

На Счети децата също са там

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...