Jump to content



Поп фолк скандали (юни 2023)


Препоръчани коментари

преди 8 часа , omline каза:

Тони Димитрова от снощи. Пълна зала и безобразно скъпи билети! 2 часа и половина без прекъсване.

Спокойно мога да заявя, че актуалният хит не струва пет пари, когато организираш такъв концерт. Когато си зависим от клубовете - може би, но уважението е, което пълни залите и продава билети - нищо друго.

Предстои Графа да го потвърди септември месец! Молците може би още този.

А фолка...е, той си има "Не си ме давай" и "Чупки в кръста"...

 

img_2_1686485843006.jpg

img_1_1686485830736.jpg

Тя е точно попфолк/чалга певица. Но не минава за такава. Би трябвало да е пример за застаряващите чалгарки. Иначе като глсс не е нищо осовено, а е и една пълна селянка.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, -A. каза:

Коментирай, че ''Алкохол'' на Емили Бейшур е най-успешната бг песен в спотифай топ 50 България ! Вече е минала дуета на Саби и Галена и както е тръгнала може скоро и Торино и Пашата! 

Крайно неприятни изпълнители са и двамата за мен, но песента си е хит. Чак толкова голям не знаех че е, не знам слуша ли се още. Но вторият опит вече предричам голям провал

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Fast каза:

Пайнер са постнали клипче на Андреа в ТикТок. Явно наистина са отворили архива.

Те напоследък и в Ютуб качват shorts на изпълнители които вече не са при тях. Освен това ги пускат и по Planeta Tv.

Явно са махнали правилото че напусналите изпълнители не съществуват.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Emanuela.Carey каза:

Те напоследък и в Ютуб качват shorts на изпълнители които вече не са при тях. Освен това ги пускат и по Planeta Tv.

Явно са махнали правилото че напусналите изпълнители не съществуват.

HqMam kakBo ga Bapmqm

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, Emanuela.Carey каза:

Помним ли когато гущера някак се уреди да пусне дуети с Преслава и Галена в рамките на една година?

  Свий скритото съдържание

 

 

Да, бе, егати. То от мен й тръгна име ГУЩЕР. Почти никога не греша за хората! Но това все пак е Гущер. Пак се върна в Пайнер. Следващото ft. може да бъде и с Мадона, знаем ли? :D 

  • Like 2
  • Haha 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , Lelqtian каза:

Мара - когато си толкова пълен боклук, че си издължаваш краката, за да не гледат/говорят/забравят хората фейса ти с маймунския анус. 

 

Проблема не е в това, тя е серазмерна като тяло и добре изглежда , но главата й беше много голяма по едно време, може би от тия екстеншъни.... а пък за устата думи нямам - 3 метра уста като на кокошката задникът както казва баба за нея. :D Бях разбрал, че си е направила така устата защото е имала проблем с нея..... но не знам. Защо изобщо отбягва да говори на тази тема? Все пак свикнахме, но на времето беше шок за хората. От хубаво момиче да си причиниш това....

  • Like 3
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тоя грозния боклук пак си позволява да дава коментари. Да вземе да се гръмне и да се отърве от тъгата си нещастника! Някой да го облече като булка и да измете с булото му пода!
 

vi Benedi An--e3El9dztAM7mYiF68jEc7PIJyRaoyta5qO7S се чувства ядосан.

7 ч.  · 
 
Само гърдите ги няма..... Какво става с този свят???
Може да бъде изображение с 1 човек и текст, който гласи 'Neu Neu EBBIE LAVAZZA'

Голямо възмущение! Кой ти дава право изобщо да се възмущаваш като ти и за това не ставаш! Застреляйте го тоя дядо с грозния фейс!!!
  • Like 2
  • Haha 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Emanuela.Carey каза:

Те напоследък и в Ютуб качват shorts на изпълнители които вече не са при тях. Освен това ги пускат и по Planeta Tv.

Явно са махнали правилото че напусналите изпълнители не съществуват.

Намирам за малко странно че са избрали клип на Андреа. Тя беше една от малкото, които си откупи целия каталог. Някой беше писал че пускат новата й. Предполагам се е договорила да я върнат изцяло в ефир. Ще следя.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , DevilWish каза:

Проблема не е в това, тя е серазмерна като тяло и добре изглежда , но главата й беше много голяма по едно време, може би от тия екстеншъни.... а пък за устата думи нямам - 3 метра уста като на кокошката задникът както казва баба за нея. :D Бях разбрал, че си е направила така устата защото е имала проблем с нея..... но не знам. Защо изобщо отбягва да говори на тази тема? Все пак свикнахме, но на времето беше шок за хората. От хубаво момиче да си причиниш това....

Няма за какво да говори за нещо, което тя смята за нормално ;) 

В нас е явно проблема, че не виждаме красота в устните и :D

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, hohster каза:

Няма за какво да говори за нещо, което тя смята за нормално ;) 

В нас е явно проблема, че не виждаме красота в устните и :D

По времето на "Обичай ме така" беше наистина красива и симпатична. И по принцип е такава, ако не беше това прекаляване със силикона. Принципно аз съм за това, но когато не е прекалено. Просто естетически не е хубаво. Иначе Мария не е единствената, но и при нея е шокиращо.

 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, pacho каза:

Какво става, да не би хейтъри да са я хакнали? 😲

IMG-4148.jpg

Западните звезди си празнят профилите, когато тийзват нещо голямо. Може да е такъв случая.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Fast каза:

Западните звезди си празнят профилите, когато тийзват нещо голямо. Може да е такъв случая.

Виждал съм го, ама не мислех, че в БГ някой може да го направи, особено пък тя. :D 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , BobiTo каза:

Яница няма ли вече да пуска новата песен, цял месец я тийзва. 

 

Тя по-добре да вземе да направи един канал, че в канала на Планета и голям хит като "Съвършенство" има някакви смешни 2 милиона, а песента е голям хит...

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 часа , DarkChild каза:

Тя е точно попфолк/чалга певица. Но не минава за такава. Би трябвало да е пример за застаряващите чалгарки. Иначе като глсс не е нищо осовено, а е и една пълна селянка.

..."селянка", за която 3000 човека се изръсиха между 50 и 150 лв. Хубаво е да си ъпдейтнете малко сателитите (изобщо смяната им е най-препоръчтелна), защото със сигурност причината да го направят не е, че е била 200 пъти Певица на годината....

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, omline каза:

..."селянка", за която 3000 човека се изръсиха между 50 и 150 лв. Хубаво е да си ъпдейтнете малко сателитите, защото със сигурност причината да го направят не е, че е била 200 пъти Певица на годината....

Ce/\qHu 😂😂😂

  • Like 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...