Jump to content



Поп-фолк скандали (юни, 2022)


Препоръчани коментари

  • Отговори 1,6k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Публикувани снимки

преди 1 минута, Stela каза:

Ясно. Мерси. Аз не съм ги засичала в ютуб, но в попнейбъла от 9.06 я дава с 93К, което са за броени часове, а от вчера са 177. Не са засечени за пълни 24 часа. Жалко, песента е много яка. Но каквото и да е, редно е да се засича равнопоставено за тия часове, не да се дели и събира. Случвало се е и преди с други премиери и е гадно, защото не всеки ще засича в ютуб от час до час, за да види колко има за 24 часа реално. 

Няма редно. Единственият извод е, че за Галена е било проявено специално отношение в popnable. Защо на Десита са й зачели първите часове към предния ден, а на Галена ги съединиха в едно?

По тази логика Десита трябваше да е номер 1 в popnable с 270К. Но някоя мръсна свиня си е играла на манипулатор. 

  • Like 2
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, DoloresPunchev каза:

Няма редно. Единственият извод е, че за Галена е било проявено специално отношение в popnable. Защо на Десита са й зачели първите часове към предния ден, а на Галена ги съединиха в едно?

По тази логика Десита трябваше да е номер 1 в popnable с 270К. Но някоя мръсна свиня си е играла на манипулатор. 

Не знам как стои въпроса с тия засичания. Питала съм няколко пъти тук, понеже е имало такива ситуации преди. Ако класацията може да се манипулира на база пристрастрия, то авторитета и е нулев. Десита май даже има повече премиерни от Еуфория. Не помня колко бяха точно, май около 230? Или са почти равни... 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, asylum каза:

Според мен се нaложи, чувaх я от коли 

Обаче самостоятелните й песни се харесват повече от дуетите и се получават доста по-яки. Дано залага повече на такива в бъдеще. Не й трябват Доники, Моники и подобни. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Stela каза:

Обаче самостоятелните й песни се харесват повече от дуетите и се получават доста по-яки. Дано залага повече на такива в бъдеще. Не й трябват Доники, Моники и подобни. 

Твърдо съгласен, но тази песен също е много добра.

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DanielPiliov каза:

Твърдо съгласен, но тази песен също е много добра.

 

Много е яка, чувал съм я в компания на други хора и създаде добро настроение на всички.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DanielPiliov каза:

Съвсем забравих тази песен. Не е лоша, но защо е само с 5М.

Защото е пълна боза, най-лошата песен на Алфа, наред с трио grindr 😭

Цветина ги смаза тогава!

 

  • Like 2
  • Love 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Willy каза:

Защото е пълна боза, най-лошата песен на Алфа, наред с трио grindr 😭

Цветина ги смаза тогава!

 

Тая Цветина е отвратителна. Ръмжи, грачи и се напъва да се прави на нахакана. Идва ми да я запукам през екрана. 😂 Двете песни изобщо не може да се сравняват. 

  • Like 2
  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Твоята жена е наистина зарибена, но има нещо в гласа на мацката, което някак леко отблъсква. 
При Симона пък е някак точно обратното за мен.

Още е голяма манджа с грозде в тая алфа мюзик и е хубаво да разнообразяват малко с автори, че много им еднаквеят нещата на моменти, но Галин се справя доста успешно като продуцент май.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Just_Me каза:

Ето тук го убиха, защото той разправя, че от клуба са некоректни:

received_547457686976587.jpeg

Ами кой да резервира, като си залезе. Добре че бяха Галена и Стораро, да види хитове последните 2 години.

Screenshot-20220611-141046-You-Tube.jpg

  • Like 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 42 минути, Willy каза:

Еуфория с рекордни, за соло песен, 100к за 8 дни в Spotify. Вече я качиха и в Apple и е #1 във всички платформи за музика.

А в тубата тръгва да пада на 130-150К

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DoloresPunchev каза:

Дай доказателства.

Днес е събота.

Десита ще е с около 150К.

Към 12 часа снощи направи 2М в момента е с 2М и 98К, за още 8 часа до края на денонощието ще направи макс 50К

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, DanielPiliov каза:

А в тубата тръгва да пада на 130-150К

Вчера в 19:00 имаше 1,936,000 за 10 дни. Вече има +163К за 11ти ден а има още почти 3ч. Не пада, часовете от 3 до 12 правят най-много. Иска ти се да е макс 50к за 8ч. хаха

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko locked this Тема
  • pechenko unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...