Jump to content



Pop, Dance, R&B, Rap & Hip-Hop, K-Pop, Retro скандали


Препоръчани коментари

https://x.com/talkofthecharts/status/1738321196956192912?s=20

Втора седмица под номер 1 в Хот 100 за Кралицата на Коледа тази година. Дами и господа, нейно величество, мис Марая Кери!!! :rap::bi::1000(6)::Jumpy::girl_in_love::1000(19): Разбира се, отново ще се чупят поредните рекорди. :yahoo1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Миналата Коледа Майкъл Джексън ме изненада с тая песен:

Е това е коледна песен. Текстът е малко глупав, но така пее М. Дж като дете, че направо настръхнах в колата на високите тонове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

image.png.003e2b3aa16665b673183dfcd56b4dba.png

Марая се превръща в единственият Американски изпълнител с три песни престояли минимум 14 седмици на върха на Билборд - One Sweet Day (1995-1996, 16 weeks), We belong together(2005, 14 weeks), All i want for xmas is ur big black cock(2019-2023, 14 weeks).

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , Willy каза:

?? queen $hit

image.png.b0ea5a6e3b7ab314661dd475383fc6fb.png

Самата Риана в момента е на 9то място по стрийминг в spotify, което е впечатляващо в предвид, че няма актуална музика от години. На моменти през миналата година беше дори на по горни места. 

От кариерна гледна точка, изобщо няма нужда от нови песни, при такива цифри, може да се бави колкото си иска.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , fearless` каза:

Самата Риана в момента е на 9то място по стрийминг в spotify, което е впечатляващо в предвид, че няма актуална музика от години. На моменти през миналата година беше дори на по горни места. 

От кариерна гледна точка, изобщо няма нужда от нови песни, при такива цифри, може да се бави колкото си иска.

И втора сред жените, само под мис massive releases.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 часа , Willy каза:

И втора сред жените, само под мис massive releases.

Тайлър Суифт ли имаш в предвид? Освен нея, мисля че и Ариана Гранде е пред Риана не знам кой още. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 47 минути, fearless` каза:

Тайлър Суифт ли имаш в предвид? Освен нея, мисля че и Ариана Гранде е пред Риана не знам кой още. 

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 2.01.2024 г. от 19:47, Willy каза:

 

Това е само за Нова година, иначе за Декември Ариана е пред Риана (#3 overall).

Кристина изглежда страхотно - освен килограмите, в лице също е супер свежарка. Сега ѝ е времето да се завърне. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Blueberry каза:

Това е само за Нова година, иначе за Декември Ариана е пред Риана (#3 overall).

Кристина изглежда страхотно - освен килограмите, в лице също е супер свежарка. Сега ѝ е времето да се завърне. 

Декември имаше Santa tell me, за годината е под Риана.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Willy каза:

Декември имаше Santa tell me, за годината е под Риана.

Даа, заради Санта тел ми е, но много хубаво си подлага за новата ера, която почва още този месец.

А къде видя статистиките за цялата година? Аз намерих само един сайт, ама той слага The Weeknd пред Парцалана Суифт, което е невъзможно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Blueberry каза:

Даа, заради Санта тел ми е, но много хубаво си подлага за новата ера, която почва още този месец.

А къде видя статистиките за цялата година? Аз намерих само един сайт, ама той слага The Weeknd пред Парцалана Суифт, което е невъзможно.

Ти си гледала за месечни слушатели, а това е колко различни акаунти са те слушали в последните 30 дни и са направили цялостните гледания.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, объpквам се в хилядите статистики :D Вяpно, че месечните слушатели са едно, бpой слушания дpуго, т.е. The Weeknd го слушат повече хоpа, а Туца - по-откачени... така де, отдадени.

Пpеди в Туитъp ми излизаха статистики от соpта на "Селена Гомез е най-слушаната жена от латиноамеpикански пpоизход, участвала в повече от два филма на Дисни" и гоpe-долу тогава се отказах да следя. :girl_in_love:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...