Jump to content

Чат Мания (април, май, юни 2023)


Препоръчани коментари

преди 6 минути, Fast каза:

Ми това е изтърканата опорка, че нямало "истински мъже" и всички са се били изнежили или са гей.

Обобщаваш и преувеличаваш. nikade ne kazva, че някой е изнежен. Ne e nuzhno da tarsish pod muhata slon. Vmesto da se radvash, che se pee za geyove. Излишна reklama им прави Галка.

  • Like 1
  • Haha 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Olay каза:

Да, това е дискриминация, как може да казва, че мъже търсещи мъже не са подходящи да й бъдат съпруг.

Намеква че т.нар. "истински мъже" са били "заменени" с изнежени мъже ли гейове, съответно не можела да си намери съпруг, което е проблематично, защото едновременно промотира тезата, че жените непременно трябва си хванат някой мачо, който ги бие и тормози, и оплюва ЛГБТ хората.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 46 минути, Fast каза:

Ми това е изтърканата опорка, че нямало "истински мъже" и всички са се били изнежили или са гей.

 

преди 36 минути, asylum каза:

Обобщаваш и преувеличаваш. nikade ne kazva, че някой е изнежен. Ne e nuzhno da tarsish pod muhata slon. Vmesto da se radvash, che se pee za geyove. Излишна reklama им прави Галка.

Щото повечето са, някои дори са прикрити. Не всички изнежени са, но някои дето дори не са спали с мъж са си живи педераси и се оправят с вибратор в банята без жена им да знае. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , WindWalkerMonk каза:

 

Щото повечето са, някои дори са прикрити. Не всички изнежени са, но някои дето дори не са спали с мъж са си живи педераси и се оправят с вибратор в банята без жена им да знае. 

За мен е тотална глупост да се очаква от жените и мъжете да следват единен и конкретен стандарт какво е да са полът им. Не всеки може да се впише в даден стереотип, и това води до вътрешно разочарование и комплекси. 

  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

@Fast определено НЕ правиш услуга на твоето общество като пищиш всеки път, когато не дай си Боже някой спомене гейовете, дори не в лош смисъл. Нали уж искате да сте равни с другите? Май искате да сте ПО-равни. Защото ако сте равни, това включва и да се говори за вас. Както има смешки за жените какви били кифли, за мъжете какви били прасета, защо да няма смешки и за гейовете? Ето, днес не било Ден на детето, вече било "началото на месеца на гейовете и подобните"... Защо няма Месец на мъжа, ако приемем, че Март е посветен на жената? Аз като мъж се чувствам дискриминиран пък.

Мисълта ми е просто гледай с повече хумор на нещата.

По темата: Поредната чекия, в която Галена се набута тази година. Качествен проект от Лидерката кога?

  • Like 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, Gerganafen каза:

@Fast определено НЕ правиш услуга на твоето общество като пищиш всеки път, когато не дай си Боже някой спомене гейовете, дори не в лош смисъл. Нали уж искате да сте равни с другите? Май искате да сте ПО-равни. Защото ако сте равни, това включва и да се говори за вас. Както има смешки за жените какви били кифли, за мъжете какви били прасета, защо да няма смешки и за гейовете? Ето, днес не било Ден на детето, вече било "началото на месеца на гейовете и подобните"... Защо няма Месец на мъжа, ако приемем, че Март е посветен на жената? Аз като мъж се чувствам дискриминиран пък.

Мисълта ми е просто гледай с повече хумор на нещата.

По темата: Поредната чекия, в която Галена се набута тази година. Качествен проект от Лидерката кога?

Фаст е хетеро, май?
Просто разбиранията му са прозападни, а те там правят много често от мухата слон.

  • Like 2
  • drunk 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 40 минути, Gerganafen каза:

@Fast определено НЕ правиш услуга на твоето общество като пищиш всеки път, когато не дай си Боже някой спомене гейовете, дори не в лош смисъл. Нали уж искате да сте равни с другите? Май искате да сте ПО-равни. Защото ако сте равни, това включва и да се говори за вас. Както има смешки за жените какви били кифли, за мъжете какви били прасета, защо да няма смешки и за гейовете? Ето, днес не било Ден на детето, вече било "началото на месеца на гейовете и подобните"... Защо няма Месец на мъжа, ако приемем, че Март е посветен на жената? Аз като мъж се чувствам дискриминиран пък.

Мисълта ми е просто гледай с повече хумор на нещата.

По темата: Поредната чекия, в която Галена се набута тази година. Качествен проект от Лидерката кога?

Лидерката вече размаза с качествен проект, и пак ще пусне. Тоя транс Галена какво общо има с това? 

 

 

  • Like 2
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 42 минути, Gerganafen каза:

@Fast определено НЕ правиш услуга на твоето общество като пищиш всеки път, когато не дай си Боже някой спомене гейовете, дори не в лош смисъл. 

Не искам да говоря от името на каквото и да е ЛГБТХДМИ общество, не се смятам за част от него, но не мисля че (дори те) заслужават да причисляваш форумското БХК към него, без значение на какви дупки си го дърви. 

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 52 минути, Gerganafen каза:

@Fast определено НЕ правиш услуга на твоето общество като пищиш всеки път, когато не дай си Боже някой спомене гейовете, дори не в лош смисъл. Нали уж искате да сте равни с другите? Май искате да сте ПО-равни. Защото ако сте равни, това включва и да се говори за вас. Както има смешки за жените какви били кифли, за мъжете какви били прасета, защо да няма смешки и за гейовете? Ето, днес не било Ден на детето, вече било "началото на месеца на гейовете и подобните"... Защо няма Месец на мъжа, ако приемем, че Март е посветен на жената? Аз като мъж се чувствам дискриминиран пък.

Мисълта ми е просто гледай с повече хумор на нещата.

По темата: Поредната чекия, в която Галена се набута тази година. Качествен проект от Лидерката кога?

Моето? Нямам спомен да съм обсъждал такива неща за себе си тук. Плюс това аз не съм важен. Не е етично да се прави "хумор" на гърба на дълбоко опресирано общество, каквото е ЛГБТ, както и хора, които не се вписват в нечий стереотипи за това какво е "правилното" полово изразяване. Това е допълнително наливане на масло в огъня в и без това мизогинистично и хомофобско общество, каквото е българското. Според мен изпълнителите трябва да са внимателни и чувствителни какви елементи инкорпорират в работите си, защото текстовете влияат подсъзнателно на хората. 

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Fast каза:

. Според мен изпълнителите трябва да са внимателни и чувствителни какви елементи инкорпорират в работите си, защото текстовете влияат подсъзнателно на хората. 

На мен ми влияят инструментали. Този текст описва живота ми.

https://youtu.be/X6NAqbkOO9k
 

  • drunk 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 45 минути, Lelqtian каза:

Не искам да говоря от името на каквото и да е ЛГБТХДМИ общество, не се смятам за част от него, но не мисля че (дори те) заслужават да причисляваш форумското БХК към него, без значение на какви дупки си го дърви. 

Просиш си да изготвя хронологичен доклад как системно си ме таргетирал в продължение на години и да си починеш от форума за известно време. Спами си там с Великова и се разкарай от мен най-накрая. Обсесивен навлек.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, Fast каза:

Моето? Нямам спомен да съм обсъждал такива неща за себе си тук. Плюс това аз не съм важен. Не е етично да се прави "хумор" на гърба на дълбоко опресирано общество, каквото е ЛГБТ, както и хора, които не се вписват в нечий стереотипи за това какво е "правилното" полово изразяване. Това е допълнително наливане на масло в огъня в и без това мизогинистично и хомофобско общество, каквото е българското. Според мен изпълнителите трябва да са внимателни и чувствителни какви елементи инкорпорират в работите си, защото текстовете влияат подсъзнателно на хората. 

Аз съм останал с впечатлението, че си обсъждал, но все тая. Със самото ти скачане всеки път по тая тема караш хората да те подозират като хомо. В което не би имало нищо лошо разбира се, на кой му влиза в работата какво те влече?

Аз пък не смятам, че са нужни месеци на гейовете, паради на гейовете и т.н. Егати парадирането и тупането в гърдите, все едно е кой знае какво постижение да не си хетеро. Само си го правят да са дразнещи. Иначе за включването на гей персонажи и примерно инвалиди персонажи във филми и сериали съм ЗА, нека се знае, че има такива хора, и не се приемат за лоши. Но за парадирането, натякването, парадите - НЕ.

А и Галя пее, че гей не би бил подходящ за съпруг. Друга пя и на концерт, та чак и на турне "Кажи Здравееей, на слуха че си *нещо лошо*".

  • Like 2
  • Thanks 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Gerganafen каза:

Аз съм останал с впечатлението, че си обсъждал, но все тая. Със самото ти скачане всеки път по тая тема караш хората да те подозират като хомо. В което не би имало нищо лошо разбира се, на кой му влиза в работата какво те влече?

Аз пък не смятам, че са нужни месеци на гейовете, паради на гейовете и т.н. Егати парадирането и тупането в гърдите, все едно е кой знае какво постижение да не си хетеро. Само си го правят да са дразнещи. Иначе за включването на гей персонажи и примерно инвалиди персонажи във филми и сериали съм ЗА, нека се знае, че има такива хора, и не се приемат за лоши. Но за парадирането, натякването, парадите - НЕ.

Цял месец е изкилиферчено по какъвто и да е повод. По принцип Прайдовете отбелязват годишнина от Stonewall Riots, ключов момент в движението за равни права на 28 юни, а разтягането му в цяла месец е вероятно някъв маркетинг. 

Иначе разни манифестации, Лукови маршове и тем подобни има всякакви, защо трябва още веднъж да ощетяваме различно сексуалните? Нека си направят тяхната, щом им носи някакво удовлетворение.

  • drunk 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, Fast каза:

Просиш си да изготвя хронологичен доклад как системно си ме таргетирал в продължение на години и да си починеш от форума за известно време. Спами си там с Великова и се разкарай от мен най-накрая. Обсесивен навлек.

 

  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

@Andrew Cunanan. Не знам какво смешно има. Това не е просто единичен хаплив коментар. Теб те нямаше във форума тогава и не знаеш, но този ме сталква и ми изскача непрекъснато от 2018 насам. Откровено ми действа травмиращо. Пробвал съм всичко. Не знам какво да направя повече. Мисля че е много рядък случай за форума, но определено трябва да се обърне внимание. 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Fast каза:

@Andrew Cunanan. Не знам какво смешно има. Това не е просто единичен хаплив коментар. Теб те нямаше във форума тогава и не знаеш, но този ме сталква и ми изскача непрекъснато от 2018 насам. Откровено ми действа травмиращо. Не знам какво да направя повече. Мисля че е много рядък случай за форума.

Толкоз си секси и умен, че всички искаме вкупом да те налазим, ти вместо да се радваш на вниманието ни - се фрустрираш 😕

  • Haha 2
  • drunk 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Fast каза:

@Andrew Cunanan. Не знам какво смешно има. Това не е просто единичен хаплив коментар. Теб те нямаше във форума тогава и не знаеш, но този ме сталква и ми изскача непрекъснато от 2018 насам. Откровено ми действа травмиращо. Пробвал съм всичко. Не знам какво да направя повече. Мисля че е много рядък случай за форума, но определено трябва да се обърне внимание. 

Мен па ме травмират такива невменяеми коментари. Ще потърся терапевт да поработя върху това

 

  • Haha 4

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз пък изобщо не ви разбирам - вместо да се наебете, без това през юни, с чорапи и когато топки не се докосват - не е гей, вие се дирмилечката за глупости!

 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Lelqtian каза:

Ми аз предлагах на @meleto няква субсидия като за форумен психодиспансер на последните избори, явно по-добре късно, отколкото никога. 

Надявам се Ванчето да запише песен за Глухарчето в бъдеще време. Засега 

 

Засега само ще бие калдъръма и

 

  • Haha 2
  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 43 минути, Andrew Cunanan. каза:

Толкоз си секси и умен, че всички искаме вкупом да те налазим, ти вместо да се радваш на вниманието ни - се фрустрираш 😕

Пренасям въпроса тук, че стана много оф-ток. Нямам предвид целия форум. Случвало ми се е да имам дразги с потребители, но не се е стигало до такива крайности. Опитвам се да се разбирам с всички. Имам проблем конкретно с този персонаж. Една вечер сам ми се натресе и от тогава не е спирал да ме преследва, въпреки че му дадох милион знаци, обяснявах му, канех го в мод екипа, какво ли не правех, за да му покажа че не желая да участвам в това. Искам да подчертая, че този конфликт е напълно едностранен, и факта, че продължава да се опитва да го поддържа е притесняващ. 

преди 28 минути, asylum каза:

Мен па ме травмират такива невменяеми коментари. Ще потърся терапевт да поработя върху това

 

О мен не ме интересува контекста на постовете, а че ме сталква. 

  • Haha 1
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Fast каза:

Пренасям въпроса тук, че стана много оф-ток. Нямам предвид целия форум. Случвало ми се е да имам дразги с потребители, но не се е стигало до такива крайности. Опитвам се да се разбирам с всички. Имам проблем конкретно с този персонаж. Една вечер сам ми се натресе и от тогава не е спирал да ме преследва, въпреки че му дадох милион знаци, обяснявах му, канех го в мод екипа, какво ли не правех, за да му покажа че не желая да участвам в това. Искам да подчертая, че този конфликт е напълно едностранен, и факта, че продължава да се опитва да го поддържа е притесняващ. 

О мен не ме интересува контекста на постовете, а че ме сталква. 

Напротив, интересува те, иначе нямаше да вдигаш патардия. Publichno myasto e, vseki moje da pishe kakvoto si poiska. A i nikoy ne vzema nito sebe si, nito drugite tuk naseriozno. Spri da se filmirash. Ако някой те дразни, давай с насмешка и това е. 

  • Thanks 1
  • drunk 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, asylum каза:

Напротив, интересува те, иначе нямаше да вдигаш патардия. Publichno myasto e, vseki moje da pishe kakvoto si poiska. A i nikoy ne vzema nito sebe si, nito drugite tuk naseriozno. Spri da se filmirash. Ако някой те дразни, давай с насмешка и това е. 

Искам просто да мога да пиша на спокойствие и толкова.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...