Jump to content



Евровизия 2024


Препоръчани коментари

Абсолютен фаворит на комисията беше Тея Дора. Доста окастриха Бресквица с техните гласове и заради тях загуби.

Бресквица беше фаворит на публиката и на първо място по гласове. Но гласовете на комисията са с по-голяма тежест.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Колко трябва да е западнала една държава, че да няма жури, а комисия 🤢 Айде С*рбия избра, може да се коментират вече нормалните цивилизовани държави.

Засега не виждам голям фаворит и имам чувството, че ще има случаен победител като през 2011.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 41 минути, Blueberry каза:

Колко трябва да е западнала една държава, че да няма жури, а комисия 🤢 Айде С*рбия избра, може да се коментират вече нормалните цивилизовани държави.

Може би терминът “комисия” който съм използвал е неправилен? Но видях че сърбите в live chat ги наричаха така.

Не знам каква е разликата между комисия и жури.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Blueberry каза:

Колко трябва да е западнала една държава, че да няма жури, а комисия 🤢 Айде С*рбия избра, може да се коментират вече нормалните цивилизовани държави.

Засега не виждам голям фаворит и имам чувството, че ще има случаен победител като през 2011.

Загреб 2025 от засегашните предложения ми се вижда приемлив вариант. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , Lelqtian каза:

Загреб 2025 от засегашните предложения ми се вижда приемлив вариант. 

Според мен на финал ще мине Холандия, както и Финландия, които са в подобна стилистика и това ще размие вота. Миналата година Чачача-то беше единствено,  за разлика от многото му клонинги тази година. Факт е, че няма голям фаворит, може би чак след репетициите нещо ще се открои. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Grinch каза:

Според мен на финал ще мине Холандия, както и Финландия, които са в подобна стилистика и това ще размие вота. Миналата година Чачача-то беше единствено,  за разлика от многото му клонинги тази година. Факт е, че няма голям фаворит, може би чак след репетициите нещо ще се открои. 

То и тази година ще е трудно да не минеш - на полуфинал са 30 песни и ще се класират 20. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , Emanuela.Carey каза:

Може би терминът “комисия” който съм използвал е неправилен? Но видях че сърбите в live chat ги наричаха така.

Не знам каква е разликата между комисия и жури.

Реално е едно и също, ама като чуеш жури и асоциацията е с конкурс в някакво изкуство. Като чуеш комисия се сещаш за сбирка на лелки и чичаци, които се правят на голямата работа, а нямат идея защо са там, като парламентарна комисия например.

Така че май комисия е правилно в случая 😁

Това била същата изпълнителка, която пее песента Мойе море от Тикток, не знам защо мислех, че е руска или украинска. Видях малко от изпълнението и ми е Били Айлиш за бедни.

 

За съжаление повечето държави тая година имитират К*рия, но никога не печели копие на предишния успешен, така че търсете победителя другаде.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Боже, до тук няма нито една песен, която да ми направи впечатление и реално да искам да си я пусна отново. Никога не ми е е случвало до сега. Това е най-слабият подбор на песни от 2003та насам.

Въобще не виждам потенциал за първо място в никоя песен. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чух какво ще избират шведите тая седмица и на фона на всичко останало, май няма да се налага да развалят сцената, а госпожа Петра ще забави пенсионирането си с още една година ;) 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

 

преди 8 минути, Wild_Style каза:

Шведите могат само да преместят сцената от Малмьо в Стокхолм за 2025 година.

И на мен това ми е фаворит - то и миналата година не беше лошо предложението им, просто имаха победител в селекцията. 

Честно казано не мисля, че ще спечелят на Евровизия, защото не е нещо мега mindblowing, обаче тая година ще е непредсказуема и няма да съм в тотален шок, ако вземе да се случи. 

Все пак си мисля, че колкото и журито да толерира Швеция по принцип (помним Tusse), публиката ще ги резне и победата ще отиде в посока юг. 

24 точки от Норвегия обаче са гарантирани, щото тия братленца са норвежци.

 

Ако разбира се, изберат тях. Има и една готинка песен на шведски, което според мен е безопасен начин да си гарантират, че няма да им се наложи да домакинстват и догодина.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , Blueberry каза:

 

И на мен това ми е фаворит - то и миналата година не беше лошо предложението им, просто имаха победител в селекцията. 

Честно казано не мисля, че ще спечелят на Евровизия, защото не е нещо мега mindblowing, обаче тая година ще е непредсказуема и няма да съм в тотален шок, ако вземе да се случи. 

Все пак си мисля, че колкото и журито да толерира Швеция по принцип (помним Tusse), публиката ще ги резне и победата ще отиде в посока юг. 

24 точки от Норвегия обаче са гарантирани, щото тия братленца са норвежци.

 

Ако разбира се, изберат тях. Има и една готинка песен на шведски, което според мен е безопасен начин да си гарантират, че няма да им се наложи да домакинстват и догодина.

Надявам се Мело да бъде спечелен от Мария Сур. Тя направо разкова сцената със стейджинг. Миналата година както песента, така и изпълнението и бяха малко слаби, но този път 10 от 10 🔥

Link to comment
Сподели в други сайтове

И от тия дето сте постнали няма фаворит. Явно това ще е нулева година.Малко участници. Смотани песни. Банални стейжинги. Норвежците на Мелоифестивален са ок, но толкова бейсик песен...

Щом Хърватия е фаворит, смятай какво е нивото при другите. 

Но пък има логика. Влязоха в Еврозоната, за тях ще е реклама.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , Wild_Style каза:

Надявам се Мело да бъде спечелен от Мария Сур. Тя направо разкова сцената със стейджинг. Миналата година както песента, така и изпълнението и бяха малко слаби, но този път 10 от 10 🔥

На мен Мария Сур ми е “Мелфест шаблонът”… преди години Дотер изглеждаше така и пееше такива песни и колко други знайни и незнайни. Нищо особено.

преди 5 часа , meleto каза:

И от тия дето сте постнали няма фаворит. Явно това ще е нулева година.Малко участници. Смотани песни. Банални стейжинги. Норвежците на Мелоифестивален са ок, но толкова бейсик песен...

Щом Хърватия е фаворит, смятай какво е нивото при другите. 

Но пък има логика. Влязоха в Еврозоната, за тях ще е реклама.

Или слушалките ти са за смяна, или ти си кисел. Има си достатъчно добри парчета.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Blueberry каза:

На мен Мария Сур ми е “Мелфест шаблонът”… преди години Дотер изглеждаше така и пееше такива песни и колко други знайни и незнайни. Нищо особено.

Или слушалките ти са за смяна, или ти си кисел. Има си достатъчно добри парчета.

Пускал съм си откъси само. Може до май да ми хареса нещо. :D 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 часа , meleto каза:

Пускал съм си откъси само. Може до май да ми хареса нещо. :D 

Как може да съдиш за песните само по откъси? Белгия примерно няма как да ми хареса на откъс, а реално е супер. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Това ми е личният фаворит, толкова прекрасно изпълнена песен и артистичен певец!

*Мисля че тази година има шанс да набутат победата на Хърватия, за да върнат назад целия источен блок държави, който ги напуска последните години. И без това няма изявен фаворит.

  • Thanks 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...