Jump to content


Биляниш ft. Сашо Роман - Чисто зло


Препоръчани коментари

Тенекиен звук... НЕЕЕ! Само вокалите на Сашо стават :) Дидко спри да генерираш звуци от клавишни комбинации а използвай истински инструменти или плати на накой да ти мастерира звука като хората, че така звучи супер тенекиено братче не се научи!

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само видеото става. На Роман вокалите са отврат, не знам кой харесва такова пиянско провлачено пеене? Тектът в припева е зле, първите стихове са римувани, а последните не. Супер немелодично звучи там.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Lelqtian каза:

Визуално много красиво почва клипа, но после се налага да гледаме, и дори още по-лошо, слушаме Бездарниш.

Всичко стана лош внезапно когато започна да пее припева...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Музика е еднотипна като всички други песни който правят и пускат,
само се сменя певицата и текста.
При Биляниш има обаче развитие с всяка нова песен която пуска но определено трябва да работи с
Г-н Д.Ганев
не знам защо е на правила песента си при Асенов.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Marin каза:

Музика е еднотипна като всички други песни който правят и пускат,
само се сменя певицата и текста.
При Биляниш има обаче развитие с всяка нова песен която пуска но определено трябва да работи с
Г-н Д.Ганев
не знам защо е на правила песента си при Асенов.

Няма съмнение, че Ганев взема много по-скъпо... но пък и не е лошо да разнообразяват с други композитори

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , lucellent каза:

Няма съмнение, че Ганев взема много по-скъпо... но пък и не е лошо да разнообразяват с други композитори

Съгласен сън но определено който направи песен при Асенов не се харесва не знам защо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Поредно топ парче от Нова Билянка. ❤️ Няма слабо досега! Баладичните куплети ми напомниха на стария фолк, а и за клипа доста се е постарала. Браво!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...