Jump to content



Поп фолк скандали (август 2023)


Препоръчани коментари

От 5.08.2023 г. от 13:29, Sunlight каза:

А пък аз бях на концерт на Никос Вертис. Беше  нещо уникално и незабравимо, което ще помня. 

Също и на участия на Коце в различни градове това лято и срещите бяха уникални. 

Коце го върнаха  и по  Планета вече. Въртят го с всичките му клипове. 

Зайке ти ли си? 

  • Like 2
  • Haha 1
  • Hug 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Emanuela.Carey каза:

Истинския враг на Меди не е Галин или Фики, а самата Джуджа Софийска

IMG-6895.jpg

Не знам, ама песента на Меди е в пъти по-добра, от тази на Джордан. Като музика, текст, изпяване, всичко. Най-доброто предложение от мъжете това лято. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Stela каза:

Най-доброто предложение от мъжете това лято. 

Мъжете са слабото звено в поп-фолка и никога не са имали добри предложения.

Затова някои от тях сложиха перуки и се наредиха на опашка при колежките.

 

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, pacho каза:

 

Леля Папаризу 20 години си знае една визия само и тя като любимката ти. Елени има всичко за световна звезда. ❤️ 

Хубаво че са изпяли и песен на Карлеуша!

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Willy каза:

Леля Папаризу 20 години си знае една визия само и тя като любимката ти. Елени има всичко за световна звезда. ❤️ 

Хубаво че са изпяли и песен на Карлеуша!

 

Къде я пеят точно, нещо не я чувам тая песен. Има едно малко сепмълче от друга песен на Карлеуша, ама нищо чудно тя да го е крала.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, pacho каза:

Къде я пеят точно, нещо не я чувам тая песен. Има едно малко сепмълче от друга песен на Карлеуша, ама нищо чудно тя да го е крала.

Обърках песните докато изгледах целия клип и забравих от коя има откъс. Иначе 100% е гръцки оригинала.

 

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Willy каза:

Леля Папаризу 20 години си знае една визия само и тя като любимката ти. Елени има всичко за световна звезда. ❤️ 

Хубаво че са изпяли и песен на Карлеуша!

 

То не и като другото Ленче да не надянало костюмчето от Евровизията, само дето покрай прахта е изтупала и червената боя ;) 

Link to comment
Сподели в други сайтове

След дългогодишни опити Десислава най-накрая си постигна целта да се докара до ниво Глория и Ивана  Даже аз не очаквах чак такъв провал. Това дори обоснованите ми теории за ниската гледаемост през август не могат да го защитят.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 58 минути, SG каза:

След дългогодишни опити Десислава най-накрая си постигна целта да се докара до ниво Глория и Ивана  Даже аз не очаквах чак такъв провал. Това дори обоснованите ми теории за ниската гледаемост през август не могат да го защитят.

Хит е! Най-големият й в кариерата й!

  • Like 2
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, SG каза:

След дългогодишни опити Десислава най-накрая си постигна целта да се докара до ниво Глория и Ивана  Даже аз не очаквах чак такъв провал. Това дори обоснованите ми теории за ниската гледаемост през август не могат да го защитят.

6mo c /\o60, Be, ko e cmaHa/\o

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, SG каза:

След дългогодишни опити Десислава най-накрая си постигна целта да се докара до ниво Глория и Ивана  Даже аз не очаквах чак такъв провал. Това дори обоснованите ми теории за ниската гледаемост през август не могат да го защитят.

Песента е хубава какво те бъркат гледанията? Кючеците с по 14 милиона да не би да са по-качествени.

Такава гледаемост като преди години все по-малко изпълнители ще виждат. Ютуб умира като платформа за слушане на музика.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 45 минути, FikLena каза:

Слушаме ли хита на лятото 23 ?

 

 

Ако това е хит на лятото, по-добре изобщо да няма лято!

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , pacho каза:

 

Това еквивалента на Ванча и Глора ли е на обща снимка?
Елени репрезентира стил и класа, а другата - сигурно е някаква рандъм жена, работеща на щанд в гръцкото Илиянци?

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Willy каза:

Леля Папаризу 20 години си знае една визия само и тя като любимката ти. Елени има всичко за световна звезда. ❤️ 

Хубаво че са изпяли и песен на Карлеуша!

 

Колко мило от страна на Карлеуша да снима българската си колежка Камелия в този клип. Жалко, че Камзи реши да рисъйкълне същата визия и за едни награди на Планета в НДК-то на културата.

image.png.813569cf0f4b43cc7c85c3abd094fe2b.png41c477800.jpg

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

FB.WATCH

😮Мъжът, който плати 650лв за пържоли на морето хвърля пачки по стотачки на Фолк Звездата Райна и нейният балет.🔥

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, asylum каза:

6mo c /\o60, Be, ko e cmaHa/\o

Десислава си прецака кариерата.

преди 1 час, Emanuela.Carey каза:

Песента е хубава какво те бъркат гледанията? Кючеците с по 14 милиона да не би да са по-качествени.

Такава гледаемост като преди години все по-малко изпълнители ще виждат. Ютуб умира като платформа за слушане на музика.

За гледаемостта да, и аз го повтарям. Но Доня премиера на клип под 100k не е имала от 2016. Дразнещото е, че някои фенове виждаме накъде отиват нещата при нея още от 2018, но тя продължава да си живее в розовия свят със стотиците заслепяващи участия.

Стигаме до този момент в кариерата й тъкмо послучай 20 години от напускането на Пайнер. Две съвсем крайни точки - когато сама се издигна и когато сама се довърши.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, SG каза:

Десислава си прецака кариерата.

За гледаемостта да, и аз го повтарям. Но Доня премиера на клип под 100k не е имала от 2016. Дразнещото е, че някои фенове виждаме накъде отиват нещата при нея още от 2018, но тя продължава да си живее в розовия свят със стотиците заслепяващи участия.

Стигаме до този момент в кариерата й тъкмо послучай 20 години от напускането на Пайнер. Две съвсем крайни точки - когато сама се издигна и когато сама се довърши.

G/\ynocmu. no-gobpe He e bu/\a. Ekcmpa cu e u c pea/\Hu G/\egaHuq

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...