Jump to content

Поп-фолк скандали (февруари, 2022)


Препоръчани коментари

преди 2 часа , PHILIPP PLEIN каза:

Тита и Фики = УТРЕ

Диона ли е, Юнона ли е, Галена ли е, тя била Цицата :D Ама яка дупа има де...освен цицарите :D

  • Haha 1
  • Tongue 1

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Avi Benedi:

Винаги казвам това , което искам да кажа , независимо дали на отсрещната страна ще и хареса моето мнение или пък не. Ако съм провокирал някакви чувства в някого , заради коментарите си , това не е мой проблем. Аз казвам истината а от истината боли. Да , коментирах едни изпълнители , които според моя музикантски слух нямат талант. Дори и в студийните си версии имат вокални грешки, въпреки обработките с аутотюн и куп плъгини. В отговор на коментара си , единият изпълнителите ми казах , че цяла живот е по дискотеките , но нито ме е виждал там , нито е чувал мои песни. 

Е..... Аз сега искам да кажа в този ред на мисли , че истинските и талантливи музиканти не пеят по кръчмите. Те правят концерти , частни партита и работят в големите студия. А кръчмите са сцена за ниско бюджетна продукция , където таланта не е от значение , но все пак е достатъчно да се види дали имаш талант или не. И да аз съм работил с компанията на тези хора , като през тях съм купувал лайкове и харесвания . Купувал съм ги защото в България пазара така работи. И причината да работя с тях е защото ми предложиха най - евтината оферта. А зън евреин и бизнеса е в кравата ми. Така, че всичко е било просто бизнес . И мога да си го призная , защото имам смелостта да казвам истината . Да купувал съм лайкове и не пея по кръчмите . И не защото немога, просто моето време минава в истинска работа по големи студия с истински музиканти!

И сега вече знам , кой поръчва лошите коментари ... За съжаление нищо няма да постигнете. Тоя вече е подло и няма нищо общо с реалността. 

Да Венелине ... Ти и твоята компания сте фалшиви , като вокалните ви възможности 😉

Screenshot_20220210-235229_Gallery.jpg

 

Абе този няма ли други занимания, че е подпукал всички подред 😂

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , FolkEmpire каза:

Диона ли е, Юнона ли е, Галена ли е, тя била Цицата :D Ама яка дупа има де...освен цицарите :D

Това, че изреди толкова народ не е комплимент за никоя. Всичките са еднакви.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

273768829_4875795279123155_4536074193090

Абракадабра симсалабим, маг Жорж гнусар :D

  

преди 7 минути, DarkChild каза:

Това, че изреди толкова народ не е комплимент за никоя. Всичките са еднакви.

Е така де, коментара ми беше точно в същия замисъл - кулки на конвейр.

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 часа , Willy каза:

@Stela коментирай факта че Галошка има песен над 20М през всяка година от ютуб ерата т.е. откакто качват песните премиерно.

2013 - Кой - 33,6M

2014 - Боже прости - 27,7М, Хавана тропикана - 22,0М

2015 - В твоите очи - 35,0М, Пантера - 25,6M, Стара каравана - 21,1М

2016 - Пей сърце - 36,1М

2017 - Моро му - 20,2М

2018 - Феноменален - 27,5М

2019 - Добре ли си - 23,5М

2020 - 100 живота - 22,3М

2021 - А+Г=ВНЛ - 20,4М

Истинска милионерка и кралица на ютуб! Даже има години с повече от една такава песен. 

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , xroflx9 каза:

Тая безличница от Карди Би на Риана ли мина? То бива да нямаш грам идентичност ама чак пък толкова е прекалено.

 

Ох, дори и с тези снимки не може да удари сензация, милата претендираща за лидерка. Представям си ако Галена или Преслава бяха качили подобни снимки, щеше да гръмнат с 100к+ лайкс.

Да им е живо и здраво бебето, обаче. Много да ги радва!

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, PHILIPP PLEIN каза:

IMG-20220208-105453-911.jpg

Искам Емица да тагне всички от екипа сътворили тази страхотна визия.

За времето си беше атрактивна и интересна, а и тук вече е с новите цицки! :) 

  • Like 1

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам кой качва песните на Камелия в Spotify, но Няма шега (инструментал!) и още няколко стари се водят от 2022. Излиза, че кралицата е издала 4 сингъла от началото на годината до сега, сред които и този мега хит, който явно я качва директно на върха. ❤️

  • Haha 1
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Fast каза:

Двамата залезли industry plant-ове се събраха..

https://www.qobuz.com/ie-en/album/iskam-vsichko-valia/lv7h1tkiruwwa

Как така албумите ги има но в deezer и spotify ги няма?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Гальо каза:

Палома- Фатална /16:00

 

По-скоро Анална, а с тази уста си е направо ВАГИНАЛНА! На Мария ли подражава в лице? Мара е много по-готина обаче! Тази не е нещо особено, по-скоро прилича на някакъв кон с голям клитор вместо уста, иначе песничката която пусна е приятна.

  • Haha 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам с какво заслужихме бисерите в текста на този айконик ХИТ!

"Парите твои свършват без време, свършват по-често от тебе"💀

 

  • Haha 5
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • omline unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...