Jump to content



Поп фолк скандали (август 2023)


Препоръчани коментари

преди 1 минута, DevilWish каза:

Най-добрата самостоятелна песен на Счетоводителката в последните 10 години заедно с "Калифорния". Да смята да изкара поне колкото нея яка песен, иначе Глория трябва да я уволни!

Специално за НАП-а!!! ❤️ 

Ми онова "Сметки във ръцете си одиторки да стискат, пак няма да ме спрат овърдрафт да искам" и то бе хит.🤣

  • Haha 3
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, DevilWish каза:

Най-добрата самостоятелна песен на Счетоводителката в последните 10 години заедно с "Калифорния". Да смята да изкара поне колкото нея яка песен, иначе Глория трябва да я уволни!

Специално за НАП-а!!! ❤️ 

Това беше по-добро, също “Ето ме”

 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Emanuela.Carey каза:

Това беше по-добро, също “Ето ме”

 

Това ми е по-слаба версия на "Смелите си имат всичко". За мен "Специално за всяка" и "Калифорния" са й най-доброто от 10 години насам. Но и тия са яки в сравнение с последните неща. 
"Ето ме" не, по-скоро "Ти си ми" ми харесва на мен.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, adorable каза:

Ми онова "Сметки във ръцете си одиторки да стискат, пак няма да ме спрат овърдрафт да искам" и то бе хит.🤣

"Само сметки искам" :D 

Песента е яка, да. След нея май няма самостоятелна. "Българи-кюфтаци" не я броя за нищо. :D 

  • Like 1
  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, adorable каза:

Едва ли са се събрали. В друг живот, тя го изпя. Чувства сигурно има, но невъзможни. Такива са Скорпионите, отщява ти се животецът от тях. Тя, клетата, Риба, е:                       

 

Е да, не са се събрали, но Доня като си я знаем вероятно би го пробвала пак дори след резила им в национален ефир. :D За мен той е любовта на живота й. Чувствата й към него са я докарвали до две съвсем крайни състояния в живота и кариерата й - да е вдъхновена, рискуваща и без да й пука дали ще се сгромоляса... и съответно пропадаща, пропила се и пропушила, губеща гласа си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, Gerganafen каза:

Важното е, че ти само коментира участията му, но не отрече, че е наркоман и пияница. :Vishenka_05:Това е достатъчно.:P

Някой да спре на Башурица интернеДа, че почти е стигнала на Гло криндж левЕла с публикациите си.

Гюрулту не е имала чак такива претенции спрямо песните си като сметачката.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

На Фатмето пък точно такъв като Зарко ѝ трябва дето се комплексира, че тя изкарва повече пари от него.
Да я заключи да не ходи по участия, да намали още продукцията и съвсем да ѝ приключи останалото от кариерата.

Не че тя разгонената не би се съгласила, но някак ме съмнява този да ѝ обърне внимание със сегашната ѝ физика.

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, SG каза:

Е да, не са се събрали, но Доня като си я знаем вероятно би го пробвала пак дори след резила им в национален ефир. :D За мен той е любовта на живота й. Чувствата й към него са я докарвали до две съвсем крайни състояния в живота и кариерата й - да е вдъхновена, рискуваща и без да й пука дали ще се сгромоляса... и съответно пропадаща, пропила се и пропушила, губеща гласа си.

Нямаше нужда изобщо да бяга от реалността точно с Благой, но... така било писано. Имат си детенце, но той не се оказа човек за нея. Тя трябваше да продължи някак напред. За мен със Заро имаха някакъв шанс. Здрави, прави млади хора, но го удариха на инат, чест и его. А така само може да се губи. Плюс това съвпадна с периода на връщането в Пайнер. Сега би било по-подходящо, но се съмнявам след случилото се. Всеки, който е имал в живота си Скорпион, знае, че те са изключително тежки, макар и страстни характери и могат да те съсипят с ината си. Самите те улягат за връзка и брак след 40. Anyway, отиваме в друга тема. Аз много искам да качи клипа на "Истинска нощ", но тя е кавър и едва ли. "Мистерия" е с 4 авторски песни и я няма в Спотифай почти, затова скоро си въртях диска, страшен албум. През ютуб ми е някак без емоция.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Че на Десислава баш в момента точно едно оттегляне ще й се отрази най-добре вместо да продължава да се излага. Да спре да си плюе на кариерата, да си спаси ако нещо е останало от гласа, пък и тъкмо да има време и за бебе 3, което даже може да вземе да комбинира с внуче 1. :D

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

WWW.FACEBOOK.COM

32 хил. преглеждания, 632 харесвания, 47 коментара, 39 споделяния, Facebook Reels от Milen Kolev: Дете казва стихотворение на баба си...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Emanuela.Carey каза:

На Фатмето пък точно такъв като Зарко ѝ трябва дето се комплексира, че тя изкарва повече пари от него.
Да я заключи да не ходи по участия, да намали още продукцията и съвсем да ѝ приключи останалото от кариерата.

Не че тя разгонената не би се съгласила, но някак ме съмнява този да ѝ обърне внимание със сегашната ѝ физика.

Тя в брадъра да не беше много фина, като влязоха двамата... Личеше си, че се обичат още. Просто той искаше тя да иде в Русе, а тя тепърва почваше пак с бясната бройка участия. Стой и карой един скорпион да те чака и да ти е в сянката, абсурд. Твърде са ревниви.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, adorable каза:

Тя в брадъра да не беше много фина, като влязоха двамата... Личеше си, че се обичат още. Просто той искаше тя да иде в Русе, а тя тепърва почваше пак с бясната бройка участия. Стой и карой един скорпион да те чака и да ти е в сянката, абсурд. Твърде са ревниви.

Биг Брадър до сега 8 години разлика и +1 бебе.

От зодии не разбирам, но щом emanuela_cvete е скорпион значи са тихи и разбрани хора 

 

  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, adorable каза:

Нямаше нужда изобщо да бяга от реалността точно с Благой, но... така било писано. Имат си детенце, но той не се оказа човек за нея. Тя трябваше да продължи някак напред. За мен със Заро имаха някакъв шанс. Здрави, прави млади хора, но го удариха на инат, чест и его. А така само може да се губи. Плюс това съвпадна с периода на връщането в Пайнер. Сега би било по-подходящо, но се съмнявам след случилото се. Всеки, който е имал в живота си Скорпион, знае, че те са изключително тежки, макар и страстни характери и могат да те съсипят с ината си. Самите те улягат за връзка и брак след 40. Anyway, отиваме в друга тема. Аз много искам да качи клипа на "Истинска нощ", но тя е кавър и едва ли. "Мистерия" е с 4 авторски песни и я няма в Спотифай почти, затова скоро си въртях диска, страшен албум. През ютуб ми е някак без емоция.

Те точно заради връщането в Пайнер са се скарали. За което в дългосрочен план видяхме, че желанието на Зарко за нейното оттегляне се оказа 50:50 обосновано. Връщането в кокошарника й помогна много за няколко години и я направи популярна за новите генерации, но същевременно беше и началото на края й. Не че той е трябвало да я кара да избира между него и кариерата си, де. Но според мен и той донякъде съжали, че я е притискал и отчасти влизането му в Брадъра беше с надежда да се съберат. Можеше ли да очаква, че оборотната тигрица по това време вече си беше хванала друго, по-младо 17-годишно боксьорче.:tease12:

Благой беше тотален rebound и само Десислава това не го видя, вероятно и до днес не го вижда. Чак и дете си направи с него... ама нищо, хубаво е, децата са си дар.

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

На Зарко не може да му се отрече,че е хот и има чувство за хумор

WWW.INSTAGRAM.COM

747 likes, 16 comments - svetlozar_savov1 on August 25, 2023: "- От къде ти е това колело? - От комшийката. - Как така о..."

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, xroflx9 каза:

На Зарко не може да му се отрече,че е хот и има чувство за хумор

WWW.INSTAGRAM.COM

747 likes, 16 comments - svetlozar_savov1 on August 25, 2023: "- От къде ти е това колело? - От комшийката. - Как така о..."

 

Не е от най-умните или начетени. Не че Деса е висока топка, де, но си е просто момче.

  • Like 4
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Gerganafen каза:

Важното е, че ти само коментира участията му, но не отрече, че е наркоман и пияница. :Vishenka_05:Това е достатъчно.:P

 

Коце е най-добрият човек, който познавам.! ❤️ 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Just_Me каза:

Еее май е докладвала клипа и са го изтрили - не го намирам 😄

Много комплексарско, но явно така е направила. Вместо да е благодарна, че името й беше сложено до солов мега хит. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , DevilWish каза:

НомЕнациите са ясни!

ТРАНС ХИТ - Твой поглед - Счетоводителката
Клип на годината - Българи-Кюфтаци
Песен на годината - Ела, Счети
Певец, Певица, Идол - Счетоводителката!
 

Оригинално сценично присъствие - Клубното турне на Българи - кюфтаци 

Успехи зад граница - Няма нужда от обяснения защо...

Оригинално медийно присъствие - За коментарите в социалните мрежи 

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , Stela каза:

Оригинално сценично присъствие - Клубното турне на Българи - кюфтаци 

Успехи зад граница - Няма нужда от обяснения защо...

Оригинално медийно присъствие - За коментарите в социалните мрежи 

Песен и клип на столетието - Счеводителката - Река на любовта
Прическа на столетието - Счетоводителката с розовата коса
Хит на България за 2023 - Българи-кюфтаци - новият химн!

  • Haha 4
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...