Jump to content



Поп фолк скандали (юни 2023)


Препоръчани коментари

Киев: В следващите дни замърсената вода от “Нова Каховка” ще стигне до Румъния и България


Замърсената прясна вода е достигнала бреговете на Одеса по-бързо от очакваното.
Проби показват завишени нива на тежки метали

През следващите дни замърсеният сладководен поток, който навлезе в Черно море поради експлозията на каховската ВЕЦ, може да достигне бреговете на Румъния и България. Това смята Виктор Коморин, директор на Украинския национален център за морска екология, цитиран от местни медии.

Според него замърсената прясна вода е достигнала бреговете на Одеса по-бързо от очакваното.

 

Май няма да има сезон това лято... ще останат без участия.

  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Емануела ден без "Късам ти нервите" - НЕВЪЗМОЖНО! Това е най-любимата ми песен и най-добрата й песен! ХИТА на 2009 година за мен! ❤️ 

 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, asylum каза:

Xum xum xum 

 

Любимата ми нейна песен след "Късам ти нервите" заедно с "Да си плащал". Само как ми я взе! :D Айде още нещо супер любимо!
Вид, РАЗМЕР, дължина!

 

  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, z_o_ каза:

Пресис отново подарява рокля от новия си клип:

WWW.INSTAGRAM.COM

Welcome back to Instagram. Sign in to check out what your friends, family & interests have been capturing & sharing around the world.

 

Скръндза. Подарява най-смотаната рокля от клипа. Поне да добови и някое кило череши като бонус. 😁

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

:D Ама този Саранди е голяма смешка. Писах му да го питам защо песента му прилича на сръбската, пък в същото време са се вписали двамата с Мартин Биолчев като композитори - и тоя отговаря със смеещи се емотикони... На места е 1:1 кантото, а за бийта какво да говорим...Откровена кражба.

 

 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...