Jump to content

Поп фолк скандали (август 2023)


Препоръчани коментари

преди 10 минути, Emanuela.Carey каза:

А те понеже на Дориното семейство парите са изкарани с вадене на картофи и копаене.
Свободни финанси за клипове, композитори и световни пътешествия - дори когато Дора е безработна.

Баща ѝ е бил шеф на охраната на Жоро Илиев, бил е и общински съветник. Със сигурност не е прост и почтен бизнесмен.

Не съм знаел тези подробности. Ами тогава какво ги говорим, като всички са един дол. За мен Цветелина не е някакъв глас, просто е от музикално семейство. Да, на фона на Андреа е Моцарт, но за мен лично Цура е от типа гласове като Джена, които са дразнещи за слушане. След като има пари и талант, Цветелина можеше да направи нещо много повече от това да бъде една обикновена мутреса на заточение в Дубай и парадираща с марки. Тя дори като личност е скучна и не буди интерес. А на Андреа уроците са да се отърсва от миналото и да спре да си търси виновници. Кацва едно нещо веднъж, ама да го казва като хората и оттам нататък делата да говорят. Тя се кара с Пайнера, после се сдобри. Нещо я мъчи, то си личи. Някой да й спре достъпа до клубове, докато не се съвземе.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, LeBron каза:

phpctw7cm_800x*.jpg?itok=gts4kWPo

Благодаря, че си постнал тази снимка на Андреа в лице, ето ти снимка и на АНдреа в гръб:
andrea-bauu(1).jpg

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

Крайно време е да сменим темата!
@adorable ето какво ме релаксира и успокоява.

Untitleвфвффввфd-1.jpg

А мен явно това лято спасението ми е в Милица. Твърде изтъркани са нашите.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Пак ще повторя, че не твърдя, че Глория е била първата с мутра, нито пък че изначало е имала кариера благодарение на мутрата - разбира се, че не! Но реално точно при нея го видяхме за първи път този конкретен модел на любимата й Цеца, който после баш Янева преповтори, но вече съвсем хардкор безскрупулно. Много неща не са ясни на публиката, не твърдя, че са ясни в пълния си вид и на мен, но колкото повече време минава, толкова повече истини излизат наяве - и то не само благодарение на кризите на разни като Андреа. Въпросната Дора може и да е започнала нейния си вариант на това, което Троянската кобила подхвана първа, но просто никой не може да надмине щетите, които в последствие Цветелина Янева нанесе. Не мисля да влизам в подробности, но всеки може да си припомни сам за себе си кои бяха основните фактори, които подсказаха спада на жанра още между 2010 и 2016 - е, не е трудно да се навърже 2 и 2 и да се схване, че докато ние сме се карали за Преслава и Галена друга една умело се възползвала, че всичко ще им те припише на тях и надцакването им, за да си оформи картинката така, както тя си я искаше да бъде. ;)

преди 58 минути, LeBron каза:

Имаше един клип ciganka, но явно е изтрит.😂
Каквото и да си говорим обаче, тя и Яница имат най-силните glow up в историята.
2012 беше тотален рефреш на кариерата й. От там вече нямаше слабо.

 

И аз много го търсих баш този евъргрийн ciganka, за да го постна него, но явно най-накрая е уредила да го изтрият. :D

Галена наистина имаше завидно израстване, не и без благодарение на много пари, разбира се. В някои отношения винаги ще харесвам голяма част от продукцията й и ще стоя зад някои от защитите си към нея през годините, но е жалко до каква степен славата и парите накараха и нея да си позволява повече от допустимото. Да беше за световен бизнес примерно, да кажеш, че има някакъв смисъл, а то е за някаква си българска чалга.😆

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, SG каза:

но просто никой не може да надмине щетите, които в последствие Цветелина Янева нанесе. Не мисля да влизам в подробности, но всеки може да си припомни сам за себе си кои бяха основните фактори, които подсказва спада на жанра още между 2010 и 2016 - е, не е лесно да се навърже 2 и 2 и да се схвана, че докато ние сме се карали за Преслава и Галена друга една умело се възползвала, че всичко ще им те припише на тях и надцакването им, за да си оформи картинката така, както тя си я искаше да бъде. ;)

Може ли да разкажеш малко повече?

преди 2 минути, Emanuela.Carey каза:

Съмнява ме от вилата ѝ в Дубай да тъжи за атмосферата на Илюжън и механа Вълчан Войвода.

Тоя живот като затворник е доста тъжен ппц.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Emanuela.Carey каза:

Ето го цялото интервю на Дора което предизвика сеизмични трусове в Рамания

 

Абе, Бритни какво заболяване има? Андреа май има същото. Визуално много си приличат. 🤔

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, LeBron каза:

Какво ли е чувството да имаш хита на годината, но да не можеш да видиш как хората пеят песента ти и да усетиш любовта на феновете си? 

 

Трябва да питаш Андреа, която никога не е имала хита на годината в кариерата си, благодарение на себе си, а не на Азис.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 50 минути, LeBron каза:

Извинявай, обаче Янева има ужасен глас. Пее на нос и звучи като умиращ вълк. 
А какви интриги и мръсни номера е правила Андреа?

neeBcka e Haū-npexBa/\eHama neBa4ka. caMo guoH, Apua u na/\oMa ca no-3/\e

преди 20 минути, adorable каза:

А мен явно това лято спасението ми е в Милица. Твърде изтъркани са нашите.

Tu ga Bugu6

преди 13 минути, Andrew Cunanan. каза:

на ви чалга, дето звучи като 2023-та и като чалга.

Bax, nee 3a Moqma Maxa/\a

  • Like 1
  • Love 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, Andrew Cunanan. каза:

От кой щанд от Илиянци е взела дрехите? Всичко изглежда като проект по "Домашен Бит и техника" на 4-то класник от осморазрядно провинциално училище в затънтено и забравено от бога село.

Андреа и харизма са две неща, дето не съществуват в една вселена 😘 

Пускаме запитване и чакаме включване от весдесъщия експерт по темата Илиянци. 

 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Emanuela.Carey каза:

Ето го цялото интервю на Дора което предизвика сеизмични трусове в Рамания

 

тъпа путка е. едно е да направиш кавър, друго е да откраднеш песен, а тя ги използва като взаимнозаменяеми определения. И половината от хитовете й са кавъри на Андруша - Само мой, Дай ми всичко, Излъжи ме, Късай етикета и други. Точно тя да си отваря устата да коментира тази тема е смешно.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, LeBron каза:

Тоя живот като затворник е доста тъжен ппц.

spacer.png

преди 5 минути, LeBron каза:

Абе, Бритни какво заболяване има? Андреа май има същото. Визуално много си приличат. 🤔

Бритни насилствено е друсана с наркотици, за да бъде послушна.

Андреа насилствено си разрежда пиенето (понякога).

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, Andrew Cunanan. каза:

Благодаря, че си постнал тази снимка на Андреа в лице, ето ти снимка и на АНдреа в гръб:
andrea-bauu(1).jpg

Тук се налага да цитираме различна експертка. 

Ми тя любовта е сляпа. 

 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Emanuela.Carey каза:

Ето го цялото интервю на Дора което предизвика сеизмични трусове в Рамания

 

O/\e, Ma mq MHoGo /\yga, gpycaHa u/\u u gBeme 😳🫣😞 cynep 3abap3aHo npuka3Ba

  • Like 1
  • Haha 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, Andrew Cunanan. каза:

Андреа е дала между 60 и 70 000 лева за клипа на "Повече от думи". ☠️

Нулите след 70 няква правописно-печатна грешка ли са, или Андреева пак си фантазира новини от измерението Екс? 

 

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 51 минути, Andrew Cunanan. каза:

Трябва да питаш Андреа, която никога не е имала хита на годината в кариерата си, благодарение на себе си, а не на Азис.

Скъпа,не подценявай Дорис иначе ще ти пратя Дион да те пресрещне в някоя тъмна уличка!

 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, xroflx9 каза:

Скъпа,не подценявай Дорис иначе ще ти пратя Дион да те пресрещне в някоя тъмна уличка!

 

По погрешка не си постнал Как ти стои/Да те прежаля/Сен тропе?

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , LeBron каза:

Може ли да разкажеш малко повече?

Тоя живот като затворник е доста тъжен ппц.

Не мога да твърдя нищо със сигурност, защото не съм бил пряк свидетел, затова както казах всеки тук сам може да си направи като преценка какви неща се случиха в жанра в онзи период и до каква степен е било възможно причината за тези неща да не е била само крайната борба между Преслава и Галена.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...