Jump to content

Поп фолк скандали (май 2023)


Препоръчани коментари

преди 3 минути, WindWalkerMonk каза:

В оспорвана битка за голямата награда се впуснаха Владо Михайлов, Тома, Керана и Дара Екимова, които сами избираха образите, в които да се превъплътят. Все успели артисти, ето затова чалгата освен Азис няма да има друга звезда в пълния смисъл. Защото останалите си е продават като пълнеж и народа си ги възприема като такъв. 

Дори не знам коя е великата Керана или Тома????? А и Владо не знам кой е...

Тома от Мюзик айдъл. Владо Михайлов беше в бенда на Жана за Евровизия преди няколко години, сега май озвучава филми? 

Керана явно е някоя никому неизвестна бедна жена от народа която представят за "известна"? Може би е някъв плот туист, който са чопнали от английски Баш Бай Брадър

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Lelqtian каза:

Тома от Мюзик айдъл. Владо Михайлов беше в бенда на Жана за Евровизия преди няколко години, сега май озвучава филми? 

Керана явно е някоя никому неизвестна бедна жена от народа която представят за "известна"? Може би е някъв плот туист, който са чопнали от английски Баш Бай Брадър

Владо Михайлов - главния герой в "Братя" (Драгомир/Денис) Много е талантлив! Участваше и в "Маскираният певец".

  • Like 1
  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Lelqtian каза:

Тома от Мюзик айдъл. Владо Михайлов беше в бенда на Жана за Евровизия преди няколко години, сега май озвучава филми? 

Керана явно е някоя никому неизвестна бедна жена от народа която представят за "известна"? Може би е някъв плот туист, който са чопнали от английски Баш Бай Брадър

Именно всеки сезон големи чалга звезди биват показвани като по нелепи дори в музикално отношение с никого неизвестни хора от народа. Ето ти поне ги знаеш, аз понеже не ги знам, няма как да разбера.

@SG стига с Преслава и Глория, застаряващи женици. Коментирай, че на Джулия й бутнаха готов хот хит от Брена:

И тя не направи нищо от него. 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 40 минути, WindWalkerMonk каза:

В оспорвана битка за голямата награда се впуснаха Владо Михайлов, Тома, Керана и Дара Екимова, които сами избираха образите, в които да се превъплътят. Все успели артисти, ето затова чалгата освен Азис няма да има друга звезда в пълния смисъл. Защото останалите си е продават като пълнеж и народа си ги възприема като такъв. 

Дори не знам коя е великата Керана или Тома????? А и Владо не знам кой е...

Не толкова известни като една Кали, но я издухаха с пеене. Не знам защо, но не оправда очакванията ми. Преди години в Пей с мен се справи доста по-добре с изпълнението на различни стилове.

преди 28 минути, WindWalkerMonk каза:

Именно всеки сезон големи чалга звезди биват показвани като по нелепи дори в музикално отношение с никого неизвестни хора от народа. Ето ти поне ги знаеш, аз понеже не ги знам, няма как да разбера.

@SG стига с Преслава и Глория, застаряващи женици. Коментирай, че на Джулия й бутнаха готов хот хит от Брена:

И тя не направи нищо от него. 

Тя дори клип не й снима. И си нямам и на идея как са й уредили песен точно на Брена още преди Даймънд да се заеме с нея и да има кой да я лансира.

Много е вярно това с концепцията на Капките. Чак дразнещо вярно и доста съмнително. Да се чуди човек как дядо Тони уреди Фики да го представят от най-добрата страна.

А Керана не беше толкова безизвестна преди предаването, просто е от онзи кръг изпълнители, който си е 'някъде там'. Но е участвала и в Гласът, дори е била в отбора на Камелия. Има колаборации и с Васко Василев. За мен концепцията й да пее някакви странни песни с група не е съвсем в типа на масовия български вкус, но всеки артист е свободен да се изразява както пожелае.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, SG каза:

Деси Слава на 25.04: "Something is cooking..."

Днес, 22.05: ---

Това готвено ще да е изгоряло вече. То затова вероятно ще е поредния буламач кючек.

Още я свиват..

  • Haha 9

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, stereoto_ каза:

Още я свиват..

Тя напоследък гледам, че не се прави съвсем стеснена по клиповете - най-вече в този с Емир. По-скоро в последния момент да се е поколебала дали да не включи и някой кавал от Рико Бенд, че само с Гъмзата и Сандрито може да няма достатъчно заряд.

И за да включа Галена и в различно изречение от обичайните - чудя се как така нито тя, нито Десислава, нито поне Анелия, Камелия, Емилия или някои от новата генерация като Данна не са си издали комерсите още? Баловете вече започнаха.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

May be an image of 4 people, motorcycle, scooter, magazine and text

Много са я обработили и то не в добрия смисъл снимката. Малкото прилича на смесица между мулатче и циганче. Не знам кой е фотографа, но само Галин изглежда добре на снимката. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 46 минути, WindWalkerMonk каза:

May be an image of 4 people, motorcycle, scooter, magazine and text

Много са я обработили и то не в добрия смисъл снимката. Малкото прилича на смесица между мулатче и циганче. Не знам кой е фотографа, но само Галин изглежда добре на снимката. 

Защо на тая снимки всички са като припечени филийки и защо малкото прилича на малко негърче под лампа?! Не знам кой е обработвал тази снимки но го съветвам да смени попрището...

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , WindWalkerMonk каза:

В оспорвана битка за голямата награда се впуснаха Владо Михайлов, Тома, Керана и Дара Екимова, които сами избираха образите, в които да се превъплътят. Все успели артисти, ето затова чалгата освен Азис няма да има друга звезда в пълния смисъл. Защото останалите си е продават като пълнеж и народа си ги възприема като такъв. 

Дори не знам коя е великата Керана или Тома????? А и Владо не знам кой е...

Владо Михайлов- главна роля в Братя, участваше в Маскирани певец, беше с Жана на евровизия. 

Тома-победител в Music Idol 2

Керана- финалист в Гласът на  БГ. 2РО Място в отбор Камелия

  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, alisali1234 каза:

Защо на тая снимки всички са като припечени филийки и защо малкото прилича на малко негърче под лампа?! Не знам кой е обработвал тази снимки но го съветвам да смени попрището...

Tanning dysmorphia - потърси го в Гугъл, винаги искат да изглеждат по-тъмни и кафяви защото смятат че са по-красиви. То си е доста често срещано при чалга певиците.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Десита споделя че в началото много се е дърпала и не е искала да пее чалга. Молила Галин да ѝ правят поп песни, но в последствие чалгата започнала да ѝ харесва.

А аз се чудя Галин какво толкова му е пречело да пробва с поп звучене след като в началото Алфа мюзик беше афиширан като “иновативен лейбъл”? Поне за соловите ѝ песни, ако не друго. Като за ново име е можело да си позволят някакви експерименти.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 48 минути, alisali1234 каза:

Защо на тая снимки всички са като припечени филийки и защо малкото прилича на малко негърче под лампа?! Не знам кой е обработвал тази снимки но го съветвам да смени попрището...

Както @Lelqtian и @asylum ще кажат, може да е решила да промотира етническата си принадлежност от ромско потекло. Ще оставя някой от тях да ти пусне там клипчето. 

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, WindWalkerMonk каза:

Както @Lelqtian и @asylum ще кажат, може да е решила да промотира етническата си принадлежност от ромско потекло. Ще оставя някой от тях да ти пусне там клипчето. 

“Ami dobre togava” ❤️🌹

p.s. То и аз съм циганин, де @meleto😉

  • Like 1
  • Haha 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Цура вече е #1 в тренда и започна да прави стабилни лайкове и коментари. Явно е от малкото случаи в които рекламата си постигна целта. Вече е минала песента на Преслава, която за 18 дни има само 1.3М...

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дори аз, като не най-големия фен на Галена, считам че подобен проект й е под нивото. Този пи ар дует отдавна си назряваше за Азис и Антонио, но с нейното присъствие ще стане някакъв криндж, какво ще дири тя там?:blink:

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, BobiTo каза:

New Hit! @Willyочакваме ли? 

 

Чакам с нетърпение. Все пак мом(и)чето си е платило за този мечтан проект по метода на Мара - с гъза си, нека оценим отдадеността му! Все още не е ясно дали се е стигнало до шиене в Пирогов след транзакцията - но вероятно ще ни осведомят, когато решат, че им е нужен още малко пресен PR.

  • Like 2
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен са решили да се застраховат, че ако 'скандала' евентуално не продаде, то поне Галена ще помогне. А най-големия скандал ще е ако и в този вариант не докарат нещо повече от среден хит, както беше с дебюта на Доника. :D

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, SG каза:

Според мен са решили да се застраховат, че ако 'скандала' евентуално не продаде, то поне Галена ще помогне. А най-големия скандал ще е ако и в този вариант не докарат нещо повече от среден хит, както беше с дебюта на Доника. :D

 

 

Антонио трябва да направи трио с Доник и Лорен. Само тогава ще бъде наистина доволен.

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 часа , WindWalkerMonk каза:

За да спрат нещо трябва да има такова. Да пуснат песен "ППП" - Пълна Полова Промяна. 

И в клипа ще карат тротинетки с Емили и ще се водят на каишки. 😂

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...