Jump to content

Апел за бан към @Lelqtian


Препоръчани коментари

преди 1 час , DarkChild каза:

Абе излезте на по едно кафе и ЦИГАРКА и се разберете като хората.

@Fast @Lelqtian послушайтe го! ❤️ Мисля, че можете да стигнете до консенсус. Било - каквото било, забравете го.
На времето и ние правихме страшни скандали и какво ли не сме си казвали във форума, но и това ще отмине... Всяко нещо с времето си.
@asylum Дал съм линк на колегите, всеки ще си каже мнението. И предполагам, че ще затворим темата, то няма какво друго да се направи, но за всеки случай трябва и другите модератори да изкажат мнението си. Тагвам ги и тук - @meleto @Stela @Willy @pechenko колеги, вие сте! :D 
 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 44 минути, THE IIconic каза:

Помниш ли на времето НИЕ какви скандали правехме! Темата със снимки на фалОса ти беше топ и една друга... 😂

Имаше рекордни посещения за денонощие. ☠️

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Gerganafen каза:

Ама вярно си усложнявате живота с някакви "проблеми" с непознати хора от едно виртуално общество. Фаст, опитай се да признаеш миналите си грешки и погледнеш всичко от една по-хумористична страна. Едно "Ми да, БКХ съм, хахаха" май би било напълно достатъчно за да приключи цялото това нещо.

Честно казано ако не ме връщаше за преразглеждане непрекъснато, без да има осветлени причини за това, отдавна щях да съм забравил, че някога сме имали конфликти. Аз винаги правя опити да си поправя грешките, макар и да не го изразявам открито. Тук проблема не е в самият прякор, а начина по който го използва, за да се върне към първата си точка, че съм "лицемерен" (в определени среди БХК погрешно се възприема като организация, която само говорили и нищо не вършили) съответно не съм ставал за човек и прочие. На всичкото отгоре го прави супер натрапно, и точно това е най-неприятната част. Представи си че имаш колега, който непрекъснато чака да стъпиш погрешно, за да те унижава пред всички останали. Това ми е на главата пет години. Външно не ми пука, но на подсъзнателно ниво подобни неща се отразяват страшно зле. Ненужна жестокост. И за такъв стожер против лицемерието, често съм го хващал да нарушава собствените си стандарти, пр. изразявва подкрепа за транс общността, докато междувременно прави транс шегички, но не съм отварял темата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Цитат

Апелирам да бъде баннат от форума за поне 1 до 2 години като компенсация за извършеното от него.

Безмълвен съм.

Два пъти прочетох "чаршафа" на Fast. Не виждам нарушения (ако е имало такива, са поставени точки), а евентуален личностен конфликт и опит за вендета.

Форумът има правилник, според който @Lelqtian не е събрал нужните точки за бан, камо ли за 1 до 2 години. Апели за банване звучат като разчистване на сметки. Извадете оръжията, драги, дайте да отсреляме неудобните! @Fast,  злопаметността е отрова.  

Компенсация?

Никой няма да бъде банват. Че Кондома ни побъркваше и за всичките вреди получи едногодишен бан, а ти насърчаваш двугодишен за лична компенсация. Правилата не предвиждат "лични" компенсации, защото гледат в общ план, а не в индивидуален. Какво ще се случи ако всяка претенция бъде съобразена? Въобще ще остане ли някой без бан?

Утре някой ще каже, че е получил сърцебиене от @asylum (щото нали пише неустоимо, особено като постне нещо на Екстра-та) и заради това да го баннем. Разберете, че тук не е бюро по разрешаване на емоционални проблеми. И няма как да бъде. Понякога прехвърляме проблеми онлайн, а друг път в обратната посока. Тук дори не е налице личностна война, тъй като и двамата сте анонимни. Никой никого не застрашава.

@Fast ако не искаш да четеш коментарите на @Lelqtian - има опция (доколкото разбрах не си се възползвал или го дебнеш дали не те коментира) за скриване на всичките му коментари. В случай, че се чувстваш потиснат, съвсем добронамерено ти препоръчвам да направиш почивка от форума по свое усмотрение.  

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, meleto каза:

Безмълвен съм.

Два пъти прочетох "чаршафа" на Fast. Не виждам нарушения (ако е имало такива, са поставени точки), а евентуален личностен конфликт и опит за вендета.

Форумът има правилник, според който @Lelqtian не е събрал нужните точки за бан, камо ли за 1 до 2 години. Апели за банване звучат като разчистване на сметки. Извадете оръжията, драги, дайте да отсреляме неудобните! @Fast,  злопаметността е отрова.  

Компенсация?

Никой няма да бъде банват. Че Кондома ни побъркваше и за всичките вреди получи едногодишен бан, а ти насърчаваш двугодишен за лична компенсация. Правилата не предвиждат "лични" компенсации, защото гледат в общ план, а не в индивидуален. Какво ще се случи ако всяка претенция бъде съобразена? Въобще ще остане ли някой без бан?

Утре някой ще каже, че е получил сърцебиене от @asylum (щото нали пише неустоимо, особено като постне нещо на Екстра-та) и заради това да го баннем. Разберете, че тук не е бюро по разрешаване на емоционални проблеми. И няма как да бъде. Понякога прехвърляме проблеми онлайн, а друг път в обратната посока. Тук дори не е налице личностна война, тъй като и двамата сте анонимни. Никой никого не застрашава.

@Fast ако не искаш да четеш коментарите на @Lelqtian - има опция (доколкото разбрах не си се възползвал или го дебнеш дали не те коментира) за скриване на всичките му коментари. В случай, че се чувстваш потиснат, съвсем добронамерено ти препоръчвам да направиш почивка от форума по свое усмотрение.  

 

Компенсация за дългия емоционален тормоз, изразяващ се в търчене след постовете ми и опити за уронване на престижа, и атакувайки личността ми, може би? Не е задължително да е точно 1 или 2 години, може и по-малко, стига да се предприеме някакво действие. Аз не съм злопаметен, не се опитвам да разчиствам сметки, а да си извоювам някаква гаранция, че въпросния потребител няма да е наоколо поне за известно време, или най-малкото поне да не ме споменава, защото заради наслагванията през годините откровено ми действа травмиращо. Като че ли съм длъжен да се отчитам пред него какво пиша и какви позиции заемам. Страшно натоварващо е. Омръзна ми да стъпвам на пръсти. Сам е правил призиви, че "няма да ме остави" и че "няма да му писне" с които е демонстрирал, че никога няма да спре, нито вижда проблеми в действията си. Според мен потребителите трябва да имат защита, когато се чувстват таргетирани . Извън този казус, цялостно нямам проблеми с форума, екипът и останалите, а ми се струва глупаво да напускам заради конкретен потребител. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Fast каза:

Компенсация за дългия емоционален тормоз, изразяващ се в търчене след постовете ми и опити за уронване на престижа, и атакувайки личността ми, може би? Не е задължително да е точно 1 или 2 години, може и по-малко, стига да се предприеме някакво действие. Аз не съм злопаметен, не се опитвам да разчиствам сметки, а да си извоювам някаква гаранция, че въпросния потребител няма да е наоколо поне за известно време, или най-малкото поне да не ме споменава, защото заради наслагванията през годините откровено ми действа травмиращо. Като че ли съм длъжен да се отчитам пред него какво пиша и какви позиции заемам. Страшно натоварващо е. Омръзна ми да стъпвам на пръсти. Сам е правил призиви, че "няма да ме остави" и че "няма да му писне" с които е демонстрирал, че никога няма да спре, нито вижда проблеми в действията си. Според мен потребителите трябва да имат защита, когато се чувстват таргетирани . Извън този казус, цялостно нямам проблеми с форума, екипът и останалите, а ми се струва глупаво да напускам заради конкретен потребител. 

Всеки може да твърди, че е бил под емоционален тормоз. Ето, аз бях тормозен от  @Willy. Непрекъснато ме трашва, когато кажа нещо за пресвета Галена. Може би трябва да го банна за всички години, в които ме потиска. Не се бях сещал? Да не съм зъл, няма да искам 2 години затвор, само 364 дни. Не държа да е точно година или повече. Може по-малко.

Не съм злопаметен, но си пазя линкове с основните моменти, когато Уили ме тормози. Не спира да пише след мен, че съм смешник, заради позициите ми спрямо Галена. Освен това ме обсъжда с други фенове на Галена, като ме наричат некомпетентен, защото се съмнявам в гледанията й. Често с присмех казват, че си падам по фейк звездици като Лидия. 

Форумът е за да общуваме помежду си. Цитатите са позволени. Ако желаеш, можеш да направиш private клуб, в който да пишат само поканени от теб. Така ще можеш да постигнеш уединението, което искаш. 

Не съм казвал да напускаш. Тласкам те към това да преосмислиш цялата ситуация. Смятам, че си се фиксирал.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, meleto каза:

Всеки може да твърди, че е бил под емоционален тормоз. Ето, аз бях тормозен от  @Willy. Непрекъснато ме трашва, когато кажа нещо за пресвета Галена. Може би трябва да го банна за всички години, в които ме потиска. Не се бях сещал? Да не съм зъл, няма да искам 2 години затвор, само 364 дни. Не държа да е точно година или повече. Може по-малко.

Не съм злопаметен, но си пазя линкове с основните моменти, когато Уили ме тормози. Не спира да пише след мен, че съм смешник, заради позициите ми спрямо Галена. Освен това ме обсъжда с други фенове на Галена, като ме наричат некомпетентен, защото се съмнявам в гледанията й. Често с присмех казват, че си падам по фейк звездици като Лидия. 

Форумът е за да общуваме помежду си. Цитатите са позволени. Ако желаеш, можеш да направиш private клуб, в който да пишат само поканени от теб. Така ще можеш да постигнеш уединението, което искаш. 

Не съм казвал да напускаш. Тласкам те към това да преосмислиш цялата ситуация. Смятам, че си се фиксирал.

@SG кога хакна акаунта на Мелето ??!

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Willy каза:

@SG кога хакна акаунта на Мелето ??!

Щ`а хакна аз :D Малко и ти да се почувстваш заплашен, няма само аз да съм в емоционална криза.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, meleto каза:

Всеки може да твърди, че е бил под емоционален тормоз. Ето, аз бях тормозен от  @Willy. Непрекъснато ме трашва, когато кажа нещо за пресвета Галена. Може би трябва да го банна за всички години, в които ме потиска. Не се бях сещал? Да не съм зъл, няма да искам 2 години затвор, само 364 дни. Не държа да е точно година или повече. Може по-малко.

Не съм злопаметен, но си пазя линкове с основните моменти, когато Уили ме тормози. Не спира да пише след мен, че съм смешник, заради позициите ми спрямо Галена. Освен това ме обсъжда с други фенове на Галена, като ме наричат некомпетентен, защото се съмнявам в гледанията й. Често с присмех казват, че си падам по фейк звездици като Лидия. 

Форумът е за да общуваме помежду си. Цитатите са позволени. Ако желаеш, можеш да направиш private клуб, в който да пишат само поканени от теб. Така ще можеш да постигнеш уединението, което искаш. 

Не съм казвал да напускаш. Тласкам те към това да преосмислиш цялата ситуация. Смятам, че си се фиксирал.

Всеки може да го каже, но аз действително съм го почувствал като емоционален тормоз, и ако не беше така, нямаше да изпиша толкова текст. Посочените доказателства сочат към същото. Напълно откровен съм. Да, съвсем нормално е да се критикуваме от време на време, аз също съм критикувал определени потребители, но в един момент това спира. Там му е проблема. Той не спира изобщо, и не се повлиява от никакви фактори.  По-скоро той ми налага "доживотна" присъда заради предишно привидно пререкание. От невнимание или от неинтерес, нямаш представа до каква степен е пресолил манджата, и как това, което изначално е било критика отдавна се е превърнало в инструментална агресия .

За протокола, не съм пазил линковете. Намерих ги докато пиша темата.  

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Fast каза:

Всеки може да го каже, но аз действително съм го почувствал като емоционален тормоз, и ако не беше така, нямаше да изпиша толкова текст. Посочените доказателства сочат към същото. Напълно откровен съм. Да, съвсем нормално е да се критикуваме от време на време, аз също съм критикувал определени потребители, но в един момент това спира. Там му е проблема. Той не спира изобщо, и не се повлиява от никакви фактори.  По-скоро той ми налага "доживотна" присъда заради предишно привидно пререкание. От невнимание или от неинтерес, нямаш представа до каква степен е пресолил манджата, и как критиката отдавна се е превърнала в инструментална агресия.

За протокола, не съм пазил линковете. Намерих ги докато пиша темата.  

Но ти може да си преживял травма в реалния живот и сега да "приписваш" причините на ситуацията и на потребителите. Не е обективно. Всъщност ти може да си измисляш или да дискредитираш потребител, защото целиш да го изпратиш в почивка. Това не са обективни доводи. Крайно нереалистично би било да баннем някого с наличните подбуди.

 

Във форума имат значение само думите, а не подтекстът. Също така сме анонимни с цел да няма персонализация. Реално ти сам каза, че не се познавате, съответно другият потребител не атакува директно твоята личност, а тази която представяш под ника ти. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, meleto каза:

Но ти може да си преживял травма в реалния живот и сега да "приписваш" причините на ситуацията и на потребителите. Не е обективно. Всъщност ти може да си измисляш или да дискредитираш потребител, защото целиш да го изпратиш в почивка. Това не са обективни доводи. Крайно нереалистично би било да баннем някого с наличните подбуди.

 

Във форума имат значение само думите, а не подтекстът. Също така сме анонимни с цел да няма персонализация. Реално ти сам каза, че не се познавате, съответно другият потребител не атакува директно твоята личност, а тази която представяш под ника ти. 

Не. Това е напълно в свързано с форума. Категорично не съм от тези, които екстернализират травми. Не се опитвам да го дискредитирам никого. В безизходна позиция съм.  Както казах, аз първи развях белия флаг, а въпросния не реагира на нищо. Определено няма да участвам в битки, които не искам да участвам. Ако можеш измислиш нещо друго, за да ме остави, go ahead.

Аз нямам специална "форумска личност".  Личността ми е еднаква навсякъде, със съвсем леки изменения според мястото.

Link to comment
Сподели в други сайтове

@Fast Мисля, че @meleto е описал всичко по възможно най-точния начин. Лично аз също не виждам причина за бъде баннат, било то и за ден. През всичкото това време и в зависимост от правилата @Lelqtian е получавал наказания. Сега при положение, че няма нарушение на правилата, няма и основания за бан. Ти самия си запознат с правилата много добре. Знаеш, че  подобно действие ще даде повод на всеки да поиска същото действие спрямо някой от който се чувства лично засегнат. Накрая няма да остане никой тук, ако се разчистваме по този начин. В крайна сметка тук е форум, онлайн пространство и няма нужда от излишно драматизиране и приемане толкова вътрешно на нещата. Стига разбира се да се спазват правилата. Различни хора сме, с различни характери. Не с всеки ще си пасваме и затова нека сме по-широкоскроени. Ако опиташ да си поставиш за цел да не ти пука, ще си прекарваш доста по-приятно времето тук. Опцията да блокираш хората, чиито коментари те натоварват също би имала полза, но това е моето мнение. Може също лично за себе си да отделиш положителните неща, които те държат тук и да се концентрираш върху тях, вместо да се товариш с негативите. Смятам, че @Lelqtian и ти може да пребивавате тук без да си обръщате чак такова внимание. Нещата, които си описал в темата за теб са проблем, за друг не биха били. Както вече многократно казахме - няма нарушение. И според мен @Lelqtian в повечето си постове е шегаджийски настроен към другите потребители, дори към изпълнителите. Може би тази тема ще стане причината да намерите разбирателство, ако ли не, просто не се забелязвайте един друг. 🙂

Предлагам да затворим темата, ясно е, че бан няма да има, така че няма и какво да се каже повече. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Stela каза:

@Fast Мисля, че @meleto е описал всичко по възможно най-точния начин. Лично аз също не виждам причина за бъде баннат, било то и за ден. През всичкото това време и в зависимост от правилата @Lelqtian е получавал наказания. Сега при положение, че няма нарушение на правилата, няма и основания за бан. Ти самия си запознат с правилата много добре. Знаеш, че  подобно действие ще даде повод на всеки да поиска същото действие спрямо някой от който се чувства лично засегнат. Накрая няма да остане никой тук, ако се разчистваме по този начин. В крайна сметка тук е форум, онлайн пространство и няма нужда от излишно драматизиране и приемане толкова вътрешно на нещата. Стига разбира се да се спазват правилата. Различни хора сме, с различни характери. Не с всеки ще си пасваме и затова нека сме по-широкоскроени. Ако опиташ да си поставиш за цел да не ти пука, ще си прекарваш доста по-приятно времето тук. Опцията да блокираш хората, чиито коментари те натоварват също би имала полза, но това е моето мнение. Може също лично за себе си да отделиш положителните неща, които те държат тук и да се концентрираш върху тях, вместо да се товариш с негативите. Смятам, че @Lelqtian и ти може да пребивавате тук без да си обръщате чак такова внимание. Нещата, които си описал в темата за теб са проблем, за друг не биха били. Както вече многократно казахме - няма нарушение. И според мен @Lelqtian в повечето си постове е шегаджийски настроен към другите потребители, дори към изпълнителите. Може би тази тема ще стане причината да намерите разбирателство, ако ли не, просто не се забелязвайте един друг. 🙂

Предлагам да затворим темата, ясно е, че бан няма да има, така че няма и какво да се каже повече. 

На мен лично не ми се вярват да завалят оплаквания. Това е доста специфичен и рядък случай. Знам че няма как всички да се харесваме. Аз не търся това. От моя страна съм направил всичко възможно да го изолирам от себе си. Отдавна, още докато бях в екипа съм го добавил в игнор листата си, изявил съм желание, че не искам да комуникирам с него, нито да ме цитира и обсъжда за каквото и да било. Всеки разбран човек би схванал, че това е явен знак, че е прекрачил границата и е време да се спре, но както виждаш вече сме 2023 и няма никакви промени. Навил си е че е "чистач на лицемери" както ония, които уж разчистваха парковете от гейове и няма спирка. Не знам защо търсите причината в мен, и очаквате да си стопля отношенията с някой, който мисли че съм превъплъщението на злото по нерационални причини. Към вас може и да е хумористичен, към мен е жесток. Може да се каже, че цялостното му поведение е чудовищно нарушение на т. 1.12. (Не се допускат коментари, в които се унижават, сравняват, иронизират или споменават потребители, когато това е обект на обида, преднамерено отношение на дискриминация и други форми на нападка.) Искам да подчертая, не мисля че бан е най-правилното решение в тази ситуация. За мен най-добрият вариант е просто да се игнорираме взаимно. Но факта, че той отказва дори това, и непрекъснато се опитва да напряга ситуацията го изисква до някаква степен. Поне опитайте да говорите с него. Отворен съм към всичко, стига да няма обща комуникация между нас повече. това включва и споменавания.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , asylum каза:

Искам моментален бан за всеки, обидил Екстра Нина u нарекал ме циганин. Травмиран сам.

Но аз не целя да държа сметка на всички, които са прегрешили спрямо мен през годините. Това би било нелепо. Даже не да се сетя за всички потребители с които съм имал дразги и за какво точно сме имали дразги. В момента се опитвам да се избавя от лапите на обсесивен и упорит потребител, който се опитва да ме тормози и до днес. Изредил съм всичко това, защото има връзка с настоящото му държание.  Мисълта ми е, че не е моментно поведение, а модел на поведение.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Fast каза:

. В момента се опитвам да се избавя от лапите на обсесивен и упорит потребител, който се опитва да ме тормози и до днес. 

🤣🤣🤣🤣🤣

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , Willy каза:

@SG кога хакна акаунта на Мелето ??!

Че то и на мен Лидл ми е любимката от Алоха мюзик. 😭

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 42 минути, Fast каза:

Не съм обсебен, преляло ми е...

Отиди на почивка. Купu си нещо ново. Хапни нещо вкусно. Прави любов. Много опции 🤷🏻‍♂️

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Апелирам за перманентен БАН за феновете на Глория, докато не си сменят музикалните предпочитания и не започнат усърдно 24/7 да следват тази кралица:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Fast каза:

Не съм обсебен, преляло ми е...

Ох душицо, ако приемем, че си прав и така ти кипва... аз трябва верно като в твоята любима америка да взема един автомат и да избивам наред във фитнеса, щото ми е скиснало от всички там. Само като ги видя и кръвта ми тръгва, а на работа да не говорим. Някои не мога да ги гледам. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 52 минути, WindWalkerMonk каза:

Ох душицо, ако приемем, че си прав и така ти кипва... аз трябва верно като в твоята любима америка да взема един автомат и да избивам наред във фитнеса, щото ми е скиснало от всички там. Само като ги видя и кръвта ми тръгва, а на работа да не говорим. Някои не мога да ги гледам. 

За мен е супер рядко, и трябва да бъде ситуация, в която не мога да избегна ответника. Когато не ми се вре, не го мисля, нито се сещам, че съществува. Като някой, който не е състезателен и йерархален, не желая да участвам в статус игри. Не ми идва отвътре. Факта, че се е вкопчил в някой като мен е изключително жалко и подмолно, и гледам че дори го е срам да коментира. Има десетки потребители, с които мило и драго може да се 1ъпва, а е избрал най-рехавия в това отношение.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...