Jump to content



Евровизия 2024


Препоръчани коментари

преди 31 минути, meleto каза:

Ужасна е. 

Напомня ми твърде много на други песни - чачача като цяло, припева на песен, която не мога си спомня заглавието в момента, както и Молдова 2022 - но като цяло грабва, без да се налага четене на аламанах анализи и обяснения, та предполагам ще я видим в топ 5 като нищо. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сърбия избира другата седмица.

Големият фаворит си остава този скандален хит. Стана ми нещо като guilty pleasure и наистина много ми харесва като песен ако оставим настрана че те текста се отнася за анексиране на Косово. 

Имам чувството че ако журито не я саботира ще има голям скандал като Израел.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 26.02.2024 г. от 2:01, FatherOfDragons каза:

Сърбия избира другата седмица.

Големият фаворит си остава този скандален хит. Стана ми нещо като guilty pleasure и наистина много ми харесва като песен ако оставим настрана че те текста се отнася за анексиране на Косово. 

Имам чувството че ако журито не я саботира ще има голям скандал като Израел.

 

Напълно възможно е да я саботират, за да бутнат Тея Дора напред. Песента на Тея Дора дори е 1 към 1 с Тикток хита ѝ.

Ако Бресквица загуби обаче, ще има огромна вълна от недоволство.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, Emanuela.Carey каза:

Напълно възможно е да я саботират, за да бутнат Тея Дора напред. Песента на Тея Дора дори е 1 към 1 с Тикток хита ѝ.

Ако Бресквица загуби обаче, ще има огромна вълна от недоволство.

Песента на Бресквица ще флопне на Евровизия.


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, stereoto_ каза:

Песента на Бресквица ще флопне на Евровизия.

За това няма две мнения. Никой извън балканите няма да му направи особено впечатление етно ритъма, камо ли текста.

Но прочетох доста коментари от сърби по темата и забелязах, че тях като цяло не ги интересува толкова победата колкото патриотизма и факта че сами си харесват песента.

В случая е впечатляващо как Бресквица е успяла да направи директен златен хит, който със сигурност ще остане в музикалната им история.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , meleto каза:

Ютюб просто изплиска лигена. 

Човек не може да си пусне това.

Screenshot.png

Еми обади им се и ако не друго ги питай защо вместо да ползват даренията по предназначение ги харчат за спонсорирани реклами в ютубата ;) И дали на искат да им организираш едно спонсортво на един форум, щом имат съответните суми. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , Emanuela.Carey каза:

Бресквица ги разби тази вечер! Въпреки че общото мнение изглежда е че сръбските организатори тази година доста пестят от към бюджет.

 

Пръснала тя. Тоя стейджинг е като от 2005. Вероятно ползват стари декори. Поне 39812929191 пъти сме го гледали на Евровизия. А пеенето... през цялото време се чудих за кво да не я заа`апа. Голямо мяцане, много текст, напъване. Подобна пенсионерска песен дори на лухавите европейци няма да им хареса. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Lelqtian каза:

Еми обади им се и ако не друго ги питай защо вместо да ползват даренията по предназначение ги харчат за спонсорирани реклами в ютубата ;) И дали на искат да им организираш едно спонсортво на един форум, щом имат съответните суми. 

То е абсурдно. Кой въобще си мисли, че ако реша да се свитна ще пиша в Ютюб хахаха. И ще ми се гледат някакви умрели анонимки в Ютюб видеа да ми решават проблемите. Че малко ли балкони на 8мия етаж останаха.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, meleto каза:

Подобна пенсионерска песен дори на лухавите европейци няма да им хареса. 

С 4-5 милиона гледания над всички други участници никой не го ебе за европейците.

spacer.png

И без това за да спечелиш Евровизия трябва да се изпедерастиш на макс, те поне ще приключат участието си с нов национален хит (химн).

Нашите песни от Евровизия дори сами не си ги слушаме.

  • Ooo 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Emanuela.Carey каза:

С 4-5 милиона гледания над всички други участници никой не го ебе за европейците.

spacer.png

И без това за да спечелиш Евровизия трябва да се изпедерастиш на макс, те поне ще приключат участието си с нов национален хит (химн).

Нашите песни от Евровизия дори сами не си ги слушаме.

Това изобщо не е вярно. Имаме Кончита вурст и дотам. Пълно клише е да се смята, че хомо героите печелят конкурса.  

Иначе сърбите могат да си слушат колкото искат. Те всяка година са в този режим, но не правят големи постижения  на конкурса.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Фалшиво пеене от Бресквица ..

Зоря много добре се е представила, доста е арт, но мисля че и тази година ще се размине.. 

Вероятно ще борбата е между Бресквица и Констракта и ще спечели Бресквица... 


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Надявам се догодина BBC да избере Glasgow за да мога да присъствам поне на партита ако не на финала. Но във Великобритания имат и по големи зали така че не знам засега но много се радвам че най накрая UK ще спечели. 🥰

Link to comment
Сподели в други сайтове

WWW.INSTAGRAM.COM

15 likes, 0 comments - luna_music_official on March 1, 2024: "1-ви март Арена София! Златните хитове на поп-фолка! На..."

 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, Blueberry каза:

Кога тая тема се превърна в такава за обсъждане на ср*бска музика?

Защото се обсъжда тяхното участие в Евровизия както се обсъжда за другите държави?

spacer.png

А и не е все едно темата вреше от живот преди кратката ни дискусия (която не е по-дълга от 1 страница).

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...