Jump to content

Апел за бан към @Lelqtian


Препоръчани коментари

преди 2 часа , i810 каза:

Едно нещо не ми е ясно... Какво ще се постигне с един конкретен бан на даден човек във форума?! И постоянен ли трябва да е според създателя на темата или временен?! Исканията заприличаха повече на заповед.... От цялата работа, разбирам че целта е да се разкара от хоризонта Lelqtian с цената на всичко. И с това форумът ще стане уютно и удобно място за пребиваване. 

Временно, с посочен препоръчителен срок 1-2 години. Банът се иска, защото въпросния не се повлиява от мирни резолюции, няма намерения да спира, и са изчерпани всякакви други възможности. Не заповядвам на никой, нито да кажа, че без него ще е по-добре като цяло. Наясно съм, че ще липсва на много потребители през този период, ако бъде баннат. Просто се е олял и е време да се направи нещо. В случая АЗ искам да има мир, той не. Държи ме във форсиран конфликт вече пета година, и се чувствам некомфортно. Идеята ми е, като за начало малко да си почина от него, и второ най-после да си вземе някаква поука. Толкова. Както виждаш, тук във форума активната част от потребителите са разделени на конкретни групи. Ти като мен също си отделен потребител. Запитай се, щеше ли да ти бъде приятно някой изведнъж започне да търчи след теб непрекъснато, за да те напада на личностна основа, извърта всичко което казваш в конкретна посока с цел да те представи в лоша светлина, и насъсква всички в кръгът си също да те плюят, знаейки, че няма да получиш опора и ще му се размине? Аз реално нямам друг начин да се защитя. И не ме разбирай погрешно, за толкова години тук няма как да нямам приятели и познати из форума, но повечето са напуснали, вече не са толкова активна част от обществото или също като мен предпочитат да са отделни, и не искам да ги забърквам в моите проблеми.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Fast каза:

Временно, с посочен препоръчителен срок 1-2 години. Банът се иска, защото въпросния не се повлиява от мирни резолюции, няма намерения да спира, и са изчерпани всякакви други възможности. Не заповядвам на никой, нито да кажа, че без него ще е по-добре като цяло. Наясно съм, че ще липсва на много потребители през този период, ако бъде баннат. Просто се е олял и е време да се направи нещо. В случая АЗ искам да има мир, той не. Държи ме във форсиран конфликт вече пета година, и се чувствам некомфортно. Идеята ми е, като за начало малко да си почина от него, и второ най-после да си е взел някаква поука. Толкова. Както виждаш, тук във форума са разделени на конкретни групи. Ти като мен също си отделен потребител. Запитай се, щеше ли да ти бъде приятно някой изведнъж започне да търчи след теб непрекъснато, за да те напада на личностна основа, извърта всичко което казваш в конкретна посока с цел да те представи в лоша светлина, и насъсква всички в кръгът си също да те плюят, знаейки, че няма да получиш опора и ще му се размине? Аз реално нямам друг начин да се защитя. И не ме разбирай погрешно, за толкова години тук няма как  приятели из форума, но повечето са напуснали или вече не са толкова активна част от обществото, и не искам да ги забърквам в моите проблеми.

Почини си малко от форума и излез на разходка. Виж какво хубаво време е навън.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Fast каза:

@meleto аз си мисля, че е крайно време да назначиш някой от модераторите си като адвайсър или помощник админ, защото съм останал с впечатлението, че ти е трудно да правиш качествена оценка въз основа субективни ситуации, и предпочиташ да ги пренебрегваш като безбазови, без значение ефектът който имат или са имали над отделни потребители или форумът като цяло. Ти си добър в програмирането и мениджмънта, но нямаш понятие от емоционална интелигентност. За да функционира едно място добре, администрация му трябва да се състои от хора, които са добри в различни ключови области и работещи в симбиоза за общото благо. От тази тема излиза, че ако потребителите изпитат трудност или попаднат в неизгодно положение и се опитат да се оплачат, не само ще бъдат игнорирани, а топката ще бъде прехвърлена в тях, и несправедливо изкарани лабилни, луди и какви ли не още.

Сериозно ли мислиш, че след като обиди човека на емоционално неинтелигентен ще ти угоди?:blink: Първо на първо самият период, който предлагаш, е твърде дълъг и нереалистичен за нещо, което е обидило само и единствено теб. За всяка обида на 1 потребител ли да се дава по толкова? Ако беше поискал 1 месец бан, можеше и да ти се получи. Вече вдигна шум с темата, получи официално решение от екипа. Предлагам вече да видим дали ще продължи да те закача.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама вие не се ли помирихте? 
Я се включете поне в спора Преслава - Галена, да ви олекне! 
Хора, взели сме решение... БАНОВЕ няма да има за нито един от двамата! Така, че заповядайте в спора!

 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз искам БАН за ФАСТ, защото още не ми е пратил свой d!ck pic, по този начин нарушава демократичните ми и конституционни права и ме репресира, кара ме да се чувствам сексуално малцинство в този форум, вдига нивото ми на стрес и увеличава подтискащото ме чувство на сексуална незадоволеност спрямо него!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз искам да се дава по един Банан на всеки, който нарича Лиди Тройница. 3-годишен банан, символичен. А който дръзне да каже нещо против Гери - 5 години банани, колкото й беше периода в чалга топа! Всичко казано против тези двете го приемам като обида към вкуса ми, оставила траен ефект върху психиката ми.:cry:

Само да вметна, че неспособността на някого да реагира подобаващо в дадена ситуация и да се защити, не е причина да наказваме другите, и то за период от години. Човек винаги трябва да търси вината първо в себе си. Аз на живо съм доста притеснителен и интровертен, но по-разговорливите не са ми виновни за това.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, Gerganafen каза:

Аз искам да се дава по един Банан на всеки, който нарича Лиди Тройница. 3-годишен банан, символичен. А който дръзне да каже нещо против Гери - 5 години банани, колкото й беше периода в чалга топа! Всичко казано против тези двете го приемам като обида към вкуса ми, оставила траен ефект върху психиката ми.:cry:

Само да вметна, че неспособността на някого да реагира подобаващо в дадена ситуация и да се защити, не е причина да наказваме другите, и то за период от години. Човек винаги трябва да търси вината първо в себе си. Аз на живо съм доста притеснителен и интровертен, но по-разговорливите не са ми виновни за това.

 

CcySxcXXEAAR6mL.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Gerganafen каза:

Сериозно ли мислиш, че след като обиди човека на емоционално неинтелигентен ще ти угоди?:blink: Първо на първо самият период, който предлагаш, е твърде дълъг и нереалистичен за нещо, което е обидило само и единствено теб. За всяка обида на 1 потребител ли да се дава по толкова? Ако беше поискал 1 месец бан, можеше и да ти се получи. Вече вдигна шум с темата, получи официално решение от екипа. Предлагам вече да видим дали ще продължи да те закача.

Това е констатация, и не е базирана само на отговорите му в тази тема. Аз не твърдя че ме обижда, а че ме преследва, за да ме напада и подронва личността ми, което е доста по-зле. Мисля че зададения период е ок, в предвид персистентността му, пък и той е само релативен. Не мога повече да стоя заклещен в този безкраен епизод на Сигнално Жълто.

 

преди 1 час, Gerganafen каза:

Само да вметна, че неспособността на някого да реагира подобаващо в дадена ситуация и да се защити, не е причина да наказваме другите, и то за период от години. Човек винаги трябва да търси вината първо в себе си. Аз на живо съм доста притеснителен и интровертен, но по-разговорливите не са ми виновни за това.

Аз не се опитвам да му вменявам неща от себе си. Мисълта ми че прекалява.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, asylum каза:

 

НЕ ПРЕКАЛЯВАЙ! Оп, дай, дай! 
Искаш ти - до зори, не едва и две и три, искаш ти - до зори, цели четири жениииииииии
Не прекалявай! Хей! Хей! 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, DevilWish каза:

НЕ ПРЕКАЛЯВАЙ! Оп, дай, дай! 
Искаш ти - до зори, не едва и две и три, искаш ти - до зори, цели четири жениииииииии
Не прекалявай! Хей! Хей! 

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 7.06.2023 г. от 8:48, Fast каза:

Той вече е настроил най-малко 5-10 потребители срещу мен през годините. Използва факта, че съм отделна единица без групови асоциации, за да може подронва нечий авторитет, с цел да се чувства по-добре за себе си, без значителни последствия, защото привидно нямам гръб. Излиза, че аз съм му отдушник. Никой потребител не трябва да е нечий отдушник. 

Списък и примери за доказателства. 

преди 8 часа , Fast каза:

@meleto аз си мисля, че е крайно време да назначиш някой от модераторите си като адвайсър или помощник админ, защото съм останал с впечатлението, че ти е трудно да правиш качествена оценка въз основа субективни ситуации, и предпочиташ да ги пренебрегваш като безбазови, без значение ефектът който имат или са имали над отделни потребители или форумът като цяло. Ти си добър в програмирането и мениджмънта, но нямаш понятие от емоционална интелигентност. За да функционира едно място добре, администрация му трябва да се състои от хора, които са добри в различни ключови области и работещи в симбиоза за общото благо. От тази тема излиза, че ако потребителите изпитат трудност или попаднат в неизгодно положение и се опитат да се оплачат, не само ще бъдат игнорирани, а топката ще бъде прехвърлена в тях, и несправедливо изкарани лабилни, луди и какви ли не още.

От опита ми с Кондома, си взех бележка и спрях да обръщам внимание на отделната личност. Навремето направих какво ли не, за да се почувства по-добре и видях, че няма ефект, останаха само празните обещания и многобройните ми увъртания, за да не го банна. Той не работеше по себе си, а винеше всички, че го нападат и тн. Сега виждам сходно поведение и при теб. С тази разлика, че си се фокусирал върху един човек. 

Its fine, когато ми казваш, че нямам понятие от нещо - може би е така. Но е интересно, че ти самият постави констатация на база на субективност. Фактически ти ми каза, че аз и модераторите страдаме от дефицит на емоционална интелигентност, защото не забелязах те да заемат по-различна позиция от моята. А повярвай ми, не сме синхронизирали мненията.

Никой не ти е забранил да се оплакваш. Темата си седи. 

Ще ти обясня защо оставаш с убеждението, че ти прехвърлям топката: не видях нито един коментар в твоя подкрепа. Изглежда, че всички са обратно на емпати. Само ти намираш за нормално да раздаваме бан за нещо, което сам си си втълпил, че се случва. Защото "преследването" изглежда по съвсем различен начин. 

ОК, казваш, че се чувстваш по определен начин, чувствителен си по определени теми, разбирам, но наистина смятам, че не успяваш да видиш отстрани как изглеждат твоите действия.

И понеже си говорим честно, все повече си задавам въпроса: как може онзи обективен Фаст, който беше години наред модератор, да е съвсем друг днес. Ти винаги постъпваше правилно, не избухваше и респектираше с отзивчивост и най-вече с адекватност. Нещо стана при теб в периода, когато някой (вече не помня конкретно) се беше оплакал от теб като модератор. Оттам тенденцията се промени. Нямам представа какво се промени.

Link to comment
Сподели в други сайтове

@Fast 1/2 години бан, ти сериозно ли. Аз ще ти кажа защо според мен той те троли така. Ти погледнал ли си отстрани мненията ти. Както вече споменах от трима ни ( @asylum, @Lelqtian и мен) той е най - толерантен. Но моята теория е в начина с който ти спориш с нас. Той е много патронайзинг и като почнеш да ни обясняваш, че сме такива още от утробата на майка ни, това е в кръвта ни, което едва ли не е определило какви ще станем през целия си живот, как мозъка ни вече е формиран така, как кръвната ни група е такава, няма как да направим много, ние сме такива, такива и такива и редиш научни думички. В този момент съдейки по постовете му и начина по който отговаря, той е ето така четейки те да му даваш кръвна, семейна и психоанализа:

daemon-targaryen-e1663776838338.jpg

И респективно ти отговаря с майтап. Казвам ти го съвсем сериозно. Дори @NazzkO веднъж ти прочете психоанализите и беше в шок, дори ти каза да не се образоваш от интернет, че става страшно. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 44 минути, WindWalkerMonk каза:

@Fast 1/2 години бан, ти сериозно ли. Аз ще ти кажа защо според мен той те троли така. Ти погледнал ли си отстрани мненията ти. Както вече споменах от трима ни ( @asylum, @Lelqtian и мен) той е най - толерантен. Но моята теория е в начина с който ти спориш с нас. Той е много патронайзинг и като почнеш да ни обясняваш, че сме такива още от утробата на майка ни, това е в кръвта ни, което едва ли не е определило какви ще станем през целия си живот, как мозъка ни вече е формиран така, как кръвната ни група е такава, няма как да направим много, ние сме такива, такива и такива и редиш научни думички. В този момент съдейки по постовете му и начина по който отговаря, той е ето така четейки те да му даваш кръвна, семейна и психоанализа:

daemon-targaryen-e1663776838338.jpg

И респективно ти отговаря с майтап. Казвам ти го съвсем сериозно. Дори @NazzkO веднъж ти прочете психоанализите и беше в шок, дори ти каза да не се образоваш от интернет, че става страшно. 

ABe, BpeMe e

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , meleto каза:

От опита ми с Кондома, си взех бележка и спрях да обръщам внимание на отделната личност. Навремето направих какво ли не, за да се почувства по-добре и видях, че няма ефект, останаха само празните обещания и многобройните ми увъртания, за да не го банна. Той не работеше по себе си, а винеше всички, че го нападат и тн. Сега виждам сходно поведение и при теб. С тази разлика, че си се фокусирал върху един човек. 

Its fine, когато ми казваш, че нямам понятие от нещо - може би е така. Но е интересно, че ти самият постави констатация на база на субективност. Фактически ти ми каза, че аз и модераторите страдаме от дефицит на емоционална интелигентност, защото не забелязах те да заемат по-различна позиция от моята. А повярвай ми, не сме синхронизирали мненията.

Никой не ти е забранил да се оплакваш. Темата си седи. 

Ще ти обясня защо оставаш с убеждението, че ти прехвърлям топката: не видях нито един коментар в твоя подкрепа. Изглежда, че всички са обратно на емпати. Само ти намираш за нормално да раздаваме бан за нещо, което сам си си втълпил, че се случва. Защото "преследването" изглежда по съвсем различен начин. 

ОК, казваш, че се чувстваш по определен начин, чувствителен си по определени теми, разбирам, но наистина смятам, че не успяваш да видиш отстрани как изглеждат твоите действия.

И понеже си говорим честно, все повече си задавам въпроса: как може онзи обективен Фаст, който беше години наред модератор, да е съвсем друг днес. Ти винаги постъпваше правилно, не избухваше и респектираше с отзивчивост и най-вече с адекватност. Нещо стана при теб в периода, когато някой (вече не помня конкретно) се беше оплакал от теб като модератор. Оттам тенденцията се промени. Нямам представа какво се промени.

Според мен всеки такъв казус е уникален по себе си, и всеки би реагирал различно. Кондомчо беше доста труден потребител. Не е справедливо да държиш всички потребители на една граница с него. Аз винаги се мъча да работя по себе си. Считам че позициите ми доста по-балансирани и консистентни от нещата, които съм писал бил м/у 2016 и 2019 примерно, когато не бях тийнейджър, нито възрастен в пълния смисъл на думата. Определено не съм статичен. Със сигурност не се опитам да изкарам, че целия форум ми е крив, и определено не смятам, че "всички" са срещу мен, и утре ще завалят доклади за всяка дреболия от моя страна. Имам проблеми конкретно с този потребител, които са се трупали и стояли неадресирани с години. Всеки има breaking point и в един момент си казва "стига повече". Не съм споменавал че на останалите модератори им липсва емоционална интелигентност. Тук става въпрос за теб. Аз казах че ще бъде полезно да назначиш някой от тях, да те за те съпътства в подобни ситуации. Обяснявам си ниската подкрепа в 1) липсата на персонално мнозинство, защото не съм част от определена група 2) километрични, трудни за четене постове (които индикират, че наистина съм фрустиран от цялото нещо, защото обикновено пиша доста кратки и сбити постове) 3) стратегическото мълчание от страна на потребителя, който се оплаквам (вместо да се опита адресира посочените точки, той си мълчи и разни пуска клипчета с индиректни атаки - п.р. "Докторе на помощ" и отстрани изглежда, че си говоря сам) Това не означава, че не ми е навредил. Аз съм си аз. Не мисля че основните ми ценности са се променили, или съм загубил обективност или разсъдък. Просто имаме някои различия по това как да бъде модериран форума.
 

преди 5 часа , WindWalkerMonk каза:

@Fast 1/2 години бан, ти сериозно ли. Аз ще ти кажа защо според мен той те троли така. Ти погледнал ли си отстрани мненията ти. Както вече споменах от трима ни ( @asylum, @Lelqtian и мен) той е най - толерантен. Но моята теория е в начина с който ти спориш с нас. Той е много патронайзинг и като почнеш да ни обясняваш, че сме такива още от утробата на майка ни, това е в кръвта ни, което едва ли не е определило какви ще станем през целия си живот, как мозъка ни вече е формиран така, как кръвната ни група е такава, няма как да направим много, ние сме такива, такива и такива и редиш научни думички. В този момент съдейки по постовете му и начина по който отговаря, той е ето така четейки те да му даваш кръвна, семейна и психоанализа:

daemon-targaryen-e1663776838338.jpg

И респективно ти отговаря с майтап. Казвам ти го съвсем сериозно. Дори @NazzkO веднъж ти прочете психоанализите и беше в шок, дори ти каза да не се образоваш от интернет, че става страшно. 

Ще говоря за тези неща в някой друг ден, защото не мога да рискувам да се изгуби фокусът на темата. За мен е важно да се стигне до резолюция. Иначе ми се искаше ми се да е заради това, но този спор е много, много, много стар. Датира още от 2018-19. Ти знам дали си бил във форума тогава. 

И понеже Мелето спомена Кондомчо (с който имах доста сходни проблеми) се сетих за един пост, в който твърди че той бил подучил Лелятиан да прави всичко това.

swcH3nW.png
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , Fast каза:

Не съм споменавал че на останалите модератори им липсва емоционална интелигентност. Тук става въпрос за теб. Аз казах че ще бъде полезно да назначиш някой от тях, да те за те съпътства в подобни ситуации.

 

Никой не е забранил на модераторите да ми дават акъл. Ако имат различна позиция могат да я изразят. Но не забелязах да пишат нещо по-различно. Ако те са на моята позиция, тогава изглежда и на тях им липсва емоционална интелигентност. Разбира се, моята е напълно отсъстваща, защото го проявявам и в други ситуации (твои думи). 

Фаст, ти отдавна си започнал с внушенията, че някой те преследва. Още от Кондома, и продължава с

Сега забелязах, че има поне 5-10 теми за свалянето на правата на модератора Фаст. Явно ти държи влага от едно време.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...