Jump to content

Чат Мания (април, май, юни 2023)


Препоръчани коментари

преди 2 часа , SG каза:

Някой гледа ли Малката русалка? Идвам да кажа колко изненадващо добър е филма. Дисни за пореден път загубиха много само заради лошия си маркетинг.

Още от преди да е излезнала, с гаджето сме решили да отидем да го гледаме. Няколко месеца обсъжда този филм, покрай мен прогледа приказки. Ние обичаме да си пускаме анимации често когато сме си вкъщи двамата. Обичаме да ходим и на кино освен всичко останало. Бяхме на "Котаракът в чизми 2" заради мен. Посмяхме се. Филмът ни хареса. В Пловдив 3 пъти за един месец гледахме "Космически забивки - нови легенди", "Круиз в джунглата" и "Свободен играч", като два от филмите ги избрах аз. За тези неща ми се доверява. Нямаше от тези филми които да не ни хареса. "Малката Русалка" сме решили, че този месец ще я гледаме, като малък, още бебе, това ми беше първата видео касета и изобщо е една от любимите ми анимации след Красавицата и звярът и Аладин. Няма как, ще се гледа - ЗАДЪЛЖИТЕЛНО! Дисни за мен си остават номер 1. Вечни! Предпочитам филма да ми е озвучен или дублиран на български, така, че е ясно, че това ще изберем.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ужасна е малката русалка и заслужено отнесе хейта. Но едно не беше честно - Хале да го отнесе, защото тя е единствената там, която си е на мястото. И единствената която реално има гигантски глас, талант до небето. От там насетне всичко е дъно, като почнем от финала в който са променили Ариел да убие Урсула заради феминистични подбуди, то и от там идва хейта. Просто Хале е Ариел и затова я сдъвкаха. 

Относно Дисни, те нямаше какво да направят. Опитаха буквално всичко, дори като Пайнер купиха добри оценки в ИМДБ, фалшифицираха част от вотовете и оценките по други места. Нямаше какво да му помогне на филма. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Като може би един от най-големите фенове на анимациите, предпочитам ги пред филмите и днес..... Мога да кажа, че по наше време филмчетата бяха много по-добри, сега това което се пуска не го разбирам... Тогава си бяха мания видеокасети, после DVD дискове. Когато Дисни пускаха анимациите озвучени на български задължително си ги купувах, можех да правя това по цял ден... да гледам едно детско, по 10 пъти съм ги въртял някои... Разочарован съм от сегашните компютърно направени анимации, дори от "Замръзналото кралство" което изобщо не ми е по вкуса. Не могат да се доближат до Красавицата и звярът, Аладин, Мулката русалка, Мулан, Принцеса Анастасия, Принцесата и таласъмчето, Покахонтас, Спящата красавица и още куп други колкото и смешно да звучи. Две от които споменах, не са и на Дисни. Но имаше и други сполучливи. Какви анимации имаше тогава..... И във филмите имаше повече тръпка. Обожавах да гледам ужаси, комедии, сега ужас който да ме жегне - ами не, няма такъв. 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, WindWalkerMonk каза:

Ужасна е малката русалка и заслужено отнесе хейта. Но едно не беше честно - Хале да го отнесе, защото тя е единствената там, която си е на мястото. И единствената която реално има гигантски глас, талант до небето. От там насетне всичко е дъно, като почнем от финала в който са променили Ариел да убие Урсула заради феминистични подбуди, то и от там идва хейта. Просто Хале е Ариел и затова я сдъвкаха. 

Относно Дисни, те нямаше какво да направят. Опитаха буквално всичко, дори като Пайнер купиха добри оценки в ИМДБ, фалшифицираха част от вотовете и оценките по други места. Нямаше какво да му помогне на филма. 

Българската Ариел >>>>>

 

  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, WindWalkerMonk каза:

Ужасна е малката русалка и заслужено отнесе хейта. Но едно не беше честно - Хале да го отнесе, защото тя е единствената там, която си е на мястото. И единствената която реално има гигантски глас, талант до небето. От там насетне всичко е дъно, като почнем от финала в който са променили Ариел да убие Урсула заради феминистични подбуди, то и от там идва хейта. Просто Хале е Ариел и затова я сдъвкаха. 

Относно Дисни, те нямаше какво да направят. Опитаха буквално всичко, дори като Пайнер купиха добри оценки в ИМДБ, фалшифицираха част от вотовете и оценките по други места. Нямаше какво да му помогне на филма. 

Че сега какво остава, освен най-хитрия ход от тяхна страна, да опитат да възродят класиките с игрални филми. Започна се от Господарката на злото, че и втора част, Пепеляшка - няма да я коментирам пък, нищо общо с анимацията.... Мулан - и тя! Красавицата и звярът - не е грам на нивото на анимацията, въпреки че харесвам Хармаяни (изобщо не знам и как се казва актрисата всъщност, не ме и интересува), Цар лъв - всъщност горе-долу, до някъде се е получил... Няма как тези филми да стигнат анимационната версия, защото рисуваното филмче винаги си остава по-добро. Това са класики. Иначе съм го признал, хитър ход. 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, DevilWish каза:

Още от преди да е излезнала, с гаджето сме решили да отидем да го гледаме. Няколко месеца обсъжда този филм, покрай мен прогледа приказки. Ние обичаме да си пускаме анимации често когато сме си вкъщи двамата. Обичаме да ходим и на кино освен всичко останало. Бяхме на "Котаракът в чизми 2" заради мен. Посмяхме се. Филмът ни хареса. В Пловдив 3 пъти за един месец гледахме "Космически забивки - нови легенди", "Круиз в джунглата" и "Свободен играч", като два от филмите ги избрах аз. За тези неща ми се доверява. Нямаше от тези филми които да не ни хареса. "Малката Русалка" сме решили, че този месец ще я гледаме, като малък, още бебе, това ми беше първата видео касета и изобщо е една от любимите ми анимации след Красавицата и звярът и Аладин. Няма как, ще се гледа - ЗАДЪЛЖИТЕЛНО! Дисни за мен си остават номер 1. Вечни! Предпочитам филма да ми е озвучен или дублиран на български, така, че е ясно, че това ще изберем.

Аз съвсем до скоро им бях фен - и още съм, на по-старите класики и някои от по-новите. Но в последните години алчността тотално ги разби. Съсипаха legacy-то на един човек, който е бил кино ревлюционер за времето си и благодарение на когото Холивуд е достигнал до нови висоти в златните си години.

преди 24 минути, WindWalkerMonk каза:

Ужасна е малката русалка и заслужено отнесе хейта. Но едно не беше честно - Хале да го отнесе, защото тя е единствената там, която си е на мястото. И единствената която реално има гигантски глас, талант до небето. От там насетне всичко е дъно, като почнем от финала в който са променили Ариел да убие Урсула заради феминистични подбуди, то и от там идва хейта. Просто Хале е Ариел и затова я сдъвкаха. 

Относно Дисни, те нямаше какво да направят. Опитаха буквално всичко, дори като Пайнер купиха добри оценки в ИМДБ, фалшифицираха част от вотовете и оценките по други места. Нямаше какво да му помогне на филма. 

Ужасна би се зачела само ако я сравняваме задължително с анимацията, която е шедьовър (и пак 'ужасна' е силна дума). Ето баш от там произлиза лошия маркетинг - че държаха на всяка цена това да се води същата русалка. Спокойно можеха да представят live action-а като съвсем нов прочит на приказката на Андерсен, но не - на всяка цена трябваше да използват цвета на кожата на хубавото и талантливо момиче, за да предизвикат конкретните хора и да се опитат да докарат някакъв супер коментиран смаш хит, а и за да направят това, в което САЩ изначало са най-добри, де - да разединяват хората.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, SG каза:

Аз съвсем до скоро им бях фен - и още съм, на по-старите класики и някои от по-новите. Но в последните години алчността тотално ги разби. Съсипаха legacy-то на един човек, който е бил кино ревлюционер за времето си и благодарение на който Холивуд е достигнал до нови висоти в златните си години.

Ужасна би се зачела само ако я сравняваме задължително с анимацията, която е шедьовър (и пак 'ужасна' е силна дума). Ето баш от там произлиза лошия маркетинг - че държаха на всяка цена това да се води същата русалка. Спокойно можеха да представят live action-а като съвсем нов прочит на приказката на Андерсен, но не - на всяка цена трябваше да използват цвета на кожата на хубавото и талантливо момиче, за да предизвикат конкретните хора и да се опитат да докарат някакъв супер коментиран смаш хит, а и за да направят това, в което САЩ изначало са най-добри, де - да разединяват хората.

Тези филмчета остават вечни, както и последно каза, да се сравняват с филмите.... Наистина анимацията винаги ще бъде по-добрата без съмнение. Но решили сме и ще гледаме "Малката Русалка" и много се надявам, че ще ни хареса. Ние все сме въодушевени след кино, така, че мисля, че няма да ни разочарова. Но за целта съм се настроил, че няма как да е като анимацията, защото рисуваното за мен винаги ще си остава по-добро. Самата история и приказка ни подтиква да я гледаме и в този си вариант. 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Волен я направи на 2 стинки!

Крумова: "Аз имам хормонални проблеми!"
Волен: "Като имате хормонални проблеми не се занимавайте с журналистика!"

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Andrew Cunanan. каза:

Волен я направи на 2 стинки!

Крумова: "Аз имам хормонални проблеми!"
Волен: "Като имате хормонални проблеми не се занимавайте с журналистика!"

Хахаха :D Е, неееееееееееееее....

  • Thanks 1
  • Haha 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Липсваш ми ма, липсваш ми Туценце. Върни се, всяка вече паля свещ и си казвам молитва. Даже танцувам в твоя чест под звуците на:

И си припявам, туценце its so fly-day ramania, просто се върниииии, пък даже за Ричи ни говори. 

  • Love 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Прекрасно. Поздравления. 

Но защо е необходимо да ти го обясни нищо не можеща самоповярвала си бездарница, която не може да се похвали с особени успехи на мъжкия фронт? 

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Lelqtian каза:

Прекрасно. Поздравления. 

Но защо е необходимо да ти го обясни нищо не можеща самоповярвала си бездарница, която не може да се похвали с особени успехи на мъжкия фронт? 

Забрави да добавиш дърта сексоложка. Ама ако тя много разбираше от мъже, що сега се раздели с нейния? Не е искала да прави анална любов ли? 
 

  • Haha 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе квато и да е Вие нямате семинари за по 10 000 лева на ден, така че можем само да се учим от Кралица Наталия. Без това мъжете не струват и аз да бях на нея, и аз щях да ги ошушквам и след това - захвърлям.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...