Jump to content



Поп фолк скандали (август 2023)


Препоръчани коментари

преди 6 минути, Andrew Cunanan. каза:

Култово.

Скандал за едно легло! Ето от къде се е вдъхновила Петя! ❤️ 
ДА НАПРАВИМ "В ТВОЕТО ЛЕГЛО" ХИТ НА ЕСЕН 2023!!! Айде, след "Беден в сърцето" и тя да види живот!

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Yamall каза:

"В твоето легло" е една от най-яките песни на Преслава последните години, много я обичам. ❤️ Наистина заслужаваше повече внимание.

Даже след "Пиян" насам и на мен тя ми е любимата на Преслава. Заслужаваше повече да стане хит отколкото "Сладкото зло" например, но нищо. Сигурен съм, че много хора я харесват и може би на един късен етап ще се случи нещо с нея както с "Беден в сърцето". И аз очаквах да стане огромен хит.

  • Like 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, Andrew Cunanan. каза:

3 от 4-те й песни миналата година са мегахитове.

Никой не го интересува, в рамания и трите са ФЛОПОВЕ, ама гледанията показват друго🤭🤭🤭Тръгнали те да отписват Преслава🤣

“Тая вещица проклета, нещо прави Ви сега…”

 

  • Love 1
  • drunk 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, DevilWish каза:

Даже след "Пиян" насам и на мен тя ми е любимата на Преслава. Заслужаваше повече да стане хит отколкото "Сладкото зло" например, но нищо. Сигурен съм, че много хора я харесват и може би на един късен етап ще се случи нещо с нея както с "Беден в сърцето". И аз очаквах да стане огромен хит.

Тя беше много голям хит до момента, в който излезе дуета на Мъди и Смядлена. После с излизането на Горчиви истини тотално пропадна. Но факт, че си беше един от най-големите самостоятелни хитове на 2021.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , DevilWish каза:

"Беден в сърцето" стана хит на късен етап, май и "В твоето легло" това я очаква.
Докато първата в началото не я слушах много, стана ми любима след повече от 2 години, докато "В твоето легло" ме грабна веднага. Но мисля, че я чака нещо подобно и нея. :D 
Понеже аз не съм по статиските, но сега проверих и Беден в сърцето е с 20 милиона, а В твоето легло 13. Значи Беден в сърцето е по-голям хит от Леглото по тази статистика? 

10 месеца разлика има между двете. Така че е нормално едната да има повече милиони от другата.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Emanuela.Carey каза:

Как така Магда нямала хитове? Тази песен ѝ се получи

 

Кво стана с тоя траверс? Явно след като спря тя да ни трови с гадната си персона и още по-гадната си "музика" и евтинджос напъни за кариера, мъжо й започна. Ей, няма отърване, тея са като хлебарките и ядрена война да настъпи пак някой от тях двамата ще ни тормози. Баси мамата!

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Andrew Cunanan. каза:

Кво стана с тоя траверс? Явно след като спря тя да ни трови с гадната си персона и още по-гадната си "музика" и евтинджос напъни за кариера, мъжо й започна. Ей, няма отърване, тея са като хлебарките и ядрена война да настъпи пак някой от тях двамата ще ни тормози. Баси мамата!

Ще пуска дует и тя. Тази седмица по някое време.

  • Love 1
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

аз като видя хлебарка да се разхожда у нас, заловя я и я хвърля в мивката, след това пусна водата и струята я парализира, а тя започне да се гърчи, аз със садистичен поглед я наблюдавам, а в главата ми звучи: "удави се, давай, давай, давай...".
 
 
 
 
  • Haha 2
  • Wow 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

SIGNAL.BG

Софи Маринова пострада от измамник, който успял да вземе капаро 7500 лв., представяйки се за човек от екипа й.

 

  • Haha 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

От утре мега хит? Тогава и Честит рожден ден е мега хит.

От утре е по-голям хит от кариерата на Смядлена. Да ходи да трови другите с нейната грозотия и липса на талант. Тя е оригиналния траверс на фолка.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Andrew Cunanan. каза:

От утре е по-голям хит от кариерата на Смядлена. Да ходи да трови другите с нейната грозотия и липса на талант. Тя е оригиналния траверс на фолка.

По-добре да беше казал този флопов хит, не ултра баналната От утре...

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, Emanuela.Carey каза:

Тони Стораро и Ваня - “Ах бе джанъм” - Утре

Вече мога да предположа какво ще е видеото и как ще звучи песента 🥱 

IMG-6926.jpg

Кой е този фотошоп траверс до Тони?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, DevilWish каза:

Ваня! ❤️ 

Един случай, като гледам дуетния партньор, в който ще направя изключение и ще кажа "Добре, че не е придружено от разбира се  Великова" и ще ги поздравя с песен на Ванчето! 

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...