Jump to content



Поп фолк скандали (юли 2023)


Препоръчани коментари

преди 9 минути, DevilWish каза:

Галена заплашвала Стефифешън? Че защо? Толкова добре пее нейните песни!

WWW.VBOX7.COM

Стефифешън пее На две големи на Галена

 

ами точно затова.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DarkChild каза:

ами точно затова.

Вместо да помоли за дует, тя заплашва! Безсрамница!

WWW.VBOX7.COM

Стефифешън пее Майка Индия на Борис Дали и Галена

 

  • Haha 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DevilWish каза:

Вместо да помоли за дует, тя заплашва! Безсрамница!

WWW.VBOX7.COM

Стефифешън пее Майка Индия на Борис Дали и Галена

 

Ще я моли. Галош да се моли да стане рекламно лице на нейната марка.

  • Thanks 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DarkChild каза:

Ще я моли. Галош да се моли да стане рекламно лице на нейната марка.

Трябва! Че Стефифешън е модна икона и певица на Балканите! Само така може да достигне истински МЕГА ХИТ.

WWW.VBOX7.COM

Стефифешън пее Нали ти казах на Магда

 

  • Like 1
  • drunk 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Без бъзик ама някои от дрехите на Стефифешън бяха изпреварили времето си. Този шарен, бонбонен стил се наложи много в световен мащаб в последвалите години.

Искаме Стефи да изпее този хит на новата лидерка!

  • Like 2
  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, DevilWish каза:

Галена заплашвала Стефифешън? Че защо? Толкова добре пее нейните песни!

WWW.VBOX7.COM

Стефифешън пее На две големи на Галена

 

Доколкото виждам върти едни и същи неща в кръг. Някакъв магазин за техника имал да й доставя стока от 2020та, говори за съседите си, копи пейства глави върху кропките си, и размахва някакви цени по несвързан начин. Последно бях чувал за нея, когато се оплакваше, че Лили Иванова й свалила канала през 2014 или 2015 не помня точно, но тогава постингите й сякаш бяха по-адекватни. Има нещо гнило. Според мен се въздържайте да прикачвате клипчетата й за известно време. Ако някой е от Варна да каже какво е състоянието й.

  • Sad 1
  • drunk 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, SG каза:

Без бъзик ама някои от дрехите на Стефифешън бяха изпреварили времето си. Този шарен, бонбонен стил се наложи много в световен мащаб в последвалите години.

Искаме Стефи да изпее този хит на новата лидерка!

Е, сега..... ще превърне тази песен в истински хит ако я изпее, дали ще иска? Тя най-много обича да пее Глория, аз очаквам да се стегне и да изпее "Най-добрите" и дуета с Тони Дачева.
Много ме кефи как изговаря тук думите:

WWW.VBOX7.COM

Стефифешън пее Нали ти казах на Магда

Не съм от тУУУУУк, аз съм влюбена вЪВ дрУууууУУУУгггггггг
Пранзит? (rofl) Неееееееееееееееееееееееееееее!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 1
  • drunk 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Fast каза:

Доколкото виждам върти едни и същи неща в кръг. Някакъв магазин за техника имал да й доставя стока от 2020та, говори за съседите си, копи пейства глави върху кропките си, и размахва някакви цени по несвързан начин. Последно бях чувал за нея, когато се оплакваше, че Лили Иванова й свалила канала през 2014 или 2015 не помня точно, но тогава постингите й сякаш бяха по-адекватни. Има нещо гнило. Според мен се въздържайте да прикачвате клипчетата й за известно време.

Тя ли е свалила канала й? В ютуб е заглушила всичките си изпълнения, за това от vbox7 😮 
Трябва на ново да се качат тези клипове там със звук, за да може да се наслаждаваме на стил и класа from Стефифешън! ❤️ 
Е, как да се въздържаш като чуеш този глас? Ти пък сега.... :D 

  • Love 1
  • drunk 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DevilWish каза:

Тя ли е свалила канала й? В ютуб е заглушила всичките си изпълнения, за това от vbox7 😮 
Трябва на ново да се качат тези клипове там със звук, за да може да се наслаждаваме на стил и класа from Стефифешън! ❤️ 
Е, как да се въздържаш като чуеш този глас? Ти пък сега.... :D 

В онези години беше на равнище с Джорджано да кажем, но си мисля, че в момента има нещо повече, и не е много за майтап..

  • Like 1
  • drunk 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Fast каза:

В онези години беше на равнище с Джорджано да кажем, но си мисля, че в момента има нещо повече, и не е много за майтап..

Искаш да кажеш, че има психически проблем? Между другото тук има интервю с нея и оная негърка я пита
Коя ти е любимата певица? - Глория

Негърката - Глория ЕСТЕФАН?
Стефи - само ГЛОРИЯ!!!

 

  • Thanks 1
  • drunk 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лили Иванова е отразила Стефифешън!?

Никога не спира да е скандална и във вихъра си, chalga girls could only wish!

WWW.BGDNES.BG

Лили Иванова публикува предизвикателни снимки! Естрадната прима шашна своите последователи с разголени снимки, на които позира в специална фотосесия по силно...
  • Like 1
  • Love 1
  • drunk 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, DevilWish каза:

Искаш да кажеш, че има психически проблем? Между другото тук има интервю с нея и оная негърка я пита
Коя ти е любимата певица? - Глория

Негърката - Глория ЕСТЕФАН?
Стефи - само ГЛОРИЯ!!!

 

 

Screenshot_20230716-155905.png

  • Haha 1
  • Sad 1
  • drunk 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Emanuela.Carey каза:

И на мен ми стана странно че Галс точно там би участвала, но защо ще я обявява за гост иначе?

Също видях че и двете се следват в инстаграм.

Тя Ивка беше обявила че е правила интервю с Галена в Плаза, ама в крайна сметка не качи нищо :D Ако е вярно че Галена не е била в подкаста...и тва тихомълком ще се покрие.

Иначе се следват отдавна, че се знаят от години - тя Ивка сигурно откакто се помни ходи по участия на Галена и на Преслава.

  • drunk 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, SG каза:

Лили Иванова е отразила Стефифешън!?

Никога не спира да е скандална и във вихъра си, chalga girls could only wish!

WWW.BGDNES.BG

Лили Иванова публикува предизвикателни снимки! Естрадната прима шашна своите последователи с разголени снимки, на които позира в специална фотосесия по силно...

Тая бабка ми е много анти, да вземе да се облича като за възрастта си вече, какво ми излиза на 90 години по-пу*ка... 🤮

  • Haha 1
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Just_Me каза:

Тя Ивка беше обявила че е правила интервю с Галена в Плаза, ама в крайна сметка не качи нищо :D Ако е вярно че Галена не е била в подкаста...и тва тихомълком ще се покрие.

Иначе се следват отдавна, че се знаят от години - тя Ивка сигурно откакто се помни ходи по участия на Галена и на Преслава.

Аз съм гледал някои от подкастовете й където има интересни гости, и като стане на въпрос Галена или Преславаз винаги изтъква, че харесва Преслава повече като изпълнител, но Галена като жена или нещо от сорта. Сигурно се е изкефила. :D

  • drunk 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Според статистиките на изпълнителите в Spotify, Турция е втория най-голям консуматор на българска чалга (след България разбира се).

Като Азис е единствения с по-голяма турска аудитория, от колкото българска в платформата.

Въпреки множеството колаборации и опити, при никой наш изпълнител Сърбия не фигурира като Топ 5 слушателска аудитория.

  • Like 1
  • drunk 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, DarkChild каза:

Ще я моли. Галош да се моли да стане рекламно лице на нейната марка.

А СтефиФешън на Бейонд, белким продажбите на втората стигнат първата!

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, BobiTo каза:

Тая бабка ми е много анти, да вземе да се облича като за възрастта си вече, какво ми излиза на 90 години по-пу*ка... 🤮

На Анелия е 90 годишна катеричката, а тази на Лили И. е на 40 години.

  • Haha 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, BobiTo каза:

Тая бабка ми е много анти, да вземе да се облича като за възрастта си вече, какво ми излиза на 90 години по-пу*ка... 🤮

Не мисля, че някой е длъжен да се облича по определен начин. Пък и тя знае, че като се прави на млада тигрица ще разбуни духовете.

Да не говорим, че когато наистина е била млада не е имала толкова опции, затова сега компенсира. :D I mean... тук е на 20 и нещо.

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, DevilWish каза:

Да направи дует с нея. Но дали ще иска? Стефифешън е недостижима за дуети ... жена!
Само ГЛОРИЯ е достойна за дует със Стефифешън! Тя не иска друга дуетна половинка!

Стефифешън Day ❤️ 

Email:

преди 1 час, DarkChild каза:

Ще я моли. Галош да се моли да стане рекламно лице на нейната марка.

KozHkypeHzuq ca, Ha/\u u Ga/\ka uMa MogHa /\uHuq

преди 1 час, Fast каза:

Доколкото виждам върти едни и същи неща в кръг. Някакъв магазин за техника имал да й доставя стока от 2020та, говори за съседите си, копи пейства глави върху кропките си, и размахва някакви цени по несвързан начин. Последно бях чувал за нея, когато се оплакваше, че Лили Иванова й свалила канала през 2014 или 2015 не помня точно, но тогава постингите й сякаш бяха по-адекватни. Има нещо гнило. Според мен се въздържайте да прикачвате клипчетата й за известно време. Ако някой е от Варна да каже какво е състоянието й.

uMeū/\:

cekupama 😞

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...