Jump to content



Поп фолк скандали (юли 2023)


Препоръчани коментари

Не знам дали сте го коментирали, но Андреа издава ПЛОЧА с най-големите си хитове. Най-накрая една чалгарка да е в тон с тенденциите, а не просто да пусне CD колкото да има там нещо. Само че цената е безумна за Бг винил.

  • Like 2
  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Fast каза:

Чак сега ме зариби. Grower е. Жалко че не се очертава да бъде хит. 334к за два месеца. Според мен Мария не е готова за собствен канал.

 

Tq u B kypHuka mo/\koBa cu Moje6e

преди 54 минути, xroflx9 каза:

По-добрата Мата Хари!

 

 

 

  • Haha 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, SG каза:

Не знам дали сте го коментирали, но Андреа издава ПЛОЧА с най-големите си хитове. Най-накрая една чалгарка да е в тон с тенденциите, а не просто да пусне CD колкото да има там нещо. Само че цената е безумна за Бг винил.

Мисля че никога не са издавали чалга на плоча преди, може би защото чалгата има анти-соц вайб, и не искат да ги свързват с Балкантон и естрадажиите. Само фенове са си правили разни експерименти. Наистина е революционно. Тя винаги е залагала на неконвенционални решения.

Аз пък искам Блурейка с всичките й клипове.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Fast каза:

Мисля че никога не са издавали чалга на плоча преди, може би защото чалгата има анти-соц вайб, и не искат да ги свързват с Балкантон и естрадажиите. Само фенове са си правили разни експерименти. Наистина е революционно. Тя винаги е залагала на неконвенционални решения.

Аз пък искам Блурейка с всичките й клипове.

Плочи не се издаваха вече 90-те. Сега го вадят за изгъзица.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, SG каза:

Не знам дали сте го коментирали, но Андреа издава ПЛОЧА с най-големите си хитове. Най-накрая една чалгарка да е в тон с тенденциите, а не просто да пусне CD колкото да има там нещо. Само че цената е безумна за Бг винил.

В чужбина има тренд да си купуват грамофони и да слушат плочи - но най-вече поп и инди слушателите.

Не знам някой фен на Андреа дали ще си го купи освен за колекционерска стойност.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, Fast каза:

Мисля че никога не са издавали чалга на плоча преди, може би защото чалгата има анти-соц вайб, и не искат да ги свързват с Балкантон и естрадажиите. Само фенове са си правили разни експерименти. Наистина е революционно. Тя винаги е залагала на неконвенционални решения.

Аз пък искам Блурейка с всичките й клипове.

То баш това, че си мислят, че винила е соц показва, че в чалгата почти никога не е имало изпълнители с усет и главно екипите им са ги правили това, което са били. Андреа действително е една от малкото, които като че имат поглед над нещата. Тя ако беше с всичкия си (ако близките й помогнеха да е с всичкия си) щеше вече да се е превърнала в егати звездата за България. И ако не се опитваха да я спъват толкова, де.

преди 9 минути, Emanuela.Carey каза:

В чужбина има тренд да си купуват грамофони и да слушат плочи - но най-вече поп и инди слушателите.

Не знам някой фен на Андреа дали ще си го купи освен за колекционерска стойност.

Почти всичко в по-развитите страни вече се издава на плоча. И се купува. Този носител дори беше обявен за най-продаван.

Не бива да се подценява чалга фена. Особено на по-старите имена. Ако Десислава издаде плоча, пък дори и пълна с днешните й пропадняшки песни- ще си я купя, стига да е на приемлива цена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

@DarkChild Е какво, кой нормален Десов не би си купил да послуша на грамофона LP с Брутален, Party Animals, Kemano Basal e Romenge и Нотариално заверен, с някаква ковренска обложка като бонус? Имам чувството, че този носител дори е създаден специално за такива песни, същинска наслада за душата.:heart:

  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

надувайте хита!

Аз пеейки хита "Сънувах те" на Деси Слава.
image.jpeg.a057d2ebea22f1a112c52d7012a7f184.jpeg

И се питам - сънувах ли, че го обърнах така?

  • Haha 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DevilWish каза:

Аз пеейки хита "Сънувах те" на Деси Слава.
image.jpeg.a057d2ebea22f1a112c52d7012a7f184.jpeg

И се питам - сънувах ли, че го обърнах така?

На друг вид микрофон си пяла миличка!

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

SIGNAL.BG

Преди десетина дни певицата Андреа пусна кавър на сръбската песен Dzanum, в която се разказва за болката, която няма с кого да споделиш, и за самотата.

 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Йониту как захапа чалгата и Сиромахов с него голямо чоплене :D

"Галин ги завзима" :D

Не я харесва чалгата ама май си я следи яко тоя баламурник и им завижда, че изкарват повече от него :D

 

  • Like 4

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...