Jump to content



Емилия и Денис Теофиков - Пак ще се броиш


Препоръчани коментари

  • Blueberry changed the title to Емилия и Денис Теофиков - Пак ще се броиш

Проекта на живота и е катастрофа :1000(10): Ще има някакъв първоначален интерес, но той ще е само и единствено заради дуетната и половинка.

Песента не знам дали е и средна хубост. Счетоводителке счетоводителке, то не става само с клип ала Бързи и яростни част 9та. С нетърпение очаквам реакциите след броени дни когато флопне жестоко.

П.С. Нагледен пример как се хвърлят едни пари буквално на вятъра.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Жесток проект, нямам търпение за част 4 ❤️
И аз не харесвам Емилия, но не разбирам какъв е този хейт тук към нея. Буквално пусна това, което половин България чака, но тук си се хейти по default 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Давани са твърде много пари за клип на толкова слаба песен. Финалът ме озадачава дали няма да има още една песен след тази... С това "следва продължение" ... Почивай в мир, Денис! 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Wild_Style каза:

Проекта на живота и е катастрофа :1000(10): Ще има някакъв първоначален интерес, но той ще е само и единствено заради дуетната и половинка.

Песента не знам дали е и средна хубост. Счетоводителке счетоводителке, то не става само с клип ала Бързи и яростни част 9та. С нетърпение очаквам реакциите след броени дни когато флопне жестоко.

Ама ако го беше изпяла смядовския манал щеше да припадаш! 😂

Супер яка е песента и клипа и всичко! ❤️

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, THE IIconic каза:

Ама ако го беше изпяла смядовския манал щеше да припадаш! 😂

Супер яка е песента и клипа и всичко! ❤️

Смядовския манал, както я наричаш до момента не е правила гръмки изказвания в стил "проекта на живота ми". Колкото и квалификации да лепиш за втори и трети лица, това няма да промени нещата. Песента е слаба, клипа сме го гледали вече. Очаквам четвъртата част да е още по-нелепа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Wild_Style каза:

Смядорския манал, както я наричаш до момента не е правила гръмки изказвания в стил "проекта на живота ми".

А защо “проекта на живота и” трябва да бъде и най-силната и песен? Според мен го нарича така, заради обстоятелствата, и заради това че всички го чакат половин година. Съвсем нормално е да го приема така. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, i810 каза:

Давани са твърде много пари за клип на толкова слаба песен. Финалът ме озадачава дали няма да има още една песен след тази... С това "следва продължение" ... Почивай в мир, Денис! 

Какво ви озадачава, като даже и името на следващата песен е изписана?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изчаках преди да пиша, защото първоначално не ми хареса, но я чух 5-6 пъти и определено ме зариби частта на Денис. В този проект водеща е Емилия, така че по логиката от предните дуети, в следващия ще пее повече той.

Дано да разкаже повече за проектите, интересно ми е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Jouey каза:

Какво ви озадачава, като даже и името на следващата песен е изписана?

Изненадах се, че проектите са цели два... Знаех само за един... Хубаво е, че са завършили и двата до край... 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Клипът е на високо ниво! 👏🏻

Песента е хубава, но чакам мастър версията, за да я чуя изчистена без странични звуци и предполагам ще се зарибя 😁

Иначе да - към края се вижда името на следващата песен, само не знам дали тя ще има клип? Защото Антонио е качил стори и е писал "и в последния ти клип отново сме заедно". Може да сложат снимки или клипчета на Денис де, не се знае.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А, много ми хареса! Очаквах! И трите им дуета са добри, "Акула" ми беше любим, този също ми хареса. Клипът е на доста добро и високо ниво. Аз пък харесвам Емилия и е една от певиците които най-много съм харесвал във времето. Песента и видеото си заслужават. Иначе доста добър отговор във фейсбук! :D 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, Just_Me каза:

А така 👍🏻

Screenshot_20220311-131459_Instagram.jpg

Счетоводителката защо не е дала на някой по-грамотен от нея да напише този коментар :lol: Граматиката за нищо си я няма женичката :1000(10): Сега да похарчи малко пари и за уроци по български език, за да я научат как аджеба да пише правилно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Just_Me каза:

Клипът е на високо ниво! 👏🏻

Песента е хубава, но чакам мастър версията, за да я чуя изчистена без странични звуци и предполагам ще се зарибя 😁

Иначе да - към края се вижда името на следващата песен, само не знам дали тя ще има клип? Защото Антонио е качил стори и е писал "и в последния ти клип отново сме заедно". Може да сложат снимки или клипчета на Денис де, не се знае.

Пашев или Мартин беше казал, че в деня на самоубийството, Денис е трябвало да ходи на снимки за клип, възможно е да е бил към втората песен. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Fast каза:

Когато чух "извинявайте, тук ли се събираме на гей парада" спрях песента и я дислайкнах. Как може такива работи през 2022? Срам за паметта на Денис.

Идеята на филма не е ли да се представи лошия герой по възможно най-негативен начин и точно репликата допринася за това. А това, че в сценария убиват хора, не те ли притеснява? Отвличания, престелки, смазвания, бомби?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Olay каза:

Идеята на филма не е ли да се представи лошия герой по възможно най-негативен начин и точно репликата допринася за това. А това, че в сценария убиват хора, не те ли притеснява? Отвличания, престелки, смазвания, бомби?

Да, пък и така казана, тази фраза от Вълев прави лека закачка/препратка към култовото му "извинявай, ама танцьори не ти ли трябват" като Куката от "Под прикритие".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...