Jump to content

Финал на Евровизия 2022 - 14 май


Препоръчани коментари

Е има такива временни татуси, които издържат повече време :D 

Aside from simping, Грузия също изказаха недоумение за анулирания си вот и казват, че са дали 12 точки на Украйна, а не на UK. Втора държава, която показва, че Испания щеше да е втора, а не UK... 

 

Сега чета, че и Азер са казали също - 12ки за Украйна, не UK, не разбират защо им е дисквалифициран вота.

 

Аз доколкото разбрах е заради полуфиналите. Но EBU трябва спешно да изкара нещата на показ.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 часа , Blueberry каза:

Обожавам автоматичните преводи ❤️ 

image.png.d5d8fc7810fef17dad6d076f34072f6b.png

 

И аз се потресох като чух :D 

 

Тва е първата Евровизия, на която най-кют мъжете са хетеросексуални. Пък най-кют жената е хомо. It's a win for us girls!

Абе знаеш ли ги кои ще се окажат скрити лимонки :) А най-кют е черната Стеренн (от Ахез) ... 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Lelqtian каза:

Абе знаеш ли ги кои ще се окажат скрити лимонки :) А най-кют е черната Стеренн (от Ахез) ... 

Алван му личи от километри, колкоти и да го негира в постове.

  • Haha 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Lelqtian каза:

Абе знаеш ли ги кои ще се окажат скрити лимонки :) А най-кют е черната Стеренн (от Ахез) ... 

Нее, Шанел си е номер 1 от жените, доколкото разбирам от женска красота :D 

Току що, Willy каза:

Алван му личи от километри, колкоти и да го негира в постове.

Беше се "аутнал" като хетеро. 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Blueberry каза:

Нее, Шанел си е номер 1 от жените, доколкото разбирам от женска красота :D 

Беше се "аутнал" като хетеро. 

Въпрос на вкус :) А Шанел също е от скритите лимонки, аут оф дъ клосет са австралиеца, израелеца и една от исландските систърки. 

Аутнал се като хетеро, но се предлагал на поляка, щото уж "феновете го искали" 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Blueberry каза:

 

Беше се "аутнал" като хетеро. 

Да, беше станал гей икона, мъже точеха лиги по него и на няколко беше отговорил от нищото без да е питан, че е хетеро. Но грам не се усеща такава енергия.

  • Haha 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, Lelqtian каза:

Въпрос на вкус :) А Шанел също е от скритите лимонки, аут оф дъ клосет са австралиеца, израелеца и една от исландските систърки. 

Аутнал се като хетеро, но се предлагал на поляка, щото уж "феновете го искали" 

И румънеца е аутнат, другите не съм ги гледала. S10 ми дава гей вайб също. 

преди 31 минути, Willy каза:

Да, беше станал гей икона, мъже точеха лиги по него и на няколко беше отговорил от нищото без да е питан, че е хетеро. Но грам не се усеща такава енергия.

Е то и Дамяно светка малко на гейдара, ама си е хетеро. Засега. 

Оставете ни и на нас някой и друг поддържан мъж, де, то не може само клякащи славяни в анцузи и адидас батки. :gun_bandana:

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Поздрав с хита и реакцията на публиката на 2:21

Някакви идеи как получихме 12 точки от телевота в Албания?

Също така какво вика Рони Ромеро накрая? Някакъв опит за "Благодаря" ли, или нещо съвсем друго? 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, meleto каза:

Поздрав с хита и реакцията на публиката на 2:21

Някакви идеи как получихме 12 точки от телевота в Албания?

Също така какво вика Рони Ромеро накрая? Някакъв опит за "Благодаря" ли, или нещо съвсем друго? 

Граци Италия. 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 16.05.2022 г. от 11:02, meleto каза:

Аз съм ок с песента, но не съм ок с телевота. Трябваше да разкарат и украйна от конкурса, не само русия. Този вот е тотално от състрадание. 

Дай, защото е нападната една държава да я махаме. Иначе според мен най-добрия вариант щеше да е да имат почетно участие, но без да участват в състезателната част, но изолация от международни събития защото е нападната е абсурдно.

Аз съм убеден, че дори и да не бяха във война, пак щяха да спечелят точно телевота (не с такава разлика обаче). Второто място на Молдова го показва, хората си искат фолклорните мотиви.

За дисквалифицирания жури вот чакаме развитие, което най-вероятно няма да получим. Освен странно високия жури вот на Азербайджан, мен ми е съмнителен и странно ниския им телевот. Да, песента е жури френдли, особено показването на вокалните заложби накрая, но песента в момента е на 16то място в глобалния трендинг на Спотифай, Мата хари миналата година също беше в топ 5 на най-слушани песни в Спотифай и тубата а беше срината в телевота. Системата, която ползват EBU за следене на смс вотовете, май малко излишно маха и част от реалния телевот в стремежа си да анулира невалидните вотове.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

An explosive collaboration that will surely be discussed is being prepared by Eleni Foureira and the Cuban-Spanish sensation Chanel, who set fire to the stage of this year’s Eurovision.

As revealed on the show Happy Day, Chanel’s appearance with the song “SloMo” in the 66th song pan-European singing contest, was inspired by the appearance of Eleni Foureira in 2018, with the song “Fuego”.

In fact, Chanel had contacted Eleni Foureira and revealed to her that indeed, she inspired her for her choreography and sexy appearance.

As revealed by the same report, the two stars are soon preparing a collaboration, in the context of this year’s Mad Awards.

 

 

Eleni-Foureira-Prepares-For-A-hot-Collaboration-With-Spains-Eurovision.png

Това ще е краят ми!! 🔥

  • Haha 1
  • Wow 1
  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Olay каза:

Дай, защото е нападната една държава да я махаме. Иначе според мен най-добрия вариант щеше да е да имат почетно участие, но без да участват в състезателната част, но изолация от международни събития защото е нападната е абсурдно.

Аз съм убеден, че дори и да не бяха във война, пак щяха да спечелят точно телевота (не с такава разлика обаче). Второто място на Молдова го показва, хората си искат фолклорните мотиви.

За дисквалифицирания жури вот чакаме развитие, което най-вероятно няма да получим. Освен странно високия жури вот на Азербайджан, мен ми е съмнителен и странно ниския им телевот. Да, песента е жури френдли, особено показването на вокалните заложби накрая, но песента в момента е на 16то място в глобалния трендинг на Спотифай, Мата хари миналата година също беше в топ 5 на най-слушани песни в Спотифай и тубата а беше срината в телевота. Системата, която ползват EBU за следене на смс вотовете, май малко излишно маха и част от реалния телевот в стремежа си да анулира невалидните вотове.

Полската телевизия каза, че 12-те точки са им били за Украйна, затова и говорителката си ги обяви.

Проблемът е в полуфиналите, но никой нищо не казва…

Аз не виждам драма в телевота на никоя държава. Имаме 1 страна с над 400 точки и около 10 с над 100 - нормално е за останалите да не остане почти нищо. Азерската песен не е нещо, което да впечатли масовата публика особено във финала на баладите.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Olay каза:

Дай, защото е нападната една държава да я махаме. Иначе според мен най-добрия вариант щеше да е да имат почетно участие, но без да участват в състезателната част, но изолация от международни събития защото е нападната е абсурдно.

Аз съм убеден, че дори и да не бяха във война, пак щяха да спечелят точно телевота (не с такава разлика обаче). Второто място на Молдова го показва, хората си искат фолклорните мотиви.

За дисквалифицирания жури вот чакаме развитие, което най-вероятно няма да получим. Освен странно високия жури вот на Азербайджан, мен ми е съмнителен и странно ниския им телевот. Да, песента е жури френдли, особено показването на вокалните заложби накрая, но песента в момента е на 16то място в глобалния трендинг на Спотифай, Мата хари миналата година също беше в топ 5 на най-слушани песни в Спотифай и тубата а беше срината в телевота. Системата, която ползват EBU за следене на смс вотовете, май малко излишно маха и част от реалния телевот в стремежа си да анулира невалидните вотове.

Вотът на Молдова също беше от състрадание. Най-ощетената държава от бежанците... Въпросът е ако тая война продължи 5 години, всеки път ли ще даваме победата на Украйна от съпричастност??? В случая за Молдова не останаха 12-ки... Щото дебне опасност пак зрителите да гласуват по симпатии. 

И да, според мен е по-добре да отхвърлят страните във войната, за да не се политизира излишно, но тази филтрация може да стане в доста разширен формат и да се загуби смисълът. 

Изолацията не е заради това, че е нападната, а защото влияе на резултатите. Как завърши изпълнението на Украйна - подкрепете ни щото сме във война... помогнете на Мариупул и прочее.. 

Не съм сигурен дали ЕБУ управлява СМС-ите или го прави през националните телевизии, които се отчитат на ЕБУ.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Е не. Вота на Молдова бил от състрадание. Ако за Украйна са гласували и от солидарност, то тогава с другите вярвай че никой не се занимава да гледа колко са помагали итн. 

Мисля че Полша им помага много повече, ако не и най-много, но беше fan flop.

  • Like 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е не е от състрадание вота за Молдова. Песента просто прави бомба в тоя ред на изпълнение. Чак мен ме изкефи.

Полша е страната, която най-много помага на Украйна, те затова и си получиха единствената 12-ка (телевот) от тях. Даже има много хейт от украинците към журито им защо не е дало точки на Полша.

Путлер се зъби на Молдова, да, но за масовата публика това не е известен факт. Пък и ако за такива неща се даваха точки по жалост, то Украйна от 8 години щеше да го печели.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, Blueberry каза:

Е не е от състрадание вота за Молдова. Песента просто прави бомба в тоя ред на изпълнение. Чак мен ме изкефи.

 

Едно е вярно: не можем да докажем нито ти, нито аз.

То и песента на Украйна не е зле. Молдова се представя по всички медии като малката държава, която едвам се справя. Тук по-скоро думата е подкрепа, състрадание, а не всички държави-съюзнички да се подкрепят. Хората насочват внимание върху слабите, неоправданите, така работи съпричастността.

Погледнете кои държави са донори на точки за Молдова. Чака-рака саундът никога не е бил топ приоритет на централна Европа. Повечето балкански са си били пас... и са дали скромни точици.

И да, песента я харесвам, носи настроение и регионален привкус, което също оказа влияние. Но чак да бъде победител от телевота... По тази логика миналата година Ефенди трябваше да е номер 1...  Допускам, че може да сме били свидетели на Норвегия 2019, но съм скептичен. 

Защо да не допуснем, че и вотът за Молдова беше като този за Украйна? 

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, FikLena каза:

А защо миналата година не анулираха вота на Молдова - България?

Щото Катя от Ритон щеше да направи коалиция с Киркоров. Щяха да сринат Евровизия. 

Най-вероятно вотът не е застрашавал онези, които с приоритет е трябвало да бъдат оценявани и да спечелят журитата. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , meleto каза:

Едно е вярно: не можем да докажем нито ти, нито аз.

То и песента на Украйна не е зле. Молдова се представя по всички медии като малката държава, която едвам се справя. Тук по-скоро думата е подкрепа, състрадание, а не всички държави-съюзнички да се подкрепят. Хората насочват внимание върху слабите, неоправданите, така работи съпричастността.

Погледнете кои държави са донори на точки за Молдова. Чака-рака саундът никога не е бил топ приоритет на централна Европа. Повечето балкански са си били пас... и са дали скромни точици.

И да, песента я харесвам, носи настроение и регионален привкус, което също оказа влияние. Но чак да бъде победител от телевота... По тази логика миналата година Ефенди трябваше да е номер 1...  Допускам, че може да сме били свидетели на Норвегия 2019, но съм скептичен. 

Защо да не допуснем, че и вотът за Молдова беше като този за Украйна? 

 

Ама като чуеш Молдовската песен ти става такова тъжно, мъчно и състрадателно и си мислиш как ли живеят тези хора, нали? Или просто този саунд им се е сторил интересен а мелодията и темпото е весело и най-вече отличаващо се особено между 11 други балади?

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Olay каза:

Ама като чуеш Молдовската песен ти става такова тъжно, мъчно и състрадателно и си мислиш как ли живеят тези хора, нали? Или просто този саунд им се е сторил интересен а мелодията и темпото е весело и най-вече отличаващо се особено между 11 други балади?

Нонсенс. По тая логика украинската песен е изключително тъжна. Като я чуеш ти е до война.

Хората гласуват за държавата, а не толкова за песента. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, meleto каза:

Нонсенс. По тая логика украинската песен е изключително тъжна. Като я чуеш ти е до война.

Хората гласуват за държавата, а не толкова за песента. 

Еми - най-малкото има меланхолично звучене, особено частта, в която пее 'приспипваната мелодия', която майките пеят на децата си, а и думата мамо е сигурно една и съща на абсолютно всички европейски езици. Самото настроение, което сценографията допринесе също спомогна да се събуди чувството на емпатия към участниците - люлеещите се сенки, плачещата жена на лед екрана, вървенето напред с ръкпляскането нагоре, показващо увереност че ще се справят, израженията по лицата им и т.н.

Ако бяха примерно те с песента на Молдова, където да си подскачат весело, или ако бяха примерно с песента и шоуто на Испания, нямаше да предизвикат у зрителея съжаление.

Имам чувството, че сме слушали различни песни.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 41 минути, Olay каза:

Еми - най-малкото има меланхолично звучене, особено частта, в която пее 'приспипваната мелодия', която майките пеят на децата си, а и думата мамо е сигурно една и съща на абсолютно всички европейски езици. Самото настроение, което сценографията допринесе също спомогна да се събуди чувството на емпатия към участниците - люлеещите се сенки, плачещата жена на лед екрана, вървенето напред с ръкпляскането нагоре, показващо увереност че ще се справят, израженията по лицата им и т.н.

Ако бяха примерно те с песента на Молдова, където да си подскачат весело, или ако бяха примерно с песента и шоуто на Испания, нямаше да предизвикат у зрителея съжаление.

Имам чувството, че сме слушали различни песни.

Ако бяха излезли с Шум през 2022, пак щяха да спечелят същия вот. Тогава щяхме да коментираме как въпреки войната са изпълнили жизнерадостна електро песен. Позицията ми е, че зрителите гласуваха за държави, а не толкова за песните. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...