Jump to content



Поп-фолк скандали (юли, 2022)


Препоръчани коментари

преди 6 минути, DanielPiliov каза:

Личното ми мнение е, че не и се занимава да снима клипове и да прави нови проекти често. Тя знае, че е на върха и може да пуска по 1 песен на година без проблем.

Ами не, не е на върха. Върхът затова е връх, защото там има място само за една. А това от доста години определено не е Преслава. 

@Stela, виждаш ли сега, че на някои индивиди трябва да им се обяснява постоянно коя е номер 1? 

  • Haha 3
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава наистина не й пука. Няма връх в чалгата, затова й тя не се занимава. Връх за какво? Турнета, концерти, награди? В кръчмите е с най - високия хонорар заедно с Галена, която се старае, но май пак са горе долу с еднакви участия. Там всички й е пълно колкото и на Галена. Няма връх, какъв е тоя връх? искам някой да ми обясни какво печелиш от върха в момента?

Галена се старае, пуска различни проекти, супер скъпи клипове, работи и инвестира. И какво като дивидент й носи: удовлетворение, но дотам. Преслава взе златните години, мачкаше през хиляди на турнетата. Тя е видяла какво е върха повече от всяка друга. Нека сме обективни. 

  • Like 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Преслава наистина не й пука. Няма връх в чалгата, затова й тя не се занимава. Връх за какво? Турнета, концерти, награди? В кръчмите е с най - високия хонорар заедно с Галена, която се старае, но май пак са горе долу с еднакви участия. Там всички й е пълно колкото и на Галена. Няма връх, какъв е тоя връх? искам някой да ми обясни какво печелиш от върха в момента?

Галена се старае, пуска различни проекти, супер скъпи клипове, работи и инвестира. И какво като дивидент й носи: удовлетворение, но дотам. Преслава взе златните години, мачкаше през хиляди на турнетата. Тя е видяла какво е върха повече от всяка друга. Нека сме обективни. 

Хонорарите им не са еднакви. На Преслава беше вдигнат с 1К от 1 юни и вече взима 9К. Галена все още е на 8К. Участията на първата са значително повече от на втората. За всичко останало си прав.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, WindWalkerMonk каза:

Преслава наистина не й пука. Няма връх в чалгата, затова й тя не се занимава. Връх за какво? Турнета, концерти, награди? В кръчмите е с най - високия хонорар заедно с Галена, която се старае, но май пак са горе долу с еднакви участия. Там всички й е пълно колкото и на Галена. Няма връх, какъв е тоя връх? искам някой да ми обясни какво печелиш от върха в момента?

Галена се старае, пуска различни проекти, супер скъпи клипове, работи и инвестира. И какво като дивидент й носи: удовлетворение, но дотам. Преслава взе златните години, мачкаше през хиляди на турнетата. Тя е видяла какво е върха повече от всяка друга. Нека сме обективни. 

Говорим за 2022 г., не какво е било преди десетилетка или две. Галена е артист изпълнител в пълния смисъл на думата. А за такива артисти удовлетвореността е огромен стимул. 

  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Има ли нужда да се коментира колко участия имат, като дори и братчето на Меди стигна до 20 участия на месец, без пукнат хит. Поискат ли може всеки работен ден да им е работен.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Hurricane каза:

Хонорарите им не са еднакви. На Преслава беше вдигнат с 1К от 1 юни и вече взима 9К. Галена все още е на 8К. Участията на първата са значително повече от на втората. За всичко останало си прав.

Ох миличката, ама нали семейството й беше много важно и се беше отдала на него, та затова не пускала много песни. Сега пък излиза, че Паола и мутрата хич не са й важни и всяка вечер отваря уста на изключен микрофон за кинти. На кое да вярваме сега?

  • Like 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, plambata каза:

Ох миличката, ама нали семейството й беше много важно и се беше отдала на него, та затова не пускала много песни. Сега пък излиза, че Паола и мутрата хич не са й важни и всяка вечер отваря уста на изключен микрофон за кинти. На кое да вярваме сега?

Какво общо имат участията със семейството? Паола спи, докато Преслава е на участие. Преса никога не нощува в хотелите, а директно след участие се прибира при детето си, независимо къде е пяла. По участия я вози Павел винаги. И да, приоритет номер 1 за Преслава вече е семейството. 

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DanielPiliov каза:

И аз така си помислих:)

https://vm.tiktok.com/ZMN93r8sQ/?k=1

А след пускането на музиката какво се случва? Само на тая тема не се пънете, че там положението при Петя е трагично. 

  • Dislike 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Hurricane каза:

Какво общо имат участията със семейството? Паола спи, докато Преслава е на участие. Преса никога не нощува в хотелите, а директно след участие се прибира при детето си, независимо къде е пяла. По участия я вози Павел винаги. И да, приоритет номер 1 за Преслава вече е семейството. 

А сутринта детето като стане в 6-7 тя си го гледа неотлъчно цял ден. Докато в другата стая един мармот завива шоколада в станиол. 

Приоритет номер 1 за нея винаги са били кинтите. Донякъде е оправдано. Скъпи са наркотиците, кво да правиш. 

  • Like 1
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, xroflx9 каза:

Пламбата е в ежегодното си настроение за унижаване на Пресови.😀

Хоби ми е, какво да ги правя. Не могат да приемат горките, че понастоящем в топ 5 по хитове едва влиза наркоманката. Галена, Меди, Азис и твоята приятелка Счети достатъчно я унижават. 

  • Like 1
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена е продукт, при който влагането във визия под всякаква форма е най-голямо. Дрехи, видеа. Това обаче тя нямаше да може да си позволи без мъжа до себе си.

За справка - погледнете я преди Галин.

А Преслава с годините стана много неприятен образ. Чисто визуално е окепазена, но тя има нещо с което винаги ще е по-добра от Галена и много други.

За толкова години кариера и интервюта никога не съм чул някой да похвали Галена за гласа ѝ, а това със сигурност я тормози.

 

И за да не сме голословни, чуйте просто това и си спомнете някога някога Галена да е била с такова ИЗПЯВАНЕ.

Защото запленени от лъскав вид, лайкове и цифри в броячи без значение много от вас забравят, че преди всичко те трябва да пеят.

И да - Галена няма такава песен-емблема, която да е останала във времето, която да е различна и да може да изпълни по този начин.

Сухи факти.

Поздравете се, моля

 

  • Like 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Година от премиерата! Рекорд за соло песен на певица:

 

Официално видео: 21,050,000

Официален аудио топик: 1,724,000

други ютуб клипове: 852,000

 

Spotify: 1,444,000

 

общо: 25,070,000

 

 

  • Like 3
  • Dislike 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, NazzkO каза:

Галена е продукт, при който влагането във визия под всякаква форма е най-голямо. Дрехи, видеа. Това обаче тя нямаше да може да си позволи без мъжа до себе си.

За справка - погледнете я преди Галин.

А Преслава с годините стана много неприятен образ. Чисто визуално е окепазена, но тя има нещо с което винаги ще е по-добра от Галена и много други.

За толкова години кариера и интервюта никога не съм чул някой да похвали Галена за гласа ѝ, а това със сигурност я тормози.

 

И за да не сме голословни, чуйте просто това и си спомнете някога някога Галена да е била с такова ИЗПЯВАНЕ.

Защото запленени от лъскав вид, лайкове и цифри в броячи без значение много от вас забравят, че преди всичко те трябва да пеят.

И да - Галена няма такава песен-емблема, която да е останала във времето, която да е различна и да може да изпълни по този начин.

Сухи факти.

Поздравете се, моля

 

Да си ме видял някога да казвам, че Галена е най-великата певица? Не, не е. Но напук на това е еднолична лидерка вече няколко години. 

Велика певица е Нелина, но да е помирисвала върха някога? Не е. 

Съвсем не забравяме, че трябва да пеят. Хубаво или лошо, Галена го прави на 100% по своите участия. Преса в огромната част от времето само си отваря устата. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, plambata каза:

Хоби ми е, какво да ги правя. Не могат да приемат горките, че понастоящем в топ 5 по хитове едва влиза наркоманката. Галена, Меди, Азис и твоята приятелка Счети достатъчно я унижават. 

Наистина ли и ти симпатизираш на тая гнусотия Емилия? Мислех че си един от малкото с по изтънчен вкус тук. Тая ми е по противна и от Преслава за теб.

  • Dislike 2
  • Ooo 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не говорех само за теб 😂 Ти се ебаваш с хората, забавлваш се да ги ядосваш, няма дерт.

Просто Преслава цялостно има излъчване на голяма звезда, която си прави каквото си иска.

Галена дулги години нямаше много самочувствие, а по интервютата  не е много по-добре от Анелия. Мъка е работата там.

Просто Преслава според мен наистина има други приоритети към момента. 
 

Смятам, че е изключително нагло да ходи и да пее половината вечер на плейбек, но тя е достатъчно хитра и когато ѝ е кеф си пее каквото ѝ е кеф на живо.

И честно казано предпочитам Галена и Камелия да си пускат плейбек. 
 

Бил съм и на двете на участия и просто дори с алкохол не мога да ги трая гласовете им на живо. 
 

Галена е една идея по-добре от Камелия, но само при народното, което за мен е странно. 
 

Като пее народно или акапела е добре, но другото е туш.

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, xroflx9 каза:

Наистина ли и ти симпатизираш на тая гнусотия Емилия? Мислех че си един от малкото с по изтънчен вкус тук. Тая ми е по противна и от Преслава за теб.

Казвам, че прави големи хитове напоследък. Все дуети и квинтети, но все пак хитове. Ако ми посочиш песен на Преса в последната петилетка, която да е по-голям хит от "Акула" или "Турбуленция" те признавам. Колкото до симпатизирането, преди я харесвах повече. Сега ми е доста префърцунена и хвърчаща из облаците.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, plambata каза:

Казвам, че прави големи хитове напоследък. Все дуети и квинтети, но все пак хитове. Ако ми посочиш песен на Преса в последната петилетка, която да е по-голям хит от "Акула" или "Турбуленция" те признавам. Колкото до симпатизирането, преди я харесвах повече. Сега ми е доста префърцунена и хвърчаща из облаците.

Не всичко е пари, но тук говорим за това - работа. Работата е нещо, което правиш и получаваш пари. И колкото Преслава работи и "зарязва" семейството си, толкова й Галена. Отделно една пафка цигарки и пие като невиждала грачейки, а другата се друсаше, правеше кеч сцени и пее на плейбек. Не мисля, че и двете тук са за хвалба. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Willy каза:

Година от премиерата! Рекорд за соло песен на певица:

 

Официално видео: 21,050,000

Официален аудио топик: 1,724,000

други ютуб клипове: 852,000

 

Spotify: 1,444,000

 

общо: 25,070,000

 

 

До сега коя е била? 100 живота колко е имала?

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...