Jump to content


Вая - Старите ти грешки


Препоръчани коментари

По-безмислен клип не се сещам да се е появявал тази година. Хем някакъв опит за провокация и скандал,хем изглежда някак недовършено и евтино. Песента има някакъв потенциал и би имала успех при някоя по-талантлива.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , ANGEL каза:

Опропастена музика и откъм изпълнител (гласови данни) и откъм текст. 

Тия Вая, Зиая, Мая, Киа изобщо не ги различавам... 

Мая си е много различима и секси хит! Другите до номераци даже не са стигнали, бедничките ще си останат никому неизвестни магистрални феи от народа! 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Mousie каза:

Не са им лоши песните на Ра Мюзик, ама с тези мижави гледания и участия не знам колко им е рентабилно. :D

Не се притеснявай, пласира ги добре Емануела в древната професия. 😁 То това е целта на Ра.

"Жоро" ми харесва повече! Тая не ме кефи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, Mousie каза:

Не са им лоши песните на Ра Мюзик, ама с тези мижави гледания и участия не знам колко им е рентабилно. :D

Ами по-добре от колкото да купят милион гледания, а пък реално никой да не ги знае.

Засега участията на Киара и Вая са обединени с други изпълнители - Галин, Емануела, Константин. Според мен им е рано за пълни самостоятелни участия защото нямат песни, а и така големите имена ги промотират.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, Mousie каза:

Не са им лоши песните на Ра Мюзик, ама с тези мижави гледания и участия не знам колко им е рентабилно. :D

Ама и питаш, все едно не знаеш кой е маман на тоя курник. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 часа , Emanuela.Carey каза:

По-добро от последните песни на Десита, Лидия и Симона

spacer.png

Вярно звучи доста хитово. Бившият Алфа Маджуна явно вече дава хитовете на конкуренцията. Бях чел, че Галин го посъветвал да отиде на вокален педагог, но той не искал, и затова вече не пее в Алфа. Все още прави песни за тях (например новата на Гъбин), но рядко.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, Gerganafen каза:

Вярно звучи доста хитово. Бившият Алфа Маджуна явно вече дава хитовете на конкуренцията. Бях чел, че Галин го посъветвал да отиде на вокален педагог, но той не искал, и затова вече не пее в Алфа. Все още прави песни за тях (например новата на Гъбин), но рядко.

Да Галин каза на лайв че Маджуна е отказал да ходи на вокален педагог и затова са го махнали от Алфа

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...