Jump to content


Галин ft. Преслава - Срещата бърза


Препоръчани коментари

Това май е най-тъпата песен на Галин издавана някога. Може би се бие с "Един на брой".

Да не говорим колко прилича на дуета му с Преслава, даже съвсем спокойно си запяваш на припева "вечер гледам към луната...".

Доста по-слабо идва от "Да си ми ти". 

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не очаквах нещо особено, естествено ми хареса най-много частта на Преслава, не е лоша песента, но не е и кой знае какво!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чух песента и е много скучна и това оф, оф, оф, в песента прекалено много пъти се повтаря музиката добра. Но с толкова оф, оф, оф, спокойно можеше да на прави нова версия Галин с Сашо Роман на не говата песен оф, оф... 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е лоша, харесва ми. Не е супер зарибяваща и впечатляваща, но със сигурност не е и лоша. Дразни ме само "оф, оф" и не ми е на място. Включването на Преслава е яко. Може би тази песен трябваше да е дует. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Учудващо ми хареса, но няма да стане хит определено. Галин се изчерпа тотално и не смятам, че има какво още да покаже. На мен също ми се струва излишно това "оф, оф, оф", доста балано вече стана, включването на Преслава е доста готино. Жалко, че по-добре се вписва в чуждите песни отколкото в собствените си от цифра време насам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , GSA каза:

Колко щеше да е яко Галин да се почне с мъжа от клипа. Пууу, пропилян скандал. Очевидно е, че му се иска. 

Те може и да са се почнали, но точно тоя клип надали е за ютуб. Разгледай съответните секции в порнхъб и онлифенс. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

То дадито в клипа е много по-секси от Галин де. Във всеки клип Галин гол. Да - разбрахме, че има хубаво тяло, тренира момчето, което е прекрасно. Но с хубаво тяло, дългосрочна кариера в музиката, както виждаме, няма шанс да постигне. Хората не с малоумни, въпреки че всички си мислят, че през 2022 публиката консумира с очите. Което вероятно е така, когато става дума за песни-комерси на всеки 2 месеца, които потъват в забвение за отрицателно време. За да те заобича народа в дългосрочен план, обаче, се изисква повече. При Меди например се случи тази магия, когато излезна “Да си тук”. А Галин си тъпче на едно място вече втора петилетка. 
Като ще залагаш само на мускули, порнхъб би бил по-доходоносен от чалга кариера. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен ми направиха впечатление коментарите под клипа - масово са за Преслава 😂
За песента почти нищо не казват, за Галин също - сипят само суперлативи за включването на Преслава...Чак странно ми стана.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 3.05.2022 г. от 21:36, Ciaga каза:

Учудващо ми хареса, но няма да стане хит определено. Галин се изчерпа тотално и не смятам, че има какво още да покаже. На мен също ми се струва излишно това "оф, оф, оф", доста балано вече стана, включването на Преслава е доста готино. Жалко, че по-добре се вписва в чуждите песни отколкото в собствените си от цифра време насам.

От години не е имал самостоятелен хит, но пък Вендета според мен се запомни добре. На хората май просто им спадна интереса към Галин (същото се случи и с Фики)

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 4.05.2022 г. от 12:28, nikitrz каза:

На мен ми направиха впечатление коментарите под клипа - масово са за Преслава 😂
За песента почти нищо не казват, за Галин също - сипят само суперлативи за включването на Преслава...Чак странно ми стана.

Дано Пепе този път се замисли какви песни искат хората от нея и да спре да пее тъпотии с Лидия, Константин и т.н.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 часа , lucellent каза:

От години не е имал самостоятелен хит, но пък Вендета според мен се запомни добре. На хората май просто им спадна интереса към Галин (същото се случи и с Фики)

Те хората са си го казали:

"Лесно е да стигнеш на върха, трудно е да се задържиш там."

Никой не е релевантен вечно, няма как цял живот да разчиташ на "На Египет фараона" и на "Бум". Шоуто свърши.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Бях я слушала като излезе, но сега реших да изслушам всичките нови чалги, че съм много назад.

По принцип на Галин на песните винаги давам леко завишена оценка, просто ми харесва стила и изпяването му, но тази е слабичка и незапомняща се. Очевидно заради това е вкарана Преслава в проекта. 

Момичето в клипа е хибрид между Елена Кучкова и Данна. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...