Jump to content



Поп-фолк скандали (август, 2022)


Препоръчани коментари

преди 14 минути, Emanuela.Carey каза:

Да, снощи докато се ровех в телефона си и ми изкочи от сайта на Марица. Неадекватно държание, селски изпълнения. Погледнете само кой го е заснел! Весо фена! Излагация голяма! Тоя каквото и да прави, не може да я превъзмогне и това ужасно му личи! Тази с него не може да се мери с Райна ама това е друг въпрос! От скъпото да минеш на евтино! И да се благодари на Райна за Пайнер..... когато беше там разбира се! 

 

  • Like 2
  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

2 ч.  · Може да намерите и при нас

Може да бъде изображение с 2 души и текст, който гласи 'O/ 9.00 POLINA cлaAKo жeлaHиe POLINA นา 10.00 nagda HeжeH HeжeHnpиueл npиueл'

Интересно, продават албумите на Полина и Магда, едната от които вече не пее, а другата не е в Пайнер! Всъщност това е добре ама тия цени за тия албуми, айде стига бе! Я по-добре да си купи човек две кутии цигари отгоре! 

Я и още!Може да бъде изображение с 2 души
Може да бъде изображение с 1 човек и текст, който гласи 'S2 9.00 maria PAYNERmusic 12.00 Pustnng na3и CE oT npиRTeлKи'

  • Like 2
  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, DevilWish каза:
2 ч.  · Може да намерите и при нас

Може да бъде изображение с 2 души и текст, който гласи 'O/ 9.00 POLINA cлaAKo жeлaHиe POLINA นา 10.00 nagda HeжeH HeжeHnpиueл npиueл'

Интересно, продават албумите на Полина и Магда, едната от които вече не пее, а другата не е в Пайнер! Всъщност това е добре ама тия цени за тия албуми, айде стига бе! Я по-добре да си купи човек две кутии цигари отгоре! 

Я и още!Може да бъде изображение с 2 души
Може да бъде изображение с 1 човек и текст, който гласи 'S2 9.00 maria PAYNERmusic 12.00 Pustnng na3и CE oT npиRTeлKи'

Безплатно да ми ги дават нема ги зема, за ко са ми, да ми правят калабалък и трупат прах. Па за тия пари, че зема си купна некоя книга (тоалетна) барем гъзо че си бръша. 

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, WindWalkerMonk каза:

Безплатно да ми ги дават нема ги зема, за ко са ми, да ми правят калабалък и трупат прах. Па за тия пари, че зема си купна некоя книга (тоалетна) барем гъзо че си бръша. 

Да не говорим, че са били и по-евтини! На Преслава като излезе още от Булсатком за 5-6 лв. го бях купил 2009! Абе тия луди ли са? Кви са тия цени? То всичко се вдига, но за такива стари албуми!!! Наистина да се гръмнат! Заслужават никой да не го купува това! 
Вижте я па тая Александра! Пффф.... сори ама айде отслабни накрая ма! Ужас! И като почнат с това грозно русо, не вижда ли, че с черна коса й беше по-добре! 
 

DIAPASON RECORDS
Поздрави от Александра 🙂
Може да бъде изображение с 1 човек и дълга коса

Ако не се сещате коя е тая поничка, всъщност имаше и някоя друга яка песен!

 
  • Like 1
  • Haha 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-накрая и аз намерих време да изгледам това интервю на Кати! Много е готина! Който е пропуснал и я харесва, заслужава си да го изгледа!

Чувство за хумор, много позитивна, не се е променила изобщо! ❤️ 

  • Like 2
  • Love 3
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , DevilWish каза:
2 ч.  · Може да намерите и при нас

Може да бъде изображение с 2 души и текст, който гласи 'O/ 9.00 POLINA cлaAKo жeлaHиe POLINA นา 10.00 nagda HeжeH HeжeHnpиueл npиueл'

Интересно, продават албумите на Полина и Магда, едната от които вече не пее, а другата не е в Пайнер! Всъщност това е добре ама тия цени за тия албуми, айде стига бе! Я по-добре да си купи човек две кутии цигари отгоре! 

Я и още!Може да бъде изображение с 2 души
Може да бъде изображение с 1 човек и текст, който гласи 'S2 9.00 maria PAYNERmusic 12.00 Pustnng na3и CE oT npиRTeлKи'

Продават ги, нищо че ония са се махнали отдавна от техния курник, щото са изостанали. 

А за цените кво да говорим, търсене - предлагане. Вероятно дори са ниски тия цени. Физически носител към днешна дата не е интересен на масата, но си има хора, които желаят да имат такъв артикул, бил той диск на Полина, диск с филм, диск с игра и прочее. 

Пък и сравни с продукцията им напоследък дето и за фризби не става.  

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 45 минути, DevilWish каза:

Най-накрая и аз намерих време да изгледам това интервю на Кати! Много е готина! Който е пропуснал и я харесва, заслужава си да го изгледа!

Чувство за хумор, много позитивна, не се е променила изобщо! ❤️ 

Интересно каква песен ще пусне. Каза че харесва най-много Десита и Лидия от новите имена и в инстаграм следва само Галин и Роксана.

Дали ще пусне някой римейк на стара песен с Тройниците? Или пък напълно нова песен.

  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Азис накарал Галена да си направи тик ток акаунт - @galena.bg, който още е прайвет. 

В Култ е изявил пред всички: "Имали сме много певици и артисти, имали сте и мен, но никога не сме имали Галена, тя е нещо извън всеки стандарт и всичко с което сме свикнали - богиня!"

Мазним ли се за дует 2?! 😭

  • Haha 1
  • Love 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, stereoto_ каза:

Няма да има концерт Преслава и Теа, няма продажби. 

Билети още се продават. В ticketportal са продали 628/1600.

Галена и Меди 1190/1600

  • Thanks 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, Emanuela.Carey каза:

Интересно каква песен ще пусне. Каза че харесва най-много Десита и Лидия от новите имена и в инстаграм следва само Галин и Роксана.

Дали ще пусне някой римейк на стара песен с Тройниците? Или пък напълно нова песен.

И каза, че харесва на Меди - "Да си тук". Не знам дали скоро ще пусне нова песен, така като гледам ще почакаме.... Дано все пак е тази година! Няма намерение да възобнови участията си, но каза, че три песни са й достатъчни да влезе в тренда и вярва, че може да го направи. А защо не ако песента е достатъчно хитова? 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, Emanuela.Carey каза:

Интересно каква песен ще пусне. Каза че харесва най-много Десита и Лидия от новите имена и в инстаграм следва само Галин и Роксана.

Дали ще пусне някой римейк на стара песен с Тройниците? Или пък напълно нова песен.

Каза - Лидия... Десита МИСЛЯ ЧЕ!

  • Haha 4
  • Hug 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, Lelqtian каза:

Продават ги, нищо че ония са се махнали отдавна от техния курник, щото са изостанали. 

А за цените кво да говорим, търсене - предлагане. Вероятно дори са ниски тия цени. Физически носител към днешна дата не е интересен на масата, но си има хора, които желаят да имат такъв артикул, бил той диск на Полина, диск с филм, диск с игра и прочее. 

Пък и сравни с продукцията им напоследък дето и за фризби не става.  

Тогавашните песни са много по-добри от тези сега. Вярно е, че има хора, които много държат да имат този или онзи диск и колекционери, но не знам..... на времето много се купуваха дискове, даже не знам дали си спомняш по супермаркети, например във Фантастико съм попадал на тези дискове преди 10 години за по 3 лв. Тогава имаше на Валя, Полина, Даниела, Вероника..... Бях си взел на Вероника и на Валя - "Нещо интимно".

  • Like 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Борис Дали спасил Преслава от лоши очи
 

Борис Дали се оказа многостранен талант, който е на ти и с премахването на негативни сили и “лоши очи“.

Изпълнителят има специален ритуал с гасене на кибритени клечки във вода, но не иска да издаде на глас какви точно думи казва, докато трае процедурата, пише „Телеграф“.

И хубаво прави – тези думи си остават тайна, която не бива да се изрича пред други, за да действа, твърдят запознати.
 

Преди няколко години Дали е спасил колежката си Преслава от неблагоприятно гледащи я очи.

„Имаме доста интересна случка с Преслава, бяхме заедно на участие в Палма де Майорка. И нали знаеш, че има лоши очи, които, като те погледнат, и хващаш уроки. Вечерта се прибрахме в хотела, а тя непрекъснато повтаряше, че й е лошо, боли я глава. Аз й казах, че ще й пригася вода.

„Нали знаеш как правят бабите: гасят клечки във вода и се оправяш!“ Но в Палма няма като при нас дървета и клечки навсякъде. Излязох от хотела, поогледах се, но само палми – няма кибрит, няма дървета, няма клечки. И почнахме да се чудим с Преслава откъде да намерим клечки“, разказва с усмивка пред „Телеграф“ Борис Дали.
 

И допълва: „В стаята имаше един гардероб – опитах се да отчупя от неговите дъски. И изведнъж, като дръпнах по-силно, той направо се разпадна на земята целият (смее се). И почнахме да се притесняваме, защото хотелът беше доста хубав и какво ли ще си кажат за нас – що ли са правили тия, на каратисти ли се правят и т.н. Но въпреки всичко пригасих вода на Преслава и тя се оправи“.

Борис твърди, че и до ден-днешен прави този ритуал на свои близки приятели, на семейството и на двамата си синове.

:D :D :D Ходжа Борис Дали! :D :D :D 
Кой от вас е хвърлил лоши очи на Преслава? Виждате ли какъв приятел има! :D 

  • Haha 3
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, Willy каза:

Билети още се продават. В ticketportal са продали 628/1600.

Галена и Меди 1190/1600

Познай защо. Обновиха продадените билети от всички пунктове за Галена и Меди, но не го направиха за Преславa. Най-вероятно ще обновят и нейните продажби утре. Засега за нея обновяват само билетите, купени през сайта на Ticket Portal. В началото, когато пуснаха билетите само в Ticket Portal, Преслава имаше с няколко бройки повече продадени билети, така че според мен и тя е продала горе-долу колкото са продали Галена и Меди. Ще разберем утре, когато обновят и нейните.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Hurricane каза:

Познай защо. Обновиха продадените билети от всички пунктове за Галена и Меди, но не го направиха за Преславa. Най-вероятно ще обновят и нейните продажби утре. Засега за нея обновяват само билетите, купени през сайта на Ticket Portal. В началото, когато пуснаха билетите само в Ticket Portal, Преслава имаше с няколко бройки повече продадени билети, така че според мен и тя е продала горе-долу колкото са продали Галена и Меди. Ще разберем утре, когато обновят и нейните.

Мислех, че обновяването върви автоматично след всеки продаден билет.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На други места има ли инфо да разберем колко са продали? Гледам че билети се продават и в Eventim, на живо и много други места. Или това са общо от всички 1600?

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

Мислех, че обновяването върви автоматично след всеки продаден билет.

Да, но само за сайта на Ticket Portal. Ако си купиш от Ивентим или НДК например, не се обновява автоматично, а ръчно. Днес направиха въпросното обновяване за Галена и Меди, но не и за Преслава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Willy каза:

На други места има ли инфо да разберем колко са продали? Гледам че билети се продават и в Eventim, на живо и много други места. Или това са общо от всички 1600?

За Галена и Меди това са общо от всички. За Преслава ще ги обновят утре. Иначе билети се продават в Ticket Portal, Eventim, НДК, касата пред стадиона, някои бензиностанции и Grabo. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...