Jump to content


TISHO X DJESIKA - PAZI ME


Препоръчани коментари

Пази, пази, пази ми.... реда в тоалетната! 
Ма чакайте си реда, бе, хора! Какво става? Много лайна се изакаха. Тази музика я превърнаха в тоалетна! Нецип, Тик-токър, още някакви палякини и палячовци, а сега Тишо и Джесика? Аз като чуя Джесика се сещам за "Кожена пола"! Трябва да има нов жарн, например ако-фолк!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никаква милост нямат нито патока Доналд, нито Мики Маус, затова не ги поздравим с хит на колежката им Яя. 

  

преди 9 минути, DevilWish каза:

Пази, пази, пази ми.... реда в тоалетната! 
Ма чакайте си реда, бе, хора! Какво става? Много лайна се изакаха. Тази музика я превърнаха в тоалетна! Нецип, Тик-токър, още някакви палякини и палячовци, а сега Тишо и Джесика? Аз като чуя Джесика се сещам за "Кожена пола"! Трябва да има нов жарн, например ако-фолк!

маман-фолк? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 5 months later...

Ама много сте ми комплексиранки всички😂. Стоят зад профили без имена и снимки и коментират. Хората поне правят нещо и им се получава. Има готин вайб и звучи много по-добре от доста популярни песни и артисти. 😘

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 41 минути, Nqmaqdove каза:

Ама много сте ми комплексиранки всички😂. Стоят зад профили без имена и снимки и коментират. Хората поне правят нещо и им се получава. Има готин вайб и звучи много по-добре от доста популярни песни и артисти. 😘

Ти Тишо или Джесика си?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никой от двамата не е, ама специално си направи профил, за да ни каже колко сме комплексирани и как седим зад имена и профили анонимни. :D Семешен/смешна си! 

И като не разбираш от музика, защо си тук? Форумът е музикален, само в бг мама разбират от всичко!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, pacho каза:

Никой от двамата не е, ама специално си направи профил, за да ни каже колко сме комплексирани и как седим зад имена и профили анонимни. :D Семешен/смешна си!

Кажи, че не съм права :).?!! Напълно  така е. И още нещо да вмъкна, имах профил преди, който премахнах и реших пак да си направя. Не мисля, че точно на теб трябва да давам обяснения. Лека вечер! 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)
преди 16 минути, pacho каза:

Никой от двамата не е, ама специално си направи профил, за да ни каже колко сме комплексирани и как седим зад имена и профили анонимни. :D Семешен/смешна си! 

И като не разбираш от музика, защо си тук? Форумът е музикален, само в бг мама разбират от всичко!

Като гледам интелектуалността и начина на писане, на повечето хора в сайта, бих казала даже, че е по-зле от ,,Бг Мама’’.

Редактирано от Nqmaqdove
Пропуснах препинателен знак.
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 часа , Nqmaqdove каза:

Като гледам интелектуалността и начина на писане, на повечето хора в сайта, бих казала даже, че е по-зле от ,,Бг Мама’’.

Като чета тоя пост и се сещам, че ми трябват коментари за Линк секцията :D

Тая дърта тема кому беше нужно да се ъпва?

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...