Jump to content



Евровизия 2024


Препоръчани коментари

От 25.02.2024 г. от 16:07, meleto каза:

Топ. Дето се вика Брюксел 2025.  

Да припомня казаното преди две седмици :D @Willy защо сме на едно мнение.

Сега трябва да си търся нов фаворит.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Приемете Еврото, спечелете Евровизия!

А Швеция днес я приеха в Нато, наградата я получиха миналата година.

Аман от тоя политически конкурс! Антверпен 2025!

Само за последното не се бъзикам :Д Хърватия ще спечели толкова, колкото финландския олигофрен спечели - никак 💋

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако съдим по гледанията, които тук са много на почит, в канала на Евровизията  и топ 20то им за февруари, ще кажем отново Ахой на Ротердам. Преди Европапа, която излезе на 29ти, са само песни от януари. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен ми е по-интересна от миналата година. А и най-малкото ще е в Швеция, което само по себе си дава заявка за много добро хостване. Само фактът, че Петра ще е водеща ме надъхва вече да идва 😁

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Willy каза:

Мале аз тази година не мога да си направя и топ 3, какво остава за топ 30. Най-слабата година без конкуренция.

Нарочно ли ми повтаряш постовете хахах

И аз нямам три песни. И една нямам, но допускам Белджъм. Разочароващи са залозите за момента.

Брескавица беше добре, но стига да можеше да пее на живо. 

Screenshot - 2024-03-08T190336.012.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , meleto каза:

Нарочно ли ми повтаряш постовете хахах

И аз нямам три песни. И една нямам, но допускам Белджъм. Разочароващи са залозите за момента.

Брескавица беше добре, но стига да можеше да пее на живо. 

Screenshot - 2024-03-08T190336.012.png

Не, даже темата не съм чел! 🤣

Гърция ми хареса и това ми прави топ 2, има още 5-6 окей песни, но нищо уау.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Проблема не е в песните, проверете си ушите и евентуално тествайте за ковид ;) а липсата на очевиден победител на тоя ранен етап като последните ... поне 2 години? определено прави конкурса по интересен.  

Това ме зариби последните дни, Кишинев 2025. Да знам че нямат зала, ще хостват във влака за Букурещ. 

 

  • Like 1
  • Haha 2
  • disgusting 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Гърците си пращат чалгийка и  не им дреме, а ние все да плащаме данък обществено мнение, много е срамно да пратим нещо по-така. Никакво чувство за принадлежност и национална идентичност от нас.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Нямаше изобщо да следя Евровизия като отпадна Бресквица, но Гърция ми е тотален фаворит.
Дори в туитър я харесват много.

Очаквам догодина Тайрович да представи Сърбия с песен на Ганев докато ние си бъркаме в носовете.

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледам финала на Мелфест и е е*аси нивото :surprise: Миналата година беше повече от ясно, че Лорийн ще спечели, но тази година има няколко разностойни участника в лицето на Марис Сур, Маркус и Мартинес, Жаклин, Дотер, Медина …

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 8.03.2024 г. от 16:51, Willy каза:

Мале аз тази година не мога да си направя и топ 3, какво остава за топ 30. Най-слабата година без конкуренция.

Аа казах ли ви аз, а казах ли ви!!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Wild_Style каза:

Официално е вече, близнаците от Норвегия ще представят шведите в Малмьо.

Мор лайк форгетъбъл, особено в океана от сходни песни тая година. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Wild_Style каза:

Снощи шведите преподадоха мастър клас на цяла Европа.

Евровизия Стокхолм 2025 :thumbup1:

Европа е в отбора на аматьорите. Реално много рядко произвежда нещо запомнящо се. На година има по макс 3 такива изпълнения. Не е зле Швеция, но песента няма заряд на победител.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 часа , Wild_Style каза:

Снощи шведите преподадоха мастър клас на цяла Европа.

Евровизия Стокхолм 2025 :thumbup1:

Никак не е невъзможно… да спечелят пак де. Да домакинстват в Стокхолм - абсурд, от Киев 2017 не е хоствала столица.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 57 минути, Blueberry каза:

Никак не е невъзможно… да спечелят пак де. Да домакинстват в Стокхолм - абсурд, от Киев 2017 не е хоствала столица.

Лисабон 2018. А и зависи кой ще спечели, Хърватска, Белгия, Швейцария (примерно), а и не само, имат по една достатъчно голяма зала на кръст точно в столицата. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...