Jump to content



Поп фолк скандали (юни 2023)


Препоръчани коментари

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

Клип: 4 червени луни
Песен: Генерал
Певица: Преслава
Идол: Галош
-----------------------------
Как трябваше да бъдат:
Дует - Пантера;
Албум - Кой;
Песен - На тебе не отказвам
Клип - Една жена;
Певица - Галош;
Идол - Преслава;
А - нелия.

Според мен дали певица или идол все едно, и двете са получили каквото са заслужили навярно.
За песен съм абсолютно ЗА Генерал. За клип.... не, че е лош, ама Една жена наистина е по-доброто... Дуета е по-скоро В твоите очи? 

  • Like 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галош доминираше 2015-та.
Но най-големият соло женски хит беше:


+ Брадъра и Дуета с Фики. След Август просто Преслава я прегази с танкера.

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

Галош доминираше 2015-та.
Но най-големият соло женски хит беше:


+ Брадъра и Дуета с Фики. След Август просто Преслава я прегази с танкера.

След август Галена изкара само Една жена през декември. Това не означава че Пантера, Очите и Стара каравана още не са мачкали и есента. 

  • Like 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

След август Галена изкара само Една жена през декември. Това не означава че Пантера, Очите и Стара каравана още не са мачкали и есента. 

Преслава я гледаше цяла България в брадъра, там се направи и премиера на песента й. И Една жена е доста по-малък хит от С теб или с никой, Видимо изневерил, Аз съм дявола и т.н. Жесток клип направи тогава Галош, но песента е зле.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Willy каза:

След август Галена изкара само Една жена през декември. Това не означава че Пантера, Очите и Стара каравана още не са мачкали и есента. 

Забравяш този пош хит:

 

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

Преслава я гледаше цяла България в брадъра, там се направи и премиера на песента й. И Една жена е доста по-малък хит от С теб или с никой, Видимо изневерил, Аз съм дявола и т.н. Жесток клип направи тогава Галош, но песента е зле.

Песента на мен ми е по-любима от други нейни мега хитове, но е факт че е по-малък хит от другите посочени.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

Забравяш този пош хит:

 

Тука не знам кое е по-смешно. 

- Самата песен
- Спас Лазаров който сам я лийкна
- Обложката на Пайнер

  • Haha 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И според мен Галена имаше няколко мегахита. А "очите" е хита на годината, нейни трябваше да са дует, клип, песен, певица и идол. Това са наградите които заслужаваше. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Willy каза:

4 червени луни е много як и скъп клип, но е просто едно позиране от Цура която има много по-силни.

Една жена от друга страна...

 

Няма какво тия демонски извращения да се поощряват.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

След август Галена изкара само Една жена през декември. Това не означава че Пантера, Очите и Стара каравана още не са мачкали и есента. 

Като песни - да, мачкаха си. Даже тогава изтече и “Навътре в мен” на Галена. Но Преса намаза страшно много от Брадъра. Тя е единственият човек, който го изкараха като Господ - буквално. Ако беше по-умна можеше и албум да пусне след предаването, ама откъде такъв акъл. Пролетта участваше и в Капките, но съвпадна със скандала от наградите, и имиджово не й се отрази много добре.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

Тука не знам кое е по-смешно. 

- Самата песен
- Спас Лазаров който сам я лийкна
- Обложката на Пайнер

Мен повече ме кефи от песента на Пашев.

 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

Единственият начин по който Галин успя да се докосне до Галена!

 

 

Чудно, но Мария сервира за първи и последен път ПО-ГОЛЯМ хит от тези тримцата:

 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Mousie каза:

Като песни - да, мачкаха си. Даже тогава изтече и “Навътре в мен” на Галена. Но Преса намаза страшно много от Брадъра. Тя е единственият човек, който го изкараха като Господ - буквално. Ако беше по-умна можеше и албум да пусне след предаването, ама откъде такъв акъл. Пролетта участваше и в Капките, но съвпадна със скандала от наградите, и имиджово не й се отрази много добре.

Щеше да пуска албум тогава, но нещата нещо се прецакаха, даже щеше да е Си ди + Ди ви ди.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Willy каза:

Песента на мен ми е по-любима от други нейни мега хитове, но е факт че е по-малък хит от другите посочени.

Една жена и мен много ме радва. Иначе "Навътре в мен" си е много яка песен, какво толкова й се смеете :D 
Ми за "ЕДНА ЦЕЛУВКА" какво ще кажеш? Егати якия кючек! Какви танци сме въртяли на тая песен, не е за споделяне! (rofl) 

  • Like 1
  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

Чудно, но Мария сервира за първи и последен път ПО-ГОЛЯМ хит от тези тримцата:

 

Въобще не е чудно обаче. Истинска коледна песен, която хваща главно детския таргет, а не рапа на Г***н.

  • Like 2
  • Thanks 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, DarkChild каза:

Няма какво тия демонски извращения да се поощряват.

Мъжът просто получи заслуженото в клипът! Добре го нареди! :D 
И "ДАЙ МИ" е брутална като видео, а още по-яка е като песен! ❤️ 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Andrew Cunanan. каза:

Най-подценения проект на Галош.

Мен само "Да ти олекне" не ми харесва от последните й проекти. От 2014 насам обаче "Ти не си за мен" и "Хавана-Тропикана" са ми номер 1 за нея.

  • Confused 1
  • Sad 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, DevilWish каза:

Ако са били за 2015, освен Певица за Преслава, Песен 1000000% е била "Генерал", просто това беше най-добрата песен за тази година. Всъщност Галена какви награди спечели тогава? За клип 100% ама с коя песен?

Реално "В твоите очи" си беше най-голямата песен за 2015, което се утвърди и чрез чудесното задържане във времето. Но понеже е дует и затова нямаше правото да е номинирана. За "Стара каравана" съм на мнение, че във времето също се видя, че си е заслужавала наградата - макар и във въпросната година да не гръмна чак като "Генерал" и "На тебе не отказвам", се оказа по-трайна от въпросните. Нали, слагаме настрани, че "Хабиби" беше на светлинни години над всички.

А на Янева и 100 кила дори не можах да си спомня клипа веднага. Тия на Галена от 2015 са 100 пъти по-легендарни.

преди 12 минути, Olay каза:

Не беше ли обратното?

За Преслава не знам дали е правила и тя нещо подобно, но за Галена мога да потвърдя, тъй като тогава ме бяха повлекли на въпросното Пресово участие. Не съм виждал самата Галена, но хората бяха доста развълнувани, че са я видели да идва и да слага цветето, даже после го споделиха и на Преслава, но тя не знам дали го прие насериозно или си помисли, че я бъзикат.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Andrew Cunanan. каза:

Всички ще съгласим, че тази песен заслужаваше успеха на "Пиян":

 

Само аз не. Пиян си е ритмична песен, тук се ръмжи като за световно, мелодията е леко заглушена. Клипа е готин, ама чак да припадам по него. 

  • Like 1
  • Sad 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...